River to River Conference Boys-Mississippi Division

Scores:
Team Score
Harrisburg193
Sparta189
Murphysboro179
Carterville99
Herrin98
Anna-Jonesboro91
DuQuoin86
Nashville80
Benton49
Frankfort37
Massac County26
Pinckneyville25

Men's Men 100m Dash Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Crim, Corbin FR Harrisburg 11.59 10
2 Bjornsson, Snjolfur JR Harrisburg 11.61 8
3 Gaines, Devian SR Murphysboro 11.72 6
4 Branch, Devonta JR Herrin 11.79 4
5 Miner, Mykel SR Murphysboro 11.86 2
6 Milner, Brent SO Herrin 12.16 1
7 Phillips, Bradley FR Benton 12.66
8 Allen, Colton JR Frankfort 12.76
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bjornsson, Snjolfur JR Harrisburg 11.67
2 Crim, Corbin FR Harrisburg 11.69
3 Branch, Devonta JR Herrin 11.96
4 Phillips, Bradley FR Benton 12.61
5 Spears, Jason FR Frankfort 13.72
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Miner, Mykel SR Murphysboro 11.90
2 Gaines, Devian SR Murphysboro 11.95
3 Milner, Brent SO Herrin 12.05
4 Allen, Colton JR Frankfort 12.50
5 Sanders, Kurtis FR Benton 12.97

Men's Men 100m Dash Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Austin, Sharvell SR Sparta 11.36 10
2 Morgan, Justin JR DuQuoin 11.56 8
3 Goessman, Zeb SR Anna-Jonesboro 11.80 6
4 Jordan, Jase SO Sparta 11.83 4
5 Brown, Dalton SR Carterville 12.20 2
6 King, Nick JR Carterville 12.28 1
7 Lazenby, Caulden FR Pinckneyville 12.37
8 Johnson, Walker JR Nashville 12.52
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Austin, Sharvell SR Sparta 11.69
2 Goessman, Zeb SR Anna-Jonesboro 11.87
3 King, Nick JR Carterville 12.03
4 Lazenby, Caulden FR Pinckneyville 12.48
5 Jones, Richard SO Pinckneyville 13.56
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Morgan, Justin JR DuQuoin 11.80
2 Jordan, Jase SO Sparta 12.06
3 Brown, Dalton SR Carterville 12.21
4 Johnson, Walker JR Nashville 12.48
5 Tracy, Damian JR Anna-Jonesboro 12.53
6 Mitchell, Alijah FR DuQuoin 12.91

Men's Men 200m Dash Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Austin, Sharvell SR Sparta 23.33 10
2 Bigelow, Matt JR Carterville 23.86 8
3 Morgan, Justin JR DuQuoin 23.90 6
4 Harris, Robbie JR Sparta 24.50 4
5 Goessman, Zeb SR Anna-Jonesboro 24.62 2
6 King, Nick JR Carterville 25.07 1
7 Tracy, Damian JR Anna-Jonesboro 25.33
8 Lazenby, Caulden FR Pinckneyville 25.35
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Austin, Sharvell SR Sparta 24.40
2 Goessman, Zeb SR Anna-Jonesboro 24.74
3 Harris, Robbie JR Sparta 24.82
4 Tracy, Damian JR Anna-Jonesboro 25.32
5 Mitchell, Alijah FR DuQuoin 26.67
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bigelow, Matt JR Carterville 24.80
2 Morgan, Justin JR DuQuoin 25.20
3 King, Nick JR Carterville 25.60
4 Lazenby, Caulden FR Pinckneyville 26.10
5 Johnson, Walker JR Nashville -
6 Jones, Richard SO Pinckneyville -

Men's Men 200m Dash Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Duncan, Donnie SR Harrisburg 22.49 10
2 Crim, Corbin FR Harrisburg 23.17 8
3 Kellum, Donald SR Murphysboro 23.94 6
4 Gaines, Devian SR Murphysboro 24.17 4
5 Branch, Devonta JR Herrin 24.79 2
6 Milner, Brent SO Herrin 25.01 1
7 Vanhorebeke, Jesse SO Benton 25.16
8 Styles, George FR Benton 25.56
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Crim, Corbin FR Harrisburg 23.78
2 Kellum, Donald SR Murphysboro 24.84
3 Gaines, Devian SR Murphysboro 25.12
4 Vanhorebeke, Jesse SO Benton 25.29
5 Fort, Zac SR Frankfort 27.69
6 McReynolds, Josh FR Frankfort 27.70
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Duncan, Donnie SR Harrisburg 23.94
2 Milner, Brent SO Herrin 24.89
3 Branch, Devonta JR Herrin 25.31
4 Styles, George FR Benton 25.51
5 Pegram, Jacob JR Massac County 27.16
6 George, Darion SR Massac County -

Men's Men 400m Dash Ohio   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Grant, Zayne SO Frankfort 57.94
2 Meeker, Seth SO Massac County 58.84
3 Richardson, Dailus FR Benton 59.94
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kellum, Donald SR Murphysboro 51.35 10
2 Hartley, Logan SO Harrisburg 52.59 8
3 Henshaw, Capel SR Harrisburg 52.72 6
4 Butler, Austin SR Herrin 54.27 4
5 Helfrich, Austin SO Murphysboro 54.52 2
6 McCowan, Patrick JR Herrin 55.71 1

Men's Men 400m Dash Mississippi   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pinski, Austin SR DuQuoin 56.51
2 Schroeder, John FR Nashville 58.29
3 Mixen, Austin JR Anna-Jonesboro 1:01.03
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bigelow, Matt JR Carterville 52.03 10
2 Hagne, Kyle FR Sparta 52.63 8
3 Barnett, Derrick SR Sparta 54.41 6
4 Fisher, Tristan SO Pinckneyville 55.11 4
5 Burke, Blaine JR Carterville 55.18 2
6 Pierce, Jackson FR Nashville 56.05 1
7 Morgan, Justin JR DuQuoin 57.63
8 Tracy, Damian JR Anna-Jonesboro 58.68

Men's Men 800m Run Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Huether, Dylan SO Sparta 2:04.45 10
2 Hall, Zach SR Sparta 2:04.75 8
3 Love, Jordan SO Nashville 2:05.54 6
4 Adams, Kyle SR Carterville 2:07.26 4
5 Anderson, Taylor SO Anna-Jonesboro 2:14.68 2
6 Kell, Ryan FR Nashville 2:15.68 1
7 Hunter, Lucas SR Carterville 2:15.86
8 McNew, Layton SO Pinckneyville -
9 Eulles, Stephano SO Pinckneyville -
10 Goodman, Jason JR Anna-Jonesboro -
11 Dorsey, Collin JR DuQuoin -
12 Manning, Samuel SO DuQuoin -

Men's Men 800m Run Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lyerla, Tony JR Murphysboro 2:02.51 10
2 Price, Tyler JR Benton 2:04.26 8
3 Boone, Preston JR Harrisburg 2:07.98 6
4 Haverkamp, Jon SR Massac County 2:10.15 4
5 Lukens, Justin SR Herrin 2:10.53 2
6 Victoria, Michael SO Harrisburg 2:11.58 1
7 Marston, Jay SR Murphysboro 2:13.53
8 Lawerence, Derek SO Massac County 2:20.04
9 Bowling, Matt SR Herrin -
10 George, Rickey SO Frankfort -
11 Porritt, Bradely SO Frankfort -

Men's Men 1600m Run Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Heaton, Kenny JR Sparta 4:49.14 10
2 Adams, Kyle SR Carterville 4:54.48 8
3 Graber, Sky JR Carterville 5:02.04 6
4 Malawy, Derek SO Nashville 5:06.63 4
5 Huether, Dylan SO Sparta 5:08.90 2
6 Henne, Ian FR Pinckneyville 5:12.42 1
7 Neill, Patrick SO Nashville 5:17.41
8 Robertson, Baylee SO Anna-Jonesboro 5:19.76
9 Mattingly, Logan FR Anna-Jonesboro 6:15.68
10 Jackson, Jakeb SO Pinckneyville 6:18.67

Men's Men 1600m Run Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lyerla, Tony JR Murphysboro 4:47.43 10
2 Ryker, Nick JR Herrin 4:49.82 8
3 Easley, Trenton SR Frankfort 5:02.86 6
4 Richardson, Travis JR Herrin 5:03.70 4
5 Wilson, Luke SO Frankfort 5:07.62 2
6 Motsinger, Macartney SO Harrisburg 5:18.08 1
7 Lopez, Paul SR Murphysboro 5:23.88
8 Bergman, Ross SO Harrisburg 5:44.32
9 Rose, Scott FR Benton 6:01.16
10 Thomason, Noah FR Benton 6:02.64
11 Bautista, Jorge FR Massac County 6:03.26
12 Haverkamp, Jon SR Massac County -

Men's Men 3200m Run Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lyerla, Tony JR Murphysboro 11:21.79 10
2 Motsinger, Macartney SO Harrisburg 11:27.17 8
3 Gottschalk, Ryan FR Herrin 11:34.51 6
4 Bergman, Ross SO Harrisburg 11:55.05 4
5 Clements, Nathan SR Benton 12:46.95 2
6 Lopez, Paul SR Murphysboro 13:20.15 1
7 Lawrence, Kyle FR Massac County 16:36.39
8 Cash, Vance SO Frankfort -
9 Henderson, Kendall SO Massac County -
10 Summer, Nicklas SO Frankfort -

Men's Men 3200m Run Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Heaton, Kenny JR Sparta 10:39.69 10
2 Graber, Sky JR Carterville 10:53.92 8
3 Buckner, Trever FR Sparta 10:56.64 6
4 Thomas, Harrison FR Carterville 11:06.52 4
5 Neill, Patrick SO Nashville 12:22.56 2
6 Johnston, J.D. SO Anna-Jonesboro 12:42.43 1
7 Kissel, Leon SO Anna-Jonesboro 12:45.14
8 Orr, Alex SO Nashville 14:06.43

Men's Men 110m Hurdles Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Duncan, Donnie SR Harrisburg 14.78 10
2 Reed, Austin JR Murphysboro 16.36 8
3 Clover, Caleb SO Murphysboro 16.71 6
4 Marlor, Tylor FR Benton 16.85 4
5 Woods, Darrell FR Herrin 17.43 2
6 Jerrells, Alex JR Benton 17.83 1
7 Huggins, Will SR Herrin 19.61
8 Lenzini, William SO Frankfort 20.05
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Duncan, Donnie SR Harrisburg 15.90
2 Marlor, Tylor FR Benton 16.80
3 Woods, Darrell FR Herrin 18.20
4 Lenzini, William SO Frankfort 20.20
5 Nielsen, Anthony FR Massac County 20.90
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Reed, Austin JR Murphysboro 16.82
2 Clover, Caleb SO Murphysboro 17.31
3 Jerrells, Alex JR Benton 17.91
4 Huggins, Will SR Herrin 20.58

Men's Men 110m Hurdles Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mapps, Austin SR DuQuoin 15.86 10
2 Crosser, Brandon SR Anna-Jonesboro 17.04 8
3 Meyer, Zach JR DuQuoin 17.21 6
4 Morrison, Dakota JR Sparta 17.86 4
5 Hirsch, Tyler SR Pinckneyville 18.11 2
6 May, Rease FR Carterville 18.21 1
7 Novak, Quayd SO Nashville 18.48
8 Windes, Brenden JR Sparta 18.51
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Mapps, Austin SR DuQuoin 16.48
2 Crosser, Brandon SR Anna-Jonesboro 16.63
3 Hirsch, Tyler SR Pinckneyville 18.40
4 Windes, Brenden JR Sparta 18.56
5 May, Rease FR Carterville 18.75
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Meyer, Zach JR DuQuoin 18.06
2 Morrison, Dakota JR Sparta 18.20
3 Novak, Quayd SO Nashville 18.55
4 Schaefer, Jacob SR Anna-Jonesboro 20.35
5 Hysenaj, Bujar SR Nashville 21.85
6 Zelasko, Brandon SO Pinckneyville 23.64

Men's Men 300m Hurdles Ohio   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gardner, Keegan JR Frankfort 47.64 1
2 Sieveking, Jared JR Frankfort 53.44
3 Nielsen, Anthony FR Massac County 55.66
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Duncan, Donnie SR Harrisburg 40.11 10
2 Reed, Austin JR Murphysboro 42.63 8
3 Clover, Caleb SO Murphysboro 43.82 6
4 Jerrells, Alex JR Benton 44.15 4
5 Haynes, Josh SO Herrin 46.85 2
6 Woods, Darrell FR Herrin 48.62
7 Amaya, Bahari SO Harrisburg -
8 Marlor, Tylor FR Benton -

Men's Men 300m Hurdles Mississippi   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Schaefer, Jacob SR Anna-Jonesboro 49.74
2 Hysenaj, Bujar SR Nashville 49.97
3 Zelasko, Brandon SO Pinckneyville 57.10
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mapps, Austin SR DuQuoin 41.28 10
2 Hirsch, Tyler SR Pinckneyville 43.25 8
3 Crosser, Brandon SR Anna-Jonesboro 45.17 6
4 Windes, Brenden JR Sparta 45.22 4
5 Garrett, Devante JR Sparta 45.47 2
6 May, Rease FR Carterville 46.43 1
7 Meyer, Zach JR DuQuoin 47.39
8 Novak, Quayd SO Nashville 47.69

Men's Men High Jump Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kidd, Travis SR Carterville 6' 0.0" 10
2 Pinski, Austin SR DuQuoin 6' 0.0" 8
3 Reed, Damian JR Anna-Jonesboro 5' 8.0" 6
4 Kuhnert, Tucker FR DuQuoin 5' 6.0" 4
5 Schultze, Hunter FR Nashville 5' 4.0" 2
6 Scheibel, Greg SR Sparta 5' 4.0" 1
7 Holle, D SR Nashville 5' 4.0"
8 Dakota, Earnhart FR Anna-Jonesboro 5' 4.0"
9 Watson, Blake SO Carterville -
10 Nesbitt, Alyze FR Sparta -

Men's Men High Jump Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 King, Alex JR Massac County 6' 10.0" 10
2 Henshaw, Capel SR Harrisburg 6' 0.0" 8
3 Walquist, Andy JR Massac County 5' 10.0" 6
4 Hartley, Logan SO Harrisburg 5' 6.0" 4
5 Crockett, Kavon FR Murphysboro 5' 6.0" 2
6 Frizzell, Matt JR Herrin 5' 4.0" 1
7 Berry, Doral SO Herrin 5' 2.0"
8 Wilson, Kane SR Murphysboro -

Men's Men Pole Vault Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kelley, Mike SR Frankfort 12' 6.0" 10
2 Lowry, Austin SO Harrisburg 11' 0.0" 8
3 Whitecotton, Braden FR Herrin 10' 6.0" 6
4 Bishop, Caleb SO Harrisburg 10' 6.0" 4
5 Lenzini, William SO Frankfort 10' 6.0" 2
6 Finders, Eric JR Murphysboro 9' 6.0" 1
7 Bower, Daniel SO Murphysboro -

Men's Men Pole Vault Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Sweetin, Haeden SR DuQuoin 12' 6.0" 10
2 Blumstock, Joe SO Nashville 11' 0.0" 8
3 Peak, Mike SO Nashville 10' 6.0" 6
4 Crosser, Brandon SR Anna-Jonesboro 10' 6.0" 4
5 Showalter, Nolan SO DuQuoin 9' 0.0" 2
6 Bradshaw, Micah FR Sparta 8' 6.0" 1
7 Carter, Anthony SO Sparta 8' 6.0"
8 Luper, David SO Carterville -

Men's Men Long Jump Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kellum, Donald SR Murphysboro 21' 10.25" 10
2 Bjornsson, Snjolfur JR Harrisburg 20' 5.25" 8
3 Allen, Colton JR Frankfort 19' 5.75" 6
4 Pirtle, Jerrell SR Herrin 19' 2.75" 4
5 Crim, Corbin FR Harrisburg 19' 0.5" 2
6 Knight, Krashawn SR Herrin 18' 9.25" 1
7 Korolenko, Nelo JR Frankfort 18' 8.5"
8 Kerrens, Tylon SR Murphysboro 18' 1.0"
9 Vanhorebeke, Jesse SO Benton 17' 11.5"
10 Marlor, Tylor FR Benton 17' 9.5"
11 Weber, Brycen SR Massac County 17' 6.75"
12 Ballou, Aaron SO Massac County -

Men's Men Long Jump Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Scheibel, Greg SR Sparta 20' 3.0" 10
2 Fuller, Kyonta SR Sparta 20' 2.5" 8
3 Kidd, Travis SR Carterville 19' 6.0" 6
4 Smith, Antonio SR DuQuoin 18' 8.75" 4
5 Lazenby, Caulden FR Pinckneyville 18' 0.0" 2
6 Brown, Dalton SR Carterville 18' 0.0" 1
7 Fisher, Tristan SO Pinckneyville 17' 10.25"
8 Novak, Quayd SO Nashville 17' 4.5"
9 Wilson, Tyler FR DuQuoin 16' 6.5"
10 Anderson, Taylor SO Anna-Jonesboro 15' 7.75"
11 Nimmo, Garret FR Anna-Jonesboro 15' 1.0"
12 Stern, Chris SR Nashville -

Men's Men Triple Jump Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Barger, Jacob JR Anna-Jonesboro 40' 9.0" 10
2 Kidd, Travis SR Carterville 40' 3.0" 8
3 Scheibel, Greg SR Sparta 39' 8.0" 6
4 Fuller, Kyonta SR Sparta 38' 3.0" 4
5 Fisher, Tristan SO Pinckneyville 38' 3.0" 2
6 Kemp, Jay JR Anna-Jonesboro 36' 8.5" 1
7 Harper, Anthony SO Nashville 33' 3.25"
8 Pinski, Austin SR DuQuoin -
9 Showalter, Nolan SO DuQuoin -
10 Watson, Blake SO Carterville -
11 Stern, Chris SR Nashville -

Men's Men Triple Jump Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kellum, Donald SR Murphysboro 43' 6.5" 10
2 Bjornsson, Snjolfur JR Harrisburg 43' 4.0" 8
3 Pirtle, Jerrell SR Herrin 41' 0.0" 6
4 Fort, Zac SR Frankfort 38' 4.0" 4
5 Duffield, Branden SO Harrisburg 37' 3.5" 2
6 Clover, Caleb SO Murphysboro 37' 1.0" 1
7 Allen, Colton JR Frankfort 36' 5.5"
8 Snider, Ryan SO Herrin 36' 3.0"
9 Gates, Andrew SO Benton 33' 1.0"

Men's Men Shot Put Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ingram, Isaac SR Harrisburg 55' 2.0" 10
2 Gude, Kevin SR Murphysboro 47' 9.5" 8
3 Kerrens, Tylon SR Murphysboro 46' 1.5" 6
4 Suver, Gavin SR Benton 42' 0.5" 4
5 Romanish, Artur SR Herrin 41' 8.25" 2
6 Carrigan, Kane FR Harrisburg 41' 3.25" 1
7 Karnes, Brady SR Frankfort 35' 2.0"
8 Clark, Connor JR Benton 34' 8.75"
9 Mahan, Garett SR Frankfort 34' 7.75"
10 Bennett, Austin FR Herrin 34' 4.5"
11 Nugent, Tyler FR Massac County 31' 9.0"
12 Copley, Ty FR Massac County 30' 5.0"

Men's Men Shot Put Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hagene, Chase JR Nashville 45' 3.0" 10
2 Gibson, Jeremy JR Nashville 45' 2.25" 8
3 Cocke, Taron JR DuQuoin 44' 9.0" 6
4 Henley, Luke SR Sparta 44' 0.0" 4
5 Adams, Tyler SR Sparta 43' 8.75" 2
6 Wells, Steve SO Anna-Jonesboro 43' 0.0" 1
7 Rendleman, Jared SO Anna-Jonesboro 40' 6.5"
8 Lazenby, Chase JR Pinckneyville 38' 7.0"
9 Behm, Dakota SR DuQuoin 37' 6.5"
10 Gant, Austin SR Pinckneyville 35' 7.0"
11 Bush, Leyton JR Carterville -
12 Mann, Derek FR Carterville -

Men's Men Discus Throw Ohio   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gude, Kevin SR Murphysboro 153' 3.0" 10
2 Kerrens, Tylon SR Murphysboro 129' 6.0" 8
3 Suver, Gavin SR Benton 114' 6.0" 6
4 Ingram, Isaac SR Harrisburg 108' 8.5" 4
5 Hutchcraft, Ike SO Benton 106' 9.5" 2
6 Culbreath, Ethan FR Herrin 103' 2.0" 1
7 Teal, Jerimiah SR Frankfort 101' 8.5"
8 Carrigan, Kane FR Harrisburg 98' 11.5"
9 Copley, Ty FR Massac County 94' 6.5"
10 Hays, Nick JR Herrin 94' 4.0"
11 Karnes, Brady SR Frankfort 86' 4.0"
12 Koch, Cameron JR Massac County 77' 8.5"

Men's Men Discus Throw Mississippi   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hagene, Chase JR Nashville 151' 7.5" 10
2 Holle, D SR Nashville 119' 6.5" 8
3 Rendleman, Jared SO Anna-Jonesboro 111' 8.0" 6
4 Adams, Tyler SR Sparta 107' 3.5" 4
5 Ryder, Braden SR Anna-Jonesboro 103' 9.5" 2
6 Henley, Luke SR Sparta 101' 0.0" 1
7 Schubert, Hayden JR DuQuoin 98' 5.0"
8 Hinds, Daulton SO Pinckneyville 74' 1.5"
9 Gant, Austin SR Pinckneyville -
10 Ford, Bryce SR DuQuoin -
11 Dawson, DJ JR Carterville -
12 Lentz, Brennan FR Carterville -