2014 Clyde Littlefield Texas Relays

Event List:
Men's
100m Dash HS Div. II
Men 100m Dash College
Men 100m Dash Invitational
Men 100m Dash University
100m Dash HS Div. I
M 100
Men 200m Dash Invitational
M 400
Men 800m Run Invitational
Men 1500m Run Section A Univ
Men 1500m Run Section B Univ
M 1500
1600m Run High School
Men 1 Mile Run Jerry Thmpsn Invitational
3200m Run High School
Men 5000m Run Univ/Coll
Men 110m Hurdles University
M 110h
110m Hurdles HS Div. II
110m Hurdles HS Div. I
Men 110m Hurdles College
Men 400m Hurdles University
Men 400m Hurdles College
2000m Steeplechase High School
Men 3000m Steeplechase University
4 x 100m Relay College
4 x 100m Relay HS Div. I
4 x 100m Relay HS Div. II
4 x 100m Relay Invitational
4 x 100m Relay University
4 x 200m Relay HS Div. II
4 x 200m Relay University
4 x 200m Relay HS Div. I
4 x 400m Relay HS Div. I
4 x 400m Relay University
4 x 400m Relay HS Div. II
4 x 400m Relay College
4 x 400m Relay University
4 x 400m Relay Invitational
4 x 800m Relay High School
4 x 800m Relay Univ/Coll
1,600m Sprint Medley College
1,600m Sprint Medley University
1,600m Sprint Medley High School
4,000m Distance Medley Univ/Coll
4,000m Distance Medley High School
High Jump High School
M hj
Men High Jump Section A Univ/Coll
Men High Jump Section B Univ/Coll
Pole Vault HS Section A
Men Pole Vault Section A Univ/Coll
Men Pole Vault Olympic Development
M pv
Men Pole Vault Invitational
Pole Vault HS Section B
Men Pole Vault Section B Univ/Coll
M lj
Men Long Jump Section A Univ/Coll
Long Jump High School
Men Long Jump Section B Univ/Coll
Men Triple Jump Section A Univ/Coll
Men Triple Jump Section B Univ/Coll
Triple Jump High School
Men Shot Put Section A Univ/Coll
Men Shot Put Section B Univ/Coll
Shot Put High School
M sp
Men Discus Throw Section A Univ/Coll
M dt
Men Discus Throw Section B Univ/Coll
Discus Throw High School
Men Hammer Throw Univ/Coll
Men Javelin Throw Section A Univ/Coll
M jav
Men Javelin Throw Section B Univ/Coll
Men Decathlon Univ/Coll
 
Women's
Women 100m Dash Invitational
100m Dash HS Div. II
100m Dash HS Div. I
Women 100m Dash Univ/Coll
Women 200m Dash Invitational
F 200
F 800
Women 1500m Run Section B Univ/Coll
Women 1500m Run Section A Univ/Coll
1600m Run High School
3200m Run High School
Women 5000m Run Univ/Coll
F 100h
Women 100m Hurdles Univ/Coll
Women 100m Hurdles Invitational
100m Hurdles HS Div. II
100m Hurdles HS Div. I
Women 400m Hurdles Univ/Coll
2000m Steeplechase High School
Women 3000m Steeplechase Univ/Coll
4 x 100m Relay Univ/Coll
4 x 100m Relay HS Div. I
4 x 100m Relay Invitational
4 x 100m Relay HS Div. II
4 x 200m Relay HS Div. II
4 x 200m Relay HS Div. I
4 x 200m Relay Univ/Coll
4 x 400m Relay HS Div. I
4 x 400m Relay HS Div. II
4 x 400m Relay Invitational
4 x 400m Relay Univ/Coll
4 x 400m Relay University
4 x 800m Relay Univ/Coll
4 x 800m Relay High School
1,600m Sprint Medley High School
1,600m Sprint Medley Univ/Coll
4,000m Distance Medley High School
4,000m Distance Medley Univ/Coll
Women High Jump Section A Univ/Coll
Women High Jump Section B Univ/Coll
High Jump High School
F hj
Pole Vault HS Section B
Pole Vault HS Section A
Women Pole Vault Section B Univ/Coll
Women Pole Vault Section A Univ/Coll
F lj
Women Long Jump Section A Univ/Coll
Long Jump High School
Women Long Jump Section B Univ/Coll
Women Triple Jump Section B Univ/Coll
Triple Jump High School
Women Triple Jump Section A Univ/Coll
F sp
Women Shot Put Section B Univ/Coll
Women Shot Put Section A Univ/Coll
Shot Put High School
Women Discus Throw Section A Univ/Coll
Discus Throw High School
Women Discus Throw Section B Univ/Coll
Women Hammer Throw Univ/Coll
F jav
Women Javelin Throw Section A Univ/Coll
Women Javelin Throw Section B Univ/Coll
Women Heptathlon Univ/Coll

Men's 100m Dash HS Div. II   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 White, Malcolm SR Katy Taylor 10.55
2 Wilson, Malik SR Brenham 10.56
3 FLOWERS, DARRION JR Arlington Houston 10.68
4 Mitchell, Darius SR Killeen Harker Heights 10.77
5 Charlton, Robert JR Edmond Memorial 10.85
6 Lewis, Chris SR Lakeside 10.87
7 Newsome, Ryan JR Aledo 10.89
8 Kemp, Jamal SR Arlington Lamar 10.93
9 Henderson, Jahrod SR Colleyville Heritage 10.95
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Lewis, Chris SR Lakeside 10.80
2 Kemp, Jamal SR Arlington Lamar 10.88
3 Menchaca, Zach JR Lewisville The Colony 10.91
4 Davis, Louis SO Waco 10.95
5 Robinson, Reggie JR Cleburne 10.99
6 Webber, Justin JR Rockwall-Heath 11.31
7 Mitchell, Huey JR Little Elm 11.33
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Wilson, Malik SR Brenham 10.69
2 Newsome, Ryan JR Aledo 10.78
3 Mitchell, Darius SR Killeen Harker Heights 10.81
4 Hollins, Justin SR Arlington Martin 10.97
5 Jones, Sterling SR Richardson 11.02
6 Lacy, Khalil SO Richardson 11.02
7 Colbert, Jaren FR Fort Bend Hightower 11.28
8 Mills, Louis SR Byrd, C.E. 11.28
9 Tilghman, Eric JR San Antonio Wagner 11.44
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 FLOWERS, DARRION JR Arlington Houston 10.81
2 Henderson, Jahrod SR Colleyville Heritage 10.82
3 Jones, Brandon SO Nacogdoches 10.89
4 Roberts, Trevion SR Houston Eisenhower 11.13
5 Bofinger, Brett SR Colleyville Heritage 11.14
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Jones, Jimmy SR Mansfield Legacy 11.01
2 Dunn, London FR DeSoto 11.03
3 Gregory, Alex SO Nacogdoches 11.12
4 Phipps, Jared JR Arlington Martin 11.17
5 LeCounte, Jalen SR Fort Bend Ridge Point 11.18
6 Boseman, Mahlieke SR McKinney Boyd 11.28
7 Demery, Mark SR Lewisville Marcus 11.53
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 White, Malcolm SR Katy Taylor 10.60
2 Charlton, Robert JR Edmond Memorial 10.87
3 Braxton, Ian SO Lewisville Marcus 11.12
4 Nunn, Ryan SR Brenham 11.18
5 Carr, Percy SR Lancaster 11.19
6 Johnson, Desten JR Ennis 11.24
7 Moore, Jordon JR Lewisville Flower Mound 11.41
8 Powell, Isaiah SO Lewisville The Colony 15.20
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Peterson, Ian SO Round Rock Cedar Ridge 10.89
2 Marks, Xavian JR Richmond George Ranch 11.10
3 Sutton, Keion SO Midlothian 11.11
4 Odem, Paris SR Austin Mccallum 11.14
5 Smith, Jalon SR Edmond Memorial 11.56
6 Cooks, DeAndre SR South Grand Prairie 11.68
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Nwangwu, Kene SO Frisco Heritage 11.05
2 Howe, Caleb SR San Antonio Brandeis 11.09
3 Fuller, Aaron SO Lucas Lovejoy 11.19
4 Reed, Dandre SO Haltom City Haltom 11.23
5 Thomas, Javon JR Texarkana Texas 11.52
6 Davis, Aunrie SR Austin Akins -
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Johnson, Mark SR Dallas Lincoln 11.37
2 Garner, Reggie JR Lancaster 11.44
3 Childs, Christion SO Manvel High 11.48
4 Johnson, Jahshawn SR Ennis 11.56
5 Espinoza, Trey SO Austin Anderson 11.79

Men's Men 100m Dash College   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ali, Ahmed SR South Plains 10.28
2 Roland, Lestrod SR South Plains 10.29
3 Bartlett, Blake SR Western Texas College 10.30
4 Price, Tim SR TAMU-Kingsville 10.35
5 Trotter, Ben SR Central Arizona 10.41
6 Handsborough, Kabroderan SR South Plains 10.45
7 Scruggs, Justin SR Wayland Baptist 10.46
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Handsborough, Kabroderan SR South Plains 10.43
2 Gatewood, Jerome SR Western Texas College 10.61
3 Rollins, John David SR TAMU-Commerce 10.80
4 Thayer, Robbie SR Angelo State 10.99
5 Guy, Ahkeel SR TAMU-Commerce 10.99
6 Kearney, Christian SR Texas-Tyler 11.57
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Roland, Lestrod SR South Plains 10.31
2 Bartlett, Blake SR Western Texas College 10.55
3 Scruggs, Justin SR Wayland Baptist 10.61
4 Breaux, Justin SR Butler CC 10.98
5 Whalum, Corbin SR TAMU-Kingsville 11.16
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Ali, Ahmed SR South Plains 10.46
2 Price, Tim SR TAMU-Kingsville 10.52
3 Moore, Kejavon SR Central Arizona 10.74
4 Wilson, Justin SR Western Texas College 11.08
5 Ray, Calvin SR Texas College 11.64
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Skeen, Odean SR South Plains 10.46
2 Trotter, Ben SR Central Arizona 10.62
3 Joseph's, Jeffery SR Wayland Baptist 10.64
4 Banks, Jerell SR West Texas A&M 10.98
5 Ridge, Tadarius SR West Texas A&M 11.02

Men's Men 100m Dash Invitational   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kawatsura, Sota SR Japan 10.10
2 Connaughton, Jared SR Nike 10.14
3 Koike, Yuki SR Japan 10.21
4 Oseto, Kazuma SR Japan 10.23
5 Hardee, Trey SR Nike 10.44
6 Cray, Eric SR Phillipines 10.47
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gray, Cordero SR Nike 10.16
2 Adams, Antoine SR Elite PerformanceTC 10.26
3 Cambridge, Aska SR Japan 10.27
4 Cherry, D'Angelo SR Asics 10.34
5 Tsukahara, Naoki SR Japan 10.38
6 Young, Isiah SR World Express AC 10.41
7 Silmon, Charles SR adidas -

Men's Men 100m Dash University   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bromell, Trayvon SR Baylor 10.01
2 Lewis, Reggie SR Clemson 10.15
3 Hester, Tevin SR Clemson 10.16
4 Jenkins, Devin SR Southern 10.19
5 Wright, Antwan SR Florida 10.20
6 Hardy, Jr., Prezel SR Texas A&M 10.24
7 Walker, Justin SR Northwestern St. 10.32
8 Baker, Ronnie SR TCU 10.38
9 Miller, Jalen SR Mississippi 10.42
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bromell, Trayvon SR Baylor 10.02
2 Lewis, Reggie SR Clemson 10.20
3 Jenkins, Devin SR Southern 10.25
4 Bryan, Michael SR Texas A&M 10.44
5 Greene, Cejhae SR Florida State 10.52
6 Allsop, Shermund SR LSU 10.54
7 Granger, Michael SR Mississippi 10.64
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Walker, Justin SR Northwestern St. 10.29
2 Hester, Tevin SR Clemson 10.34
3 Burrell, Cameron SR Houston 10.37
4 Atkinson, Josh SR Notre Dame 10.53
5 Summers, Malik SR TCU 10.71
6 Moore, Kailo SR Mississippi 10.75
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Miller, Jalen SR Mississippi 10.36
2 Brock, Keenan SR Auburn 10.38
3 Robinson, Bryce SR Tulsa 10.42
4 Walker, Everett SR Baylor 10.43
5 Cowan, Kameron SR Grambling 10.46
6 Teeters, John SR Oklahoma State 10.54
7 Anumnu, Carlton SR Texas 10.58
8 Muhammad, Khalfani SR California 10.71
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Hardy, Jr., Prezel SR Texas A&M 10.19
2 Baker, Ronnie SR TCU 10.35
3 Collins, Leshon SR Houston 10.37
4 Butler, Quentin SR Texas-Arlington 10.49
5 Farquarshon, Johnathan SR Abilene Christian 10.52
6 Anumnu, Charles SR Texas 10.55
7 Reece, Alex SR Baylor 10.67
8 van Lamoen, Rachmil SR Florida State 10.95
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Wright, Antwan SR Florida 10.32
2 Blocker, Tom SR California 10.56
3 Hicks, Jermey SR Louisiana Tech 10.58
4 Mitchell, Kristen SR Sam Houston St. 10.75
5 DeWitt, Christopher SR Incarnate Word 10.87
6 Merriweather, Yusef SR UCLA 10.99
7 Wilson, Jerome SR Texas Tech 11.10
8 Ananaba, Otugo SR Tulsa 11.10
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Roy, Darius SR New Orleans 10.62
2 Bowens, Nic SR Utah State 10.63
3 Wright, Jarrick SR Sam Houston St. 10.70
4 Pimentel, Silas SR Utah State 10.70
5 Oliver, Dash SR California 10.76
6 Hatton, Raymond SR Texas State 10.85
7 Davis, Jermaine SR Texas A&M 10.89
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Duggans, Drew SR Kennesaw State 10.50
2 Herbert, Antonio SR SE Louisiana 10.54
3 Storey, Waymon SR Oklahoma 10.62
4 Brunette, Nathaniel SR UTSA 10.63
5 Johnson, Treyvion SR Texas Tech 10.64
6 Reed, Reginald SR Texas State 10.70
7 Abdul-Mateen, Jameel SR Clemson 10.78
8 Simon, Morgan SR UCLA 11.06
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Higgs, Alfred SR South Florida 10.58
2 Arnett, James SR Houston 10.66
3 Smith, ConRoy SR Liberty 10.69
4 Dukes, Tyquan SR LIU Brooklyn 10.79
5 Smith, Shawn SR Kansas 10.84
6 Wilson, Jamie SR Kansas 10.84
7 Smoots, Marcus SR Texas A&M-CC 11.25
Prelims Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Fares, Basil SR Texas 10.71
2 Racanelli, Stephen SR Liberty 10.83
3 Campbell, Keon SR Prairie View 10.94
4 Williams Jr., Donald SR Albany 10.96
5 Sheffield, Kameron SR Louisiana Tech 11.05
6 Powell, Jordan SR Prairie View 11.06
7 Chambers, Kenneth SR Missouri 11.12
8 Williamson, Mikhail SR LIU Brooklyn 11.32
Prelims Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Morris, Kareem SR Albany 10.65
2 Harden, Jeremy SR UL-Monroe 10.90
3 Porter, Darnell SR Texas 11.04
4 Hall, Anthony SR Grambling 11.09
5 Powell-Harris, Dorian SR Kennesaw State 11.30

Men's 100m Dash HS Div. I   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Powell, Leon SR Kennedale 10.60
2 Caldwell, Royce SR Columbus 10.62
3 Bradford, Jay JR Splendora 10.66
4 Latson, Joel JR Episcopal (Bellaire) 10.75
5 Gray, Tyreik JR Episcopal (Bellaire) 10.86
6 Sanders, Devon SR Clarksville 11.13
7 Greenfield, Phillip SR TMI–Episcopal School 11.23
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Latson, Joel JR Episcopal (Bellaire) 10.82
2 Washington, Juwan JR Kennedale 11.09
3 Borchardt, Grayson JR All Saints Episcopal (FW) 11.33
4 Simons, Christopher SR Farmersville 11.38
5 Miles, Charles SR John Paul II (Plano) 11.68
6 Matthews, Justin JR Lutheran South 11.70
7 Owens, Tanner SR Shelton School -
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Davis, Deshawn SR Celina 10.91
2 Gray, Tyreik JR Episcopal (Bellaire) 11.00
3 Cunningham, Cody JR Prestonwood Christian 11.10
4 Earl, Denarius SO Tatum 11.20
5 Mack, Joshua SR Giddings 11.22
6 Sanders, Aaron JR Bellville 11.29
7 Arnold, Grayland SO Kountze 11.46
8 Best, Blake SR Kountze 12.14
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Powell, Leon SR Kennedale 10.52
2 Sanders, Devon SR Clarksville 10.94
3 Greenfield, Phillip SR TMI–Episcopal School 11.08
4 larson, matthew SR Rockport-Fulton 11.36
5 Brunett, Cole JR Whitney 11.39
6 Palos, Alex SR Blanco 11.58
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Caldwell, Royce SR Columbus 10.63
2 Bradford, Jay JR Splendora 10.75
3 Sharp, Jalen SR Greenhill School 11.16
4 Rogers, Toney JR Wharton 11.16
5 McManigle, Matthew SR Fredericksburg 11.25
6 Lara, Jeff SR Schulenburg 11.27
7 Stevenson, Eric JR Prestonwood Christian 11.30

M 100   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dalton, Chase SR BYU 11.13
2 Glasnow, Ted SR Notre Dame 11.20
3 Vildosola, Henry SR Baylor 11.25
4 Keller, Stephen SR Indiana 11.30
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 10.93
2 Schumacher, Garrett SR South Alabama 10.98
3 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 11.06
4 Anderson, Dylan SR Indiana 11.15
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rohner, Robert SR Duke 10.45
2 Irvin, Christopher SR Texas 10.57
3 Hock, Johannes SR Texas 10.67
4 Saluri, Karl SR New Orleans 10.73
5 Filip, Scott SR Rice 10.82
6 Cardina, Robert SR Penn State 10.99
7 Lazas, Kevin SR Arkansas 10.99

Men's Men 200m Dash Invitational   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Webb, Ameer SR Flynn's Flyers 20.38
2 Spearmon, Wallace SR Flynn's Flyers 20.39
3 Adams, Antoine SR Elite PerformanceTC 20.62
4 Takase, Kei SR Japan 20.75
5 Kobayashi, Yuichi SR Japan 20.87
6 Fujimitsu, Kenji SR Japan 20.91
7 Takahira, Shinji SR Japan 20.96

M 400   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Keller, Stephen SR Indiana 51.17
2 Vildosola, Henry SR Baylor 51.87
3 Anderson, Dylan SR Indiana 52.02
4 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 52.21
5 Dalton, Chase SR BYU 52.33
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Saluri, Karl SR New Orleans 50.44
2 Filip, Scott SR Rice 50.50
3 Cardina, Robert SR Penn State 50.69
4 Glasnow, Ted SR Notre Dame 51.22
5 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 51.66
6 Lazas, Kevin SR Arkansas 52.41
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Irvin, Christopher SR Texas 48.65
2 Rohner, Robert SR Duke 49.09
3 Schumacher, Garrett SR South Alabama 50.82
4 Hock, Johannes SR Texas 51.58

Men's Men 800m Run Invitational   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Manzano, Leonel SR Unattached 1:47.34
2 Gilreath, James SR Unattached 1:47.63
3 Phillips, Duncan SR Unattached 1:47.82
4 Gowell, Chris SR adidas Rogue Athletic Clu 1:48.03
5 Bilbrew, Chris SR Team Green Elite 1:50.95
6 Edwards, Dave SR adidas Rogue Athletic Clu 1:51.98
7 Batty, Miles SR Unattached 1:52.35
8 Manhertz, Derrell SR Texas -

Men's Men 1500m Run Section A Univ   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Tuitoek, Evans SR Texas Tech 3:52.74
2 Domanic, Robert SR Mississippi 3:53.20
3 Buchanan, Reid SR Kansas 3:53.38
4 Medrano, Mike SR UTSA 3:53.72
5 Primeaux, Phillip SR LSU 3:54.43
6 Collier, Nathan SR UTSA 3:55.66
7 Williams, Blake SR Texas 3:55.88
8 Gonzales, Gabe SR Arkansas 3:55.94
9 Haile, Solomon SR Arkansas 3:56.10
10 Kirwa, Hillary SR UL-Monroe 4:00.00

Men's Men 1500m Run Section B Univ   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rathke, Chase SR Tarleton State 3:49.87
2 Willett, Dylan SR Tarleton State 3:51.06
3 Barraza, Brian SR Houston 3:51.35
4 Block, Daniel SR Abilene Christian 3:52.91
5 McCradic, Dorian SR TAMU-Commerce 3:53.23
6 Louis, Corentin SR Central Arkansas 3:54.27
7 Hilliman, Anthony SR Texas-Arlington 3:56.03
8 Hansel, Paul SR Texas A&M-CC 3:56.41
9 Romero, Luis SR TAMU-Commerce 3:57.99
10 Phillips, Jacob SR Dallas Baptist 3:58.20
11 Monaghan, Andrew SR Miss State 3:59.03
12 VanPuyvelde, Vinnie SR UL-Monroe 4:00.25
13 Wint, Oraine SR Western Texas College 4:04.03
14 Doherty, Ethan SR Adidas/RogueAC 4:04.47

M 1500   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rohner, Robert SR Duke 4:34.51
2 Keller, Stephen SR Indiana 4:34.69
3 Saluri, Karl SR New Orleans 4:37.52
4 Dalton, Chase SR BYU 4:40.44
5 Irvin, Christopher SR Texas 4:43.90
6 Hock, Johannes SR Texas 4:44.96
7 Glasnow, Ted SR Notre Dame 4:44.99
8 Vildosola, Henry SR Baylor 4:48.23
9 Schumacher, Garrett SR South Alabama 4:48.78
10 Lazas, Kevin SR Arkansas 4:48.92
11 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 4:53.67
12 Anderson, Dylan SR Indiana 4:58.59
13 Cardina, Robert SR Penn State 5:00.43
14 Filip, Scott SR Rice 5:01.31
15 Grieder, Isaac SR UL-Monroe -

Men's 1600m Run High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Galli, Steven SR Dripping Springs 4:18.45
2 Bootz, Jake SR Summer Creek 4:19.29
3 Coston, Eric FR St. Paul's 4:20.32
4 Contreras, Blake SR Keller Timber Creek 4:21.01
5 Allman, Anthony JR Live Oak Classical 4:23.10
6 Hollifield, Caleb JR Round Rock 4:23.56
7 Culpepper, Christian SR Crowley North Crowley 4:23.72
8 Cortez, Garrett JR Cibolo Steele 4:24.24
9 Maier, Karl JR Houston Bellaire 4:24.37
10 Fielder, Brandon SR Austin 4:25.98
11 Herrera, Albert JR Weslaco East 4:26.20
12 Forde, Tyler SR Arlington Martin 4:26.42
13 Heining, Peyton SR Round Rock McNeil 4:26.72
14 Anderson, Beau JR San Antonio Brandeis 4:27.08
15 Summers, Michael JR Lewisville Hebron 4:28.33
16 Tanner, Daniel SR Byrd, C.E. 4:29.45
17 Polley, Zach SR Ovilla Christian 4:30.76
18 Cordova, Jayven SO Weslaco East 4:33.63
19 Jaime, Jose SR La Joya Palmview -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Taylor, Brendan SR LR Catholic 4:14.66
2 Ammons, Robert SR Houston Strake Jesuit 4:14.96
3 Tankersley, Andrew JR Boerne Champion 4:15.45
4 Pittdman, Logan SR Corpus Christi Carroll 4:16.96
5 Wilkes, Jack SR Airline 4:18.98
6 Mickey, Todd SR Victoria West 4:19.58
7 Cazares, Ian SR Houston Cypress Lakes 4:19.86
8 Jepson, Ben SR Austin Westlake 4:20.97
9 Ellison, Jaqwae' JR Georgetown 4:22.25
10 Hebert, Andrew SO Houston Strake Jesuit 4:24.11
11 Leverenz, Johnny SR Danville 4:24.80
12 Viegra, Jose SR Pfl. Henderickson 4:27.72
13 Montalvo, David SR Pharr Valley View 4:27.82
14 Correll, Christian SO New Braunfels Canyon 4:28.19
15 Butler, Matthew SR St. Thomas Aquinas 4:31.90
16 Toure, Timou SO Southlake Carroll 4:32.09
17 Cleary, Ryan SR Prosper 4:35.12

Men's Men 1 Mile Run Jerry Thmpsn Invitational   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Vanderwesthuize, Peter SR Unattached 4:04.45
2 Lelei, Henry SR Unattached 4:04.65
3 Casse, Martin SR Texas-Pan American 4:05.14
4 Ulrey, Dorian SR Unattached 4:05.67
5 Boit, Cosmas SR UTEP 4:05.84
6 Taylor, Troy SR North Texas 4:07.21
7 McNamara, John SR Texas 4:08.95
8 Sanchez, Juan SR Miss State 4:09.05
9 Turnbull, Brady SR Texas 4:11.16
10 Stones, Carl SR adidas Rogue Athletic Clu 4:13.80
11 Uhr, Robert SR Texas 4:16.84
12 Stanley, Erik SR Unattached 4:18.28
13 Anamosa, David SR Texas -
14 Moreu, Baptiste SR West Texas A&M -

Men's Men 5000m Run Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pinales, Mark SR Texas 14:25.96
2 Tilotta, Ryan SR Texas-Arlington 14:28.05
3 Maiyo, Elphas SR UTEP 14:30.30
4 Lautenslager, Craig SR Texas-Arlington 14:31.79
5 Haase, Brant SR South Dakota 14:35.87
6 Nation, Will SR Texas 14:36.77
7 Rodriguez, Eduardo SR Texas 14:41.26
8 Galvin, Matt SR Baylor 14:42.29
9 Wells, Austin SR Texas A&M 14:47.61
10 Galvin, Chris SR Texas 14:53.41
11 Hardy, J R SR Baylor 14:56.01
12 Doty, Tye SR Tarleton State 14:56.66
13 Musa, Mubarik SR South Dakota 15:01.42
14 Schreiber, Karl SR Sam Houston St. 15:01.62
15 Norris, Wil SR Arkansas State 15:05.19
16 Makevic, Dusan SR UL-Monroe 15:05.51
17 Harrison, Silvester SR North Texas 15:15.83
18 Lagat, Steve SR West Texas A&M 15:20.62
19 Miller, Ryan SR Texas A&M 15:21.97
20 Toth, Thomas SR Cameron 15:25.47
21 Ponce, Palo SR Sam Houston St. 15:31.10
22 Polman, Kyle SR Oklahoma -

Men's Men 110m Hurdles University   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Davis II, Wayne SR Texas A&M 13.45
2 Lovett, Eddie SR Florida 13.45
3 Ristic, Milan SR California 13.59
4 Wyatt, Vincent SR Radford 13.67
5 Dunkerley-Offor, Spencer SR Texas 13.90
6 Hart, Yanick SR Florida 14.02
7 Gibbs, William SR Houston 14.22
8 Ford, Gary SR Auburn 14.36
9 Moss, Miller SR Unattached 14.71
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Davis II, Wayne SR Texas A&M 13.64
2 Campbell, Torrey SR Auburn 14.21
3 Jamison, Vernon SR Northern Arizona 14.21
4 Williams, Isaac SR Houston 14.25
5 Hairston, Max SR Cornell 14.30
6 Viverette, Matthew SR Sam Houston St. 14.43
7 Davis, Javon SR Miss State 14.56
8 Benson, Shujaa SR Texas Tech -
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Lovett, Eddie SR Florida 13.62
2 Dunkerley-Offor, Spencer SR Texas 13.84
3 Wyatt, Vincent SR Radford 13.92
4 Grace, Bryce SR Baylor 14.16
5 Thompson, Joshua SR LSU 14.19
6 Donald, Larry SR Arkansas 14.71
7 Agee, Tyler SR South Alabama 14.95
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Ristic, Milan SR California 13.71
2 Hart, Yanick SR Florida 13.98
3 Prejean, Michael SR Prairie View 14.18
4 Baisden, Sylvester SR Grambling 14.19
5 Lamers, Joshua SR LSU 14.20
6 Maloney, Tramaine SR Texas Tech 14.23
7 Semien, Robert SR Mississippi 14.44
8 Phillips, Rhys SR Baylor 14.77
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Ford, Gary SR Auburn 13.98
2 Gibbs, William SR Houston 14.01
3 Hayes, Keyunta SR UTSA 14.03
4 Singleton, Terrell SR Kennesaw State 14.32
5 Wicks, Matthias SR Oklahoma 14.50
6 Andrews, Taylor SR Army 14.61
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Pitt, Moriel SR Florida 14.17
2 Sims, Josiah SR Washington St. 14.42
3 Palma, Renan SR Texas-Arlington 14.45
4 Guillory, Keenun SR Grambling 14.78
5 Hayes, Kendall SR Louisiana Tech 15.00
6 Culp, Brad SR Arkansas 15.75
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 McCune, Alex SR Akron 14.55
2 Warnick, Evan SR Louisiana Tech 14.57
3 Gerling, Garrett SR Washington St. 14.61
4 Solomon, Martin SR UL-Monroe 14.78
5 Roberson, Jay SR Sam Houston St. 15.50
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Taylor, Abram SR SE Louisiana 14.48
2 Seals, Erich SR Southern 14.54
3 Giddens, Brent SR Northwestern St. 14.61
4 Powell-Harris, Dorian SR Kennesaw State 14.88
5 Davis, Reggie SR Texas Southern 15.03
6 Rhodes, Cody SR Stephen F. Austin 15.58
7 Phillips, Marcus SR Army 15.71

M 110h   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Saluri, Karl SR New Orleans 15.66
2 Rohner, Robert SR Duke 16.13
3 Irvin, Christopher SR Texas 17.97
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Vildosola, Henry SR Baylor 15.61
2 Keller, Stephen SR Indiana 15.89
3 Schumacher, Garrett SR South Alabama 15.94
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Glasnow, Ted SR Notre Dame 15.42
2 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 15.56
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dalton, Chase SR BYU 15.10
2 Anderson, Dylan SR Indiana 15.34
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Cardina, Robert SR Penn State 14.98
2 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 15.11
3 Lazas, Kevin SR Arkansas 15.17
Finals Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hock, Johannes SR Texas 14.57
2 Filip, Scott SR Rice 15.76

Men's 110m Hurdles HS Div. II   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Armstead, Chevis JR DeSoto 13.92
2 Johnson, Isaiah SR Bryan Rudder 14.06
3 Hunter, Jalen SR Denton Guyer 14.08
4 Manuel, Bayron SR Long Beach Wilson 14.11
5 Gerbrecht, Justin SR Fort Bend Ridge Point 14.21
6 Fincher, Victor SR McKinney North 14.31
7 O'Rear, Vance SR Amarillo 14.32
8 Smith, Lafiel SR Lancaster 14.69
9 McWilliams, Marcus JR Pflugerville 14.84
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Fincher, Victor SR McKinney North 13.98
2 Hunter, Jalen SR Denton Guyer 13.99
3 Hargrove, Vondell SR Aus Travis 14.50
4 McBride, Justin SR Houston Cypress Ridge 14.74
5 Washington, Robby SR Tyler 15.18
6 Smith, Dior SR Bastrop 15.29
7 Obey, Andrew SR Fort Bend Hightower 15.37
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Johnson, Isaiah SR Bryan Rudder 14.42
2 Fontaine, MIcah JR Edmond Memorial 14.75
3 Lucas, Isaiah SO Houston Cypress Falls 14.76
4 Perry, Branden SR Mansfield Timberview 14.83
5 Dutton, Robert SR Austin Westlake 15.02
6 Frazier, Dedrick SR South Grand Prairie 15.17
7 Walls, Gary SR San Antonio Holmes 15.30
8 Sanders, Malcolm JR Fort Bend Hightower 15.43
9 Harris, Barney SR Tyler 15.52
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 McWilliams, Marcus JR Pflugerville 13.96
2 Castillo, Vince JR Donna 14.42
3 Nwangwu, Emeka SR Frisco Heritage 14.43
4 Nunley, Donovan JR Edmond Memorial 14.83
5 WILLIAMS, KAJUAN SR Arlington Houston 14.84
6 Small, Niko JR Arlington Bowie 15.03
7 Itoka, Tony SR Hallsville 15.16
8 Runnells, Garrett SR Lewisville Marcus 15.21
9 Baker, Jamal JR Round Rock Cedar Ridge 15.35
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 O'Rear, Vance SR Amarillo 14.36
2 Smith, Lafiel SR Lancaster 14.36
3 Dunn, Quincy JR Lancaster 14.81
4 Dianzunga, Tremayne SR Arlington Bowie 14.99
5 Jackson, Christian SR Houston Cypress Falls 15.03
6 Hinojos, Jacob SR Lewisville Marcus 16.07
7 Evans, Nathan SR Lindale 16.41
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Manuel, Bayron SR Long Beach Wilson 13.92
2 Hall, Cody SR Pearland 14.53
3 Hester, Apollos JR Georgetown East View 14.64
4 Ward, Juan SR Long Beach Poly 14.73
5 Calhoune, Emanuel JR Wylie 14.78
6 Rivera, Toma SR Killeen Shoemaker 15.54
7 Wersterfer, Bryan SR Spring Branch Smithson Valley 16.21
8 Hill, Holten JR Houston Lamar -
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Armstead, Chevis JR DeSoto 14.24
2 Gerbrecht, Justin SR Fort Bend Ridge Point 14.39
3 Grimes, Norman SO Canyon 14.63
4 Izu, Ilolo JR Houston Strake Jesuit 15.27
5 Milford, Darius SR Killeen Shoemaker 15.36
6 Hinton, Dewayne JR New Braunfels Canyon 15.85
7 Olwell, Brandon SR Killeen 16.15

Men's 110m Hurdles HS Div. I   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Thompson, Reese SR Argyle 14.32
2 Toliver, Travis JR Episcopal (Bellaire) 14.69
3 farenthold, alex SR Rockport-Fulton 14.93
4 Shans-Sheppard, Jaylen SR Tatum 15.02
5 Johnson, Blake SR Winnie East Chambers 15.19
6 Fromme, Will SR Liberty Hill 15.23
7 Richards, Chance JR Kaufman 15.27
8 Allen, Hunter JR Sunnyvale 23.08
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Shans-Sheppard, Jaylen SR Tatum 15.07
2 Griffith, Clark SO Taylor 15.45
3 Kaiser, Karl SR Yoakum 15.79
4 Grona, Kyle JR Fredericksburg 16.42
5 Summerhill, Forrest SR Kemp 16.59
6 Ingram, Martin JR Tatum 23.17
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 farenthold, alex SR Rockport-Fulton 14.75
2 Johnson, Blake SR Winnie East Chambers 15.06
3 Owens, Tanner SR Shelton School 15.31
4 Sutton, Juvaree JR Mineral Wells 15.35
5 truesdale, dylan SR Rockport-Fulton 15.37
6 Thompson, Joseph JR Buffalo 15.45
7 Carter, Ryne JR Prestonwood Christian 15.95
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Thompson, Reese SR Argyle 14.41
2 Richards, Chance JR Kaufman 15.21
3 Jones, Andraque JR Gatesville 15.34
4 Garcia, Emmanuel JR Comfort 15.75
5 Adams, William SR Buffalo 15.81
6 Duelm, Aaron JR La Vernia 16.10
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Toliver, Travis JR Episcopal (Bellaire) 14.67
2 Allen, Hunter JR Sunnyvale 14.79
3 Fromme, Will SR Liberty Hill 15.23
4 Peek, Steven SR Lutheran South 15.74
5 Lugo, Ralph SR Somerset 16.22
6 Sweeney, Quin SO Comfort 16.84
7 Thomes, Ben SR Grandview -

Men's Men 110m Hurdles College   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bain, Dennis SR Claflin 13.91
2 Banks, Pierre SR Wayland Baptist 14.13
3 Gime, Wala SR Angelo State 14.29
4 Zarate, Macario SR TAMU-Kingsville 14.32
5 Erta, Arnau SR West Texas A&M 14.53
6 Kadlacek, Randall SR Tarleton State 14.57
7 Rios, Sergio SR TAMU-Kingsville 14.59
8 Kennedy, Hagen SR Angelo State 14.92
9 Zaza, Wellington SR Central Arizona 15.62
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Zaza, Wellington SR Central Arizona 14.39
2 Banks, Pierre SR Wayland Baptist 14.54
3 Zarate, Macario SR TAMU-Kingsville 14.58
4 Kadlacek, Randall SR Tarleton State 14.74
5 Kennedy, Hagen SR Angelo State 15.18
6 Johnson, Kyle SR Tarleton State 15.30
7 Stubbs, Joshua SR Western Texas College 15.47
8 Binion, Dominique SR Texas College 16.17
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bain, Dennis SR Claflin 13.99
2 Gime, Wala SR Angelo State 14.51
3 Erta, Arnau SR West Texas A&M 14.57
4 Rios, Sergio SR TAMU-Kingsville 14.75
5 Lundy, James SR TAMU-Commerce 15.57
6 Paez, Jonathan SR Texas-Tyler 15.74

Men's Men 400m Hurdles University   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Stigler, Michael SR Kansas 50.08
2 Hayes, Keyunta SR UTSA 50.36
3 Taylor, Josh SR Stephen F. Austin 50.92
4 Coleman, Gregory SR Texas A&M 50.94
5 Davis, Javon SR Miss State 51.64
6 Camacho, Roberto SR UTEP 52.06
7 Buchanon, Jarrod SR Notre Dame 52.82
8 Prejean, Michael SR Prairie View 53.39
9 Shelvin, Jurmarcus SR UTSA 54.45
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Stigler, Michael SR Kansas 50.42
2 Davis, Javon SR Miss State 52.02
3 Buchanon, Jarrod SR Notre Dame 52.48
4 Collins, Lavon SR TCU 52.68
5 Wyrick, Darryl SR UTSA 52.96
6 Black, Larron SR Texas State 54.27
7 McFadden, Dai'Tyevon SR Northern Arizona 54.34
8 Maloney, Tramaine SR Texas Tech 54.54
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Hayes, Keyunta SR UTSA 50.73
2 Taylor, Josh SR Stephen F. Austin 51.48
3 Shelvin, Jurmarcus SR UTSA 52.22
4 Muhammad, Yusuf SR Louisiana Tech 52.74
5 Aird, Gabriel SR Florida 52.97
6 Petit-Homme, Mica-Jonathan SR LIU Brooklyn 53.29
7 Mahler, Wolf SR Texas 54.35
8 Rhoden, James SR Florida State 56.05
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Coleman, Gregory SR Texas A&M 51.72
2 Camacho, Roberto SR UTEP 52.42
3 Viverette, Matthew SR Sam Houston St. 52.87
4 Extol, Dwayne SR Texas Tech 53.33
5 Frazier, Julian SR Tulsa 53.95
6 Ray, Namer SR Florida State 54.04
7 Gutierrez, Jonas SR UTSA 55.69
8 Scantlebury, Dario SR New Orleans 55.97
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Holmes, Timothy SR Baylor 52.78
2 Brudnick, Josh SR Texas 52.84
3 Pretorius, Constant SR New Orleans 53.19
4 Hill, Erik SR South Dakota 53.79
5 Graham, Aikan SR Texas A&M 53.99
6 Osorio, Tyler SR Florida 55.56
7 Palmer, Desmond SR Pittsburgh -
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Prejean, Michael SR Prairie View 52.22
2 Minkah, Kenneth SR Texas A&M 52.83
3 Smith, Chris SR Army 52.99
4 Smith, Korey SR BYU 53.18
5 Luckey, Dannie SR Prairie View 53.23
6 Biawogi, Kamara SR Fresno State 53.75
7 Jackson, Shawn SR Grambling 53.78
8 Solomon, Martin SR UL-Monroe 54.11
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Stuedemann, Drake SR Missouri 53.25
2 Grace, Bryce SR Baylor 54.36
3 Mulder, Joshua SR Kennesaw State 54.53
4 Scott, William SR Texas A&M-CC 55.38
5 Hibbeler, Luke SR Saint Louis 55.55
6 Hofbauer, Jordan SR Houston 55.70
7 Ucherek, Nick SR Kansas 55.76
8 Wooten, Marcus SR North Texas 55.89
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Abdullah, Bilal SR Kennesaw State 53.29
2 Taylor, Abram SR SE Louisiana 53.35
3 Cooper , Justin SR Arkansas-Pine Bluff 53.44
4 McLean, Alistar SR LIU Brooklyn 53.55
5 Phillips, Andre SR UL-Monroe 53.97
6 Conradie, Pieter SR Texas 55.06
7 Calderon, Camilo SR South Florida 56.80
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Adams, Sean SR BYU 53.32
2 Woods , Joshua SR Arkansas-Pine Bluff 53.77
3 Bernard, Lukas SR South Dakota 54.15
4 Phillips, Marcus SR Army 55.07
5 Giddens, Brent SR Northwestern St. 55.42
6 Hall, Charles SR Incarnate Word 57.88
7 Anderson, David SR Tulsa 59.32

Men's Men 400m Hurdles College   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rios, Sergio SR TAMU-Kingsville 51.55
2 Robinson, Kyle SR South Plains 51.74
3 Williams, Kadeem SR South Plains 53.34
4 Gime, Wala SR Angelo State 53.39
5 Helom, Josh SR West Texas A&M 54.55
6 Zaza, Wellington SR Central Arizona 54.99
7 Flaviano, George SR South Plains 55.43
8 Howard, Tyler SR West Texas A&M 55.77
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Rios, Sergio SR TAMU-Kingsville 52.19
2 Williams, Kadeem SR South Plains 53.56
3 Flaviano, George SR South Plains 53.80
4 Zaza, Wellington SR Central Arizona 54.06
5 Helom, Josh SR West Texas A&M 54.92
6 Scruggs, Sydney SR Western Texas College 55.97
7 Stubbs, Joshua SR Western Texas College 59.18
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Robinson, Kyle SR South Plains 53.01
2 Combs, Kenneth SR Oklahoma Baptist 53.42
3 Gime, Wala SR Angelo State 54.34
4 Howard, Tyler SR West Texas A&M 55.45
5 Johnson, Kyle SR Tarleton State 55.65
6 Kadlacek, Randall SR Tarleton State 57.06

Men's Men 3000m Steeplechase University   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rotich, Anthony SR UTEP 8:38.68
2 Cleaver, Matt SR Adidas/RogueAC 8:53.48
3 Mettler, Jeffrey SR South Dakota 8:59.21
4 Bussing, Austin SR Adidas/RogueAC 9:03.99
5 Roth, Austin SR Texas 9:09.67
6 Moore, Nate SR Texas 9:13.11
7 Coleman, James SR North Texas 9:14.48
8 Valencia, Alejandro SR North Texas 9:14.89
9 Williams, Dylan SR Texas A&M 9:16.73
10 Baar, Philipp SR Texas A&M-CC 9:18.25
11 Valentine, John SR Miss State 9:33.42
12 Smith, Collin SR Texas 9:37.10
13 Wilson, Clayton SR Clemson 9:47.09
14 Purser, Aaron SR Texas-Arlington 9:59.66

Men's 4 x 100m Relay HS Div. I   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Episcopal (Bellaire) A Joel Latson, Niko Harrell,
Austin Spurling, Tyreik Gray
42.45
2 Bellville A De'Brae Parker, Aaron Sanders,
Jaleel Crawford, Troy Edmond
42.47
3 Northside A Lionel Alfred, Tevin Johnson,
Cameron Robinson, Alton Smothers
42.82
4 Columbus A Steffon Brown, Royce Caldwell,
Logan Denley, Derrick Hayes
42.82
5 Giddings A Devonte Jordan, Elijah Lewis,
Raylon Hickey, Joshua Mack
42.99
6 Wharton A Skinner Taylor, Toney Rogers,
Antione Thompson, Leeshad Oneal
43.13
7 Greenhill School A Justin Estrada, Tre Albritten,
Dylan Roberts, Jalen Sharp
43.21
8 Celina A Luke Reeder, Nathan Elliott,
John Franklin, Deshawn Davis
43.24
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Bellville A De'Brae Parker, Bronson Allen,
Jaleel Crawford, Troy Edmond
43.52
2 Wharton A Skinner Taylor, Toney Rogers,
Antione Thompson, Leeshad Oneal
43.64
3 Midland Christian School A Erwin Baquirin, Brit Hooper,
Kade Christensen, Devin Nguyen
44.07
4 Kaufman A Brandon Dabney, Myron Wrenn,
Desmond Williams, Michael Prox
44.89
5 Blanco A Adrien Dominguez, Aikman Elrod,
John Hodge, Alex Palos
45.52
6 Mineral Wells A Roy Edla, Juvaree Sutton,
Omery Trevino, Zechariah Stanton
45.64
7 Somerset A Joshua Avila, Austin Wiseman,
David Hinojosa, Rafael Villarreal
45.66
8 FEAST A Samuel Dana, Caleb Starnes,
James Fierros, Avery Jones
45.97
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Sealy A Christian Wallace, Charles Brooks,
Tyler Eckhardt, Kolby Parker
44.17
2 Jarrell A Allen Stovall, Tony Brown,
Desean Johnson, Dacious Barr
44.37
3 All Saints Episcopal (FW) A Daniel Gresham, Isaiah Harris,
Brandon Johnson, Grayson Borchardt
44.59
4 Rockport-Fulton A Logan Jasek, Brandon Stachowiak,
Brandon Ngo, Edgar Garcia
45.17
5 Liberty Hill A Caleb Guerin, Joey Kipfer,
Logan Barnes, Nick Hernandez
45.21
6 Taylor A Damarcus Fields, Isiah Pittman,
Blaine Johnson, Jarrell Crittendon
45.22
7 Robstown A Juan Barrera, Joshua Gallegos,
Vicente Leal, Jonathan Elizondo
-
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Giddings A Devonte Jordan, Elijah Lewis,
Raylon Hickey, Joshua Mack
43.41
2 Northside A Lionel Alfred, Tevin Johnson,
Cameron Robinson, Alton Smothers
43.82
3 Kennedale A Juwan Washington, Leon Powell,
Malik Burgess, Donny Darville
43.84
4 Waco Connally A James Davis, Israel Williams,
Kyle Bartosh, Marcus Howard
44.21
5 Splendora A John Kelly, Michael Moore,
Kagan Angers, Jay Bradford
44.31
6 Fredericksburg A Cody Stevens, Kyle Allen,
John (Devin) Bylsma, Bryce Trois
44.77
7 Whitney A Nick Waddell, Randy Cantwell,
Kelton Mansfield, Cole Brunett
44.89
8 Honey Grove A Carter Patrick, Andrew Martin,
Jeremy Patt, Aj White
45.81
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Celina A Luke Reeder, Nathan Elliott,
John Franklin, Deshawn Davis
43.68
2 Bishop Lynch A Michael Benjamin, Travis Uhrik,
Rawleigh Williams, Matthew England
44.50
3 Lampasas A Chase Birck, Avery Gary,
Gary Spencer, Steven Jazdyk
44.64
4 Life Red Oak A Jeremy Reese, Lorenzo Pugh,
Kendall Pugh, Kaine Blake
45.20
5 Tolar A Blayne Denton, Garrett Winston,
Blake Watson, Cory Solomon
45.99
6 Grapeland A Kevin Campbell, Ricktavius Lomax,
Jacolby Simpson, Patrick Walker
46.26
7 Kemp A Matt House, Quinton Laster,
Larry Shaw, David Dennis
46.65
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Greenhill School A Justin Estrada, Tre Albritten,
Dylan Roberts, Jalen Sharp
43.64
2 Prestonwood Christian A Lawson Hamman, Cody Cunningham,
Twain Blackwell, Eric Stevenson
44.01
3 Dallas Hutchins A Jaylon Douglas, DeMarkus Acy,
Shuwon Carter, Demonte Ruth
44.33
4 Concordia Lutheran A Keaton Kroll, Zach Huwyler,
Austin Eubanks, Riley Satterfield
44.78
5 Brownwood A Tristan Duque, Bruce Sterling,
Kaimon Ontiveros, Conner Howard
44.79
6 Yoakum A Davontay Mathis, Glenn Love,
Miguel Resendez, Trevontae Hights
46.07
7 Tatum A Denarius Earl, Jaylen Shans-Sheppard,
Jordan Nelson, Deyanta Roberson
-
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Episcopal (Bellaire) A Joel Latson, Niko Harrell,
Austin Spurling, Tyreik Gray
42.96
2 Columbus A Steffon Brown, Royce Caldwell,
Logan Denley, Derrick Hayes
43.35
3 Kountze A Grayland Arnold, Blake Best,
Ashton Whittle, Shaquille Warren
44.65
4 Grace Prep Academy A Ryan Champlin, Armon Kohan,
Elijah McIntyre, Blayne Champlin
45.17
5 Schulenburg A Javeon Lara, Kyle Treybig,
Rodrigo Netro, Jeff Lara
45.18
6 La Vernia A Colton Parrish, Ethan Dennis,
Brandon Ochoa, Levi Andrews
45.89
7 Comfort A Dax Wight, Riley Crawford,
Quin Sweeney, Conner Thayn
45.99
8 Ingleside A Christopher McGlaun, Kyle Hernandez,
Christian Avelar, Terrance Gross
46.49

Men's 4 x 100m Relay HS Div. II   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Lancaster A Reggie Garner, Gabriel Walker,
Elijah Boyd, Keenan Ivy
41.12
2 DeSoto A Dezmond White, Kadarien Nixon,
Nick Orr, LaDarren Brown
41.24
3 St. Thomas Aquinas A Sam Bruce, James Oliphant,
Trevon Grimes, Jordan Scarlett
41.38
4 Brenham A Ryan Nunn, Malik Wilson,
Ernest Patterson, Trevonte Johnson
41.54
5 Duncanville A Tedrick Hawkins, Malik Gray,
Aharon Barnes, Andrew Mathis
41.77
6 Katy Taylor A Kenny Ukoh, Jacob Galasso,
Eli Walters, Malcolm White
42.00
7 Lewisville The Colony A Marcus Nealy, Zach Menchaca,
Tate Alanis, Israel English
42.15
8 Austin Johnson A Zae Giles, Lee'Anthony Dawson,
Juwan Smith, Ashton Williams
42.20
9 McKinney North A Victor Fincher, Ronald Jones,
Tyler Files, Bryce Balous
-
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Brenham A Ryan Nunn, Malik Wilson,
Ernest Patterson, Trevonte Johnson
42.22
2 Lewisville The Colony A Marcus Nealy, Zach Menchaca,
Tate Alanis, Israel English
42.49
3 Houston Cypress Ridge A Michael Austin, Jeffery Williams,
Kemah Siverand, Tyrone Jones
42.59
4 Galena Park North Shore A Marlon Carter, Darius Mouton,
Keenan Sneed, Tristian Houston
42.66
5 Round Rock Cedar Ridge A Lorenzo Landry, David Racine,
Charles Porter, Ian Peterson
43.49
6 Beaumont Ozen A Rodney Randle, Ronnie Ceaser,
Kaylon Sellers, Tyree Haskins
43.64
7 Keller Central A Malik Brewer, Kyler Lucas,
Jacob Gray, Phillip Frost
44.15
8 Long Beach Wilson A Jason Valesquez, Bayron Manuel,
Andrew Harris, Tristin Smith- Mosby
44.84
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Mansfield Legacy A Jermaine Brealy, Michael McGee,
Garrett Moore, Jimmy Jones
42.74
2 Houston Westside A Xavier Singleton, Bobby Hartzog,
Jahwanza Lawford, Jaron Hartley
43.25
3 Arlington Houston A Lavell Hope, Darrion Flowers,
Marvin Black, Torrance Pendleton
43.26
4 Round Rock A Terry Brown, Quinton LaLau,
Emory Gibson, John Patterson
43.37
5 Colleyville Heritage A Mikey Drouin, Jahrod Henderson,
Brett Bofinger, Jared Crouch
43.59
6 Manvel High A Daniel Ford, Christion Childs,
Qyalan Clay, Deontay Anderson
43.60
7 Corsicana A Trey Owens, Xavier Bradley,
Lakeem Christmas, Kaley Washington
44.12
8 Dallas Lincoln A Erick Neal, Mark Johnson,
Derrick Neal, Jarvis Taylor
44.35
9 Richardson Pearce A David Brathwaite, Kerry Shanklin,
Alex Matson, Dominic Reyes
45.46
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Katy Taylor A Kenny Ukoh, Jacob Galasso,
Eli Walters, Malcolm White
42.48
2 Denton Guyer A Logien Franklin, Anthony Taylor,
Jalen Hunter, Jerrod Heard
42.72
3 Houston Eisenhower A Donald Catalon, Robert Brown,
Lavince Carter, Trevion Roberts
43.47
4 Arlington Lamar A Jamal Kemp, Detavious Nash,
Cameron Smith, Kyron Johnson
43.49
5 Fort Bend Travis A Jordan Haynes, Kaleb Campbell,
Kuadetric Thompson, Abram Petties
43.95
6 San Antonio Wagner A Jamaree Yelton, Jacorey Walker,
Dajour Deleon, Brandon Burr
44.47
7 Spring DeKaney A Greg Butler, Quincy Williams,
Jerrick Bledsoe, John Isom
45.10
8 Ennis A Desten Johnson, Devin Smith,
Dee Wilson, Jahshawn Johnson
-
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 College Station A&M Cons A Ben Thornton, Brandon Jackson,
Rodney Jernigan, Javelin Guidry
42.60
2 San Antonio Brackenridge A Ramon Richards, Rudy Alacraz,
Robert Allen, Trey Mathis
43.09
3 Houston Lamar A Marquise Guss, Holten Hill,
John Bonney, John Plattenburg
43.14
4 Killeen Shoemaker A Jose Bonilla, Tre Haynes,
Demetrius Turner, Dwayne Williams
43.27
5 Arlington Martin A Nick Albus, Jared Phipps,
Julien Martinez, Justin Hollins
43.65
6 Austin Mccallum A Clement Jones, Sabian Cannon,
Terrence Mitchell, Paris Odem
45.01
7 Fort Bend Ridge Point A Blake Wesley, Jalen LeCounte,
Alex Guidry, Jameel Cook
-
8 Texarkana Texas A Jacorian Walker, Trey Walker,
Trey Monk, Kevin Harris
-
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Thomas Aquinas A Sam Bruce, James Oliphant,
Trevon Grimes, Jordan Scarlett
42.27
2 McKinney North A Victor Fincher, Bryce Balous,
Tyler Files, Ronald Jones
42.50
3 Nacogdoches A Alex Gregory, Brandon Jones,
James Barnes, Jamar Woodard
42.87
4 Dickinson A Jacoby Fowler, Jeramy Zachary,
Brad Woodard, Josh Brown
43.37
5 New Braunfels Canyon A Eric Perez, Gibreel Evans,
Manuel Lamar, Jordan Holmes
43.53
6 Mansfield Timberview A Myron Gailliard, Jeremy Nwonumah,
Trayvonne Armstead, Chedrick LuGrand
43.57
7 El Paso El Dorado A LeDerrick Wilson, Royel Sandiford,
Andre Enriquez, Nicholas King
44.18
8 Little Elm A Huey Mitchell, Alijah Cooper,
David Bryum, Jamil Hawkins
46.05
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Duncanville A Tedrick Hawkins, Malik Gray,
Aharon Barnes, Andrew Mathis
42.11
2 Katy Morton Ranch A Na' Vonne Gurley, Justin Paige,
Avery Ross, Jacarias Martin
42.65
3 Richardson A Khalil Lacy, Phillip Green,
Brian Okeke, Sterling Jones
42.88
4 Texas City A Carlos Frank, Armanti Foreman,
Donald Lynch, Donta Foreman
43.10
5 Donna A Rigo Vega, Vince Castillo,
Augustin Cantu, Edward Guajardo
-
Prelims Heat #7
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 DeSoto A Dezmond White, Kadarien Nixon,
Nick Orr, LaDarren Brown
42.19
2 Cibolo Steele A Bryson Denley, Andrew Hudson,
Nicholas Dean, Justin Stockton
42.70
3 Denton Ryan A Terrell Cross, Maurice Gordon,
Paul Hunter, Cameron Williams
42.76
4 Fort Bend Hightower A Montria Brown Jr., Joeal Williams,
Alusine Dumbaya, Jaren Colbert
43.29
5 Highlands Ranch A Ben Morgan, Connor Turnage,
Josh Kolber, Eric Krauss
43.80
6 McKinney Boyd A Jaylen Smith, Michael Haynes,
Seth Washington, Mahlieke Boseman
44.19
Prelims Heat #8
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Summer Creek A Broderick Jones, Aaron Sharp,
Kristropher Allison, Sydney Washington
42.53
2 Southlake Carroll A Tariq Gordan, Deondre Wiltshire,
Zach Farrar, CJ Bryan
42.95
3 Waco A Marcellus Redmond, Louis Davis,
Wilbert London III, Tyler Taylor
42.97
4 Tyler A Terry Ausbourne, Damion Miller,
Chester Vaughn, Bryston Gipson
43.50
5 Lewisville Marcus A Matt Day, Mark Demery,
Edwin Williams, Ian Braxton
43.67
6 Edmond Memorial A Waylan Anderson, Robert Charlton,
Jarod Harrison, Jalon Smith
43.83
7 Austin Westlake A Robert Dutton, Ben Zook,
Ryan McPhail, Evan Vinson
43.85
Prelims Heat #9
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Lancaster A Reggie Garner, Gabriel Walker,
Elijah Boyd, Keenan Ivy
42.12
2 Austin Johnson A Zae Giles, Lee'Anthony Dawson,
Juwan Smith, Ashton Williams
42.12
3 Crowley North Crowley A Donald Isaac, Roy Martin,
Elijah Reynold, Jonathan Hood
42.67
4 Aledo A Ryan Mullins, Logan Bridges,
Johnny Carter, Ryan Newsome
42.90
5 Killeen A DJ Lilley, Kyle Boutte,
Daniel McCants, Devyn Williams
42.92
6 San Antonio Brandeis A Chase Guillory, Peyton Hall,
Tommy Woods, Caleb Howe
43.42
7 Northwest Nelson A Nick Lynch, Yohan Plihon,
Tristan McMillan, Courtney Miles
43.79
8 Wylie A Donald Satchell, Alex Wesley,
Kameron Kelly, T'Kevian Rockwell
43.79

Men's 4 x 100m Relay University   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Florida A Antwan Wright, Hugh Graham, Jr,
Arman Hall, Dedric Dukes
38.29
2 Texas A&M A Prezel Hardy, Jr., Shavez Hart,
Michael Bryan, Deon Lendore
38.30
3 Baylor A Trayvon Bromell, Blake Heriot,
Everett Walker, Alex Reece
39.09
4 Auburn A Teray Smith, Michael Cheeks,
Khalil Henderson, Keenan Brock
39.17
5 Louisiana Tech A Devin Henderson, Trey Hadnot,
Jermey Hicks, Dennis Richardson
39.66
6 California A Khalfani Muhammad, Dash Oliver,
Milan Ristic, Tom Blocker
40.31
7 Texas A Carlton Anumnu, Zack Bilderback,
Charles Anumnu, Will Spence
40.51
8 TCU A Lavon Collins, Sam Watts,
Ronnie Baker, Harvey McSwain
-
9 Cornell A Justin McCollin, Larry Gibson,
Bruno Hortelano-Roig, Kinsley Ojukwu
-
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Clemson A Jameel Abdul-Mateen, Tevin Hester,
Elijah Britton, Reggie Lewis
40.34
2 Notre Dame A Josh Atkinson, Christopher Giesting,
Keith Mesidor, Patrick Feeney
40.45
3 Texas-Arlington A Christian Clark, Quentin Butler,
Cameron Newson, Aaron Gabriel
41.37
4 Incarnate Word A Keith Lott, Broderick Reeves,
Darien Lopez, Christopher DeWitt
41.72
5 Northern Arizona A Cameron Coleman, Taylor Schneider,
Michael Lyles, Vernon Jamison
42.06
6 Jackson State A Carson Smith, Bentrell McGee,
Tamarick Johnson, Jeremy Wilson
-
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 TCU A Lavon Collins, Sam Watts,
Ronnie Baker, Harvey McSwain
40.00
2 California A Khalfani Muhammad, Dash Oliver,
Milan Ristic, Tom Blocker
40.24
3 Kennesaw State A Reagan Beal, Drew Duggans,
Rasmus Rooks, Bilal Abdullah
41.11
4 LIU Brooklyn A Tyquan Dukes, Brendon Rodney,
Dannish Walker-Khan, Mikhail Williamson
41.13
5 Northwestern St. A Christian Willis, Justin Walker,
Keenan Jackson, Aaron Williams
41.54
6 Army A Jason Wilkes, Jose Santana,
Kyle Wolffe, Michael Hoffman
41.85
7 Air Force A Chandler Myers, Josh Nielsen,
Jake Spuller, David Ptacek
42.40
8 Arkansas A Curtis Brown, Jarrion Lawson,
Neil Braddy, Omar McLeod
-
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Auburn A Teray Smith, Michael Cheeks,
Khalil Henderson, Keenan Brock
39.58
2 Texas A Carlton Anumnu, Zack Bilderback,
Charles Anumnu, Senoj-Jay Givans
40.06
3 Utah State A Jacob Bautista, Nic Bowens,
Silas Pimentel, Cole Lambourne
40.60
4 Sam Houston St. A Justin Jenkins, Kristen Mitchell,
Rodney Jones, Jarrick Wright
40.72
5 Texas State A Raymond Hatton, Reginald Reed,
William Murray, Aaron George
41.06
6 Stephen F. Austin A Hampton Hawkins, Cass Brown-Stewart,
Torin Crowder, Trevon Caudle
41.09
7 Prairie View A Keon Campbell, Jordan Powell,
Michael Prejean, John Evans
41.25
8 UCLA A Blake Selig, Abraham Hall,
Morgan Simon, Yusef Merriweather
41.73
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Texas A&M A Prezel Hardy, Jr., Shavez Hart,
Michael Bryan, Deon Lendore
38.71
2 Mississippi A Robert Semien, Michael Granger,
Creighton Serrette, Jalen Miller
40.79
3 North Texas A Kedron Sowells, Clinton Collins,
Caleb Pryor, Collin Heard
40.96
4 Houston A Leshon Collins, Cameron Burrell,
James Arnett, Errol Nolan
41.05
5 Albany A Robert Harris III, Jaymen Teemer,
Donald Williams Jr., Kareem Morris
41.28
6 Grambling A Anthony Hall, Kameron Cowan,
Darrius Davis, Kemoi Thomas
41.50
7 Texas Southern A Brian Baskin, Jeffry Lacroix,
Jeff Lacroix, Michael Holmes
41.81
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Florida A Antwan Wright, Hugh Graham, Jr,
Arman Hall, Dedric Dukes
39.06
2 Baylor A Trayvon Bromell, Blake Heriot,
Everett Walker, Alex Reece
39.35
3 Louisiana Tech A Devin Henderson, Trey Hadnot,
Jermey Hicks, Dennis Richardson
39.95
4 Cornell A Justin McCollin, Larry Gibson,
Bruno Hortelano-Roig, Kinsley Ojukwu
40.15
5 Texas Tech A Treyvion Johnson, Dwayne Extol,
Darien Tennon, Joseph Richards III
40.84
6 Arkansas-Pine Bluff A William David, Justin Cooper,
Joshua Woods, Jerrel Wilson
42.79
7 Abilene Christian A Maliek Golden, Johnathan Farquarshon,
Osei Allyene-Forte, Darian Hogg
-

Men's 4 x 200m Relay HS Div. II   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Texarkana Texas A Jacorian Walker, Trey Walker,
Trey Monk, Kevin Harris
1:25.57
2 Cibolo Steele A Justin Stockton, Desmond Edmondson,
Nicholas Dean, Andrew Hudson
1:25.82
3 Denton Ryan A Terrell Cross, Paul Hunter,
Maurice Gordon, Cameron Williams
1:26.33
4 Brenham A Jaquay Cross, Ernest Patterson,
Malik Wilson, Ryan Nunn
1:26.61
5 Lancaster A Keenan Ivy, Gabriel Walker,
Elijah Boyd, Reggie Garner
1:26.96
6 Nacogdoches A Alex Gregory, Jamar Woodard,
James Barnes, Brandon Jones
1:27.48
7 Katy Morton Ranch A Justin Paige, Jordan Ramirez,
Avery Ross, Jacarias Martin
1:27.63
8 Converse Judson A Cameron Johnson, Angelo Gordon,
Jalen Lewis, Brandon Sanders
1:28.32
9 Denton Guyer A Logien Franklin, Anthony Taylor,
Jerrod Heard, Jalen Hunter
-
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Brenham A Jaquay Cross, Ernest Patterson,
Malik Wilson, Ryan Nunn
1:25.61
2 Mansfield Legacy A Garrett Moore, Michael McGee,
David Seastrunk, Jimmy Jones
1:27.18
3 St. Thomas Aquinas A James Oliphant, Jordan Scarlett,
Trevon Grimes, Rasheed Tatham
1:27.35
4 Southlake Carroll A Zach Farrar, Deondre Wiltshire,
Tariq Gordan, Cameron Emery
1:28.45
5 Ennis A Desten Johnson, Dee Wilson,
Devin Smith, Jahshawn Johnson
1:28.78
6 Arlington Bowie A Bronshaye Bolden, Niko Small,
John Murphy, Darien Porter
1:30.99
7 Cleburne A Al Baylor, Cannon Martyniuk,
Andre Griggs, Reggie Robinson
1:35.20
8 DeSoto A Trevin Chambers, Chris Lacy,
Nick Orr, LaDarren Brown
-
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Killeen A Devyn Williams, Kyle Boutte,
Bryan Parker, Daniel McCants
1:27.27
2 Galena Park North Shore A Bryce Alley, Keenan Sneed,
Tristian Houston, Rasheed Corner
1:28.05
3 Long Beach Poly A Juan Ward, Maryea Harris,
Christopher Polk, Malik Dennis
1:28.31
4 Long Beach Wilson A Kemonie Briggs, Jason Valesquez,
Tristin Smith- Mosby, Andrew Harris
1:29.02
5 Wylie A Donald Satchell, Alex Wesley,
Kameron Kelly, Emanuel Calhoune
1:29.09
6 Crowley North Crowley A Donald Isaac, Roy Martin,
Elijah Reynold, Jonathan Hood
1:29.44
7 Edmond Memorial A Waylan Anderson, Ben Lewis,
Jordan Reed, Aaron Charlton
1:30.50
8 Dallas Lincoln A Erick Neal, Mark Johnson,
Derrick Neal, Jarvis Taylor
1:32.15
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Katy Morton Ranch A Justin Paige, Jordan Ramirez,
Avery Ross, Jacarias Martin
1:26.73
2 Arlington Lamar A Jamal Kemp, Detavious Nash,
Cameron Smith, Ma. Harper
1:27.24
3 Houston Cypress Ridge A Kemah Siverand, Tyrone Jones,
Jeffery Williams, Michael Austin
1:27.94
4 Houston Cypress Falls A Zahir Nobles, John Murray,
Sam Omoera, Arturo Reyes
1:28.62
5 El Paso El Dorado A LeDerrick Wilson, Andre Enriquez,
Royel Sandiford, Nicholas King
1:29.23
6 Beaumont Ozen A Rodney Randle, Kaylon Sellers,
Michael Banks, Ronnie Ceaser
1:29.39
7 Arlington Houston A Darrion Flowers, Marvin Black,
Lamontre Hinton, Torrance Pendleton
1:29.42
8 Fort Bend Hightower A Edward Thompson, Joeal Williams,
Alusine Dumbaya, Montria Brown Jr.
1:29.48
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Texarkana Texas A Jacorian Walker, Trey Walker,
Trey Monk, Kevin Harris
1:25.73
2 Denton Guyer A Logien Franklin, Anthony Taylor,
Jerrod Heard, Jalen Hunter
1:26.72
3 Converse Judson A Cameron Johnson, Angelo Gordon,
Jalen Lewis, Brandon Sanders
1:26.89
4 Richardson A Khalil Lacy, Phillip Green,
Justin Davison, Sterling Jones
1:28.08
5 Aledo A Ryan Mullins, Logan Bridges,
Isaiah Mallory, Ryan Newsome
1:28.39
6 Lewisville Marcus A Matt Day, Mark Demery,
Edward Williams, Ian Braxton
1:28.49
7 Round Rock A Emory Gibson, Quinton LaLau,
Marc Reed, Zecharius Nash
1:29.82
8 Marshall A John Love, Jacque Kuykendall,
TiAndre Jackson-Young, Ashton Robertson
1:29.97
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Denton Ryan A Terrell Cross, Paul Hunter,
Maurice Gordon, Cameron Williams
1:26.45
2 Duncanville A Tedrick Hawkins, Aharon Barnes,
Malik Gray, Andrew Mathis
1:26.98
3 Houston Lamar A Logan Latin, Marquise Guss,
John Bonney, Travis Bibbs
1:28.00
4 Dickinson A Jacoby Fowler, DeDaniel Baker,
Brad Woodard, Josh Brown
1:29.55
5 Hallsville A Jaylon Kerby, Dwayne Johnson,
Michael Scot Suddeth, Jonathan York
1:30.53
6 Houston Eisenhower A Lavince Carter, Robert Brown,
Rodney Veasey, Trevion Roberts
1:30.67
7 Highlands Ranch A Jason Phou, Matt Davenport,
Eric Dynes, Jalen Kittrell
1:31.86
8 Houston Strake Jesuit A Brandon Walwyn, Jimmie Lewis,
Jonah Trahan, Andrew Price
-
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Lancaster A Keenan Ivy, Gabriel Walker,
Elijah Boyd, Reggie Garner
1:26.52
2 Arlington Martin A Jared Phipps, Justin Hollins,
Keshun Reed, Josh Hall
1:27.01
3 McKinney North A Chauncey Cooper, Bryce Balous,
Ronald Jones, Wendell Allgood
1:27.20
4 Spring DeKaney A Jerrick Bledsoe, John Isom,
Greg Butler, Quincy Williams
1:28.98
5 Austin Westlake A Robert Dutton, Ben Zook,
Ryan McPhail, Evan Vinson
1:30.83
6 Leander A Tony Alvarez, Mikael Dawkins,
Chris Patek, Martin Nwakama
1:31.16
7 Spring Branch Smithson Valley A Cameron Jones, Austin Waters,
Josh Rodriguez, De'Wayne Rubin
1:38.56
Prelims Heat #7
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Cibolo Steele A Justin Stockton, Desmond Edmondson,
Nicholas Dean, Andrew Hudson
1:26.42
2 Houston Westside A Xavier Singleton, Bobby Hartzog,
Jahwanza Lawford, Jaron Hartley
1:27.70
3 Fort Bend Ridge Point A Blake Wesley, Alex Guidry,
Jameel Cook, Jonah Jordan
1:27.85
4 Round Rock Cedar Ridge A Trey Templeton, Ian Peterson,
Lorenzo Landry, David Racine
1:28.17
5 Austin Johnson A Zae Giles, Lee'Anthony Dawson,
Deandre Wytaske, Ashton Williams
1:28.29
6 Northwest Nelson A Tristan McMillan, Yohan Plihon,
Dylan Willbanks, Nick Lynch
1:29.21
7 Irving Nimitz A Marnellius Keys, Jordan Henry,
Daniel Stiegler, Jordan Simpson
1:32.51
8 Fort Bend Travis A Romerian Phillips, Kaleb Campbell,
Brandon Sparks-Moffet, Abram Petties
-
Prelims Heat #8
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Nacogdoches A Alex Gregory, Jamar Woodard,
James Barnes, Brandon Jones
1:26.81
2 Manvel High A Gerryck Williams, Qyalan Clay,
Reginald Hemphill, Deontay Anderson
1:27.83
3 Lewisville The Colony A Israel English, Zach Menchaca,
Marcus Nealy, Tate Alanis
1:28.53
4 Mansfield Timberview A Myron Gailliard, Jeremy Nwonumah,
Trayvonne Armstead, Chedrick LuGrand
1:28.78
5 Aus Travis A Brandon Watson, Johnny Williams,
Emmanuel Shittu, Vondell Hargrove
1:29.71
6 Tyler A Chester Vaughn, Terry Ausbourne,
Bryston Gipson, Damion Miller
1:32.80
7 Edinburg Vela A Ronnie Benavidez, Michael Cavazos,
Adam Garza, Johnny Davila
1:34.84

Men's 4 x 200m Relay HS Div. I   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Celina A Luke Reeder, Nathan Elliott,
John Franklin, Deshawn Davis
1:29.34
2 Bellville A Jaleel Crawford, Aaron Sanders,
Troy Edmond, De'Brae Parker
1:29.39
3 Columbus A Logan Denley, Steffon Brown,
Derrick Hayes, Royce Caldwell
1:29.72
4 Wharton A Devante Durgan, Toney Rogers,
Antione Thompson, Leeshad Oneal
1:29.81
5 Kennedale A Donny Darville, Malik Burgess,
Leon Powell, Taylor Thibeau
1:30.08
6 Giddings A Raylon Hickey, Elijah Lewis,
Devonte Jordan, Joshua Mack
1:30.17
7 Coldspring-Oakhurst A Patrick Giddens, Daylon Giddens,
Edward Hayes, Nicholas Ellisor
1:30.43
8 Tatum A Denarius Earl, Deyanta Roberson,
Jaylen Shans-Sheppard, Joshua Ivy
1:31.75
9 Lampasas A Chase Birck, Avery Gary,
Jose Argo, Steven Jazdyk
1:32.73
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Columbus A Logan Denley, Steffon Brown,
Derrick Hayes, Royce Caldwell
1:28.85
2 Wharton A Devante Durgan, Toney Rogers,
Antione Thompson, Leeshad Oneal
1:29.83
3 Tatum A Denarius Earl, Deyanta Roberson,
Jaylen Shans-Sheppard, Joshua Ivy
1:29.85
4 Rockport-Fulton A Dylan Truesdale, Matthew Larson,
Alex Farenthold, Brandon Stachowiak
1:30.93
5 Dallas Roosevelt A Cameron Hamilton, Jamar Mack,
Robert Price, Avont'a Shaw
1:31.18
6 Brownwood A Conner Howard, Joe Zapata,
Kaimon Ontiveros, Bruce Sterling
1:32.34
7 Ingleside A Christopher McGlaun, Andy Canales,
Kyle Hernandez, Tristen Barajas
1:32.79
8 Grapeland A Kevin Campbell, Ricktavius Lomax,
Jacolby Simpson, Patrick Walker
1:33.31
9 La Vernia A Jevante Anderson, Ethan Dennis,
Mathew Montgomery, Levi Andrews
1:35.38
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Bellville A Jaleel Crawford, Aaron Sanders,
Troy Edmond, De'Brae Parker
1:28.52
2 Coldspring-Oakhurst A Patrick Giddens, Daylon Giddens,
Edward Hayes, Nicholas Ellisor
1:28.84
3 Kountze A Grayland Arnold, Blake Best,
Ashton Whittle, Shaquille Warren
1:31.19
4 Fredericksburg A Kyle Grona, John (Devin) Bylsma,
Cody Stevens, Matthew McManigle
1:31.53
5 Midland Christian School A Brit Hooper, McLane Mannix,
Elias Aguirre, Devin Nguyen
1:31.56
6 Shiner A Marcus Coleman, Justin Stovall,
Chad Neubauer, Dadrian Taylor
1:32.46
7 Mineral Wells A Omery Trevino, Rascellis Williams,
Zechariah Stanton, Juvaree Sutton
1:37.36
8 Boyd A Kenneth Dodson, Xavier Kyle,
Jackson Basting, Qualynn Wells
-
9 Kaufman A Chance Richards, Dru Prox,
Laxavier Battee, Michael Prox
-
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Giddings A Raylon Hickey, Elijah Lewis,
Devonte Jordan, Joshua Mack
1:28.94
2 Celina A Collin Schmid, Luke Reeder,
John Franklin, Deshawn Davis
1:29.44
3 Lampasas A Chase Birck, Avery Gary,
Jose Argo, Steven Jazdyk
1:29.77
4 Splendora A John Kelly, Michael Moore,
Jay Bradford, Kagan Angers
1:30.03
5 Concordia Lutheran A Austin Eubanks, Zach Huwyler,
Keaton Kroll, Riley Satterfield
1:30.29
6 Taylor A Albert Vasquez, Malcolm Hollins,
Mylik Kerley, Isiah Pittman
1:30.38
7 Northside A Lionel Alfred, Tevin Johnson,
Trevon Sheksnider, Alton Smothers
1:30.99
8 Dallas Hutchins A Shuwon Carter, Jaylon Douglas,
DeMarkus Acy, Demonte Ruth
1:31.48
9 Whitney A Kelton Mansfield, Cole Brunett,
Nick Waddell, Randy Cantwell
1:32.43
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Kennedale A Donny Darville, Malik Burgess,
Leon Powell, Taylor Thibeau
1:28.32
2 St. Michaels Catholic A Marcus Whipper, Jacob Rodgers,
Chris Lewis, Jameson Houston
1:30.09
3 Waco Connally A James Davis, Mack Kimble,
Israel Williams, Marcus Howard
1:30.78
4 Lutheran South A Steven Peek, Joshua Shelmire,
Kevin Owens, Justin Matthews
1:33.05
5 Somerset A Joshua Avila, Austin Wiseman,
Justin Guerra, Rafael Villarreal
1:33.08
6 Reicher Catholic A Zach Martinez, Payne Sullins,
Shane Brooks, Angus McSwain
1:33.17
7 Tolar A Blake Watson, Garrett Winston,
Blayne Denton, Cory Solomon
1:33.73
8 Blanco A Adrien Dominguez, Logan Dodd,
John Hodge, Alex Palos
1:34.98

Men's 4 x 400m Relay HS Div. I   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Taylor A Clark Griffith, Mylik Kerley,
Albert Vasquez, Isiah Pittman
3:19.33
2 Episcopal (Bellaire) A Joel Latson, Travis Toliver,
Ernest Richardson, Niko Harrell
3:20.98
3 Giddings A Raylon Hickey, Jordan Ellison,
Devonte Jordan, Joshua Mack
3:21.79
4 Waco Connally A Darryn Thomas-Pipkin, James Davis,
Israel Williams, Marcus Howard
3:25.18
5 Bellville A Blake Strieder, Kylan McDade,
Troy Edmond, De'Brae Parker
3:26.51
6 Celina A Luke Reeder, Matt Herron,
Nathan Elliott, Braylin Brown
3:27.14
7 Wharton A Leeshad Oneal, Devante Durgan,
Pete Almarez, Toney Rogers
3:28.06
8 Greenhill School A Justin Estrada, Douglas Smith,
Paulo Springer, Tre Albritten
3:30.21
9 Northside A Damarcus Boutte, Alton Smothers,
Trevon Sheksnider, Tevin Johnson
3:31.97
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Taylor A Clark Griffith, Mylik Kerley,
Albert Vasquez, Isiah Pittman
3:18.97
2 Celina A Matt Herron, Nathan Elliott,
Luke Reeder, Braylin Brown
3:25.11
3 Tatum A Jordan Nelson, Jahee Johnson,
Deyanta Roberson, JD Taylor
3:25.59
4 Concordia Lutheran A Austin Eubanks, Keaton Kroll,
Zach Huwyler, Riley Satterfield
3:30.82
5 All Saints Episcopal (FW) A Isaiah Harris, Campbell Hilliard,
Kendall Adams, Blaze Moorhead
3:31.83
6 Tolar A Cory Solomon, Garrett Winston,
Kaleb Gilliam, Corbin Wood
3:31.85
7 Reicher Catholic A Aaron Bettge, Payne Sullins,
Zach Martinez, Brenndan Johnson
3:33.00
8 Yoakum A Jacob Linn, Trevontae Hights,
Glenn Love, Davontay Mathis
3:37.13
9 Brownwood A Kaimon Ontiveros, Colt Garrett,
Bruce Sterling, Chevy Robertson
3:37.44
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Northside A Trevon Sheksnider, Damarcus Boutte,
Alton Smothers, Tevin Johnson
3:25.27
2 Grace Prep Academy A Armon Kohan, Elijah McIntyre,
Ryan Champlin, Blayne Champlin
3:25.34
3 Fredericksburg A Bryce Trois, Samuel Studebaker,
Daniel Rojas, Matthew McManigle
3:28.02
4 Rockport-Fulton A Dylan Truesdale, Matthew Larson,
Brandon Ngo, Alex Farenthold
3:31.22
5 Flatonia A Matthew Kozelsky, Reed Rightmer,
Raul Olmos, Zach Velasquez
3:34.24
6 Midland Christian School A Kade Christensen, Devin Nguyen,
Adam Suggs, Brit Hooper
3:36.15
7 Somerset A Ralph Lugo, David Hinojosa,
Justin Guerra, Rafael Villarreal
3:43.64
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Giddings A Raylon Hickey, Jordan Ellison,
Devonte Jordan, Joshua Mack
3:22.29
2 Waco Connally A Darryn Thomas-Pipkin, James Davis,
Israel Williams, Marcus Howard
3:23.20
3 Bellville A Blake Strieder, Kylan McDade,
Troy Edmond, De'Brae Parker
3:24.37
4 Greenhill School A Justin Estrada, Douglas Smith,
Paulo Springer, Tre Albritten
3:24.92
5 Liberty Hill A Caleb Guerin, Joey Kipfer,
Nick Hernandez, Christian Anderson
3:27.42
6 Kennedale A Malik Burgess, Pryce O'Brien,
Donny Darville, Taylor Thibeau
3:34.06
7 Gatesville A Chance Alvarez, Jake Kee,
Kael Byrom, Andraque Jones
3:35.44
8 Shiner A Justin Stovall, Chad Neubauer,
Marcus Coleman, Dadrian Taylor
3:37.14
9 Ingleside A Kyle Hernandez, Christopher McGlaun,
Christian Avelar, Andy Canales
3:37.74
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Episcopal (Bellaire) A Joel Latson, Travis Toliver,
Ernest Richardson, Niko Harrell
3:21.32
2 Wharton A Leeshad Oneal, Pete Almarez,
Toney Rogers, Devante Durgan
3:22.00
3 St. Michaels Catholic A Marcus Whipper, Keith Reynolds,
Chris Lewis, Jameson Houston
3:25.50
4 Rogers A Carson Skala, Brodie Smith,
Travis Stone, Jackson Sodek
3:26.56
5 Prestonwood Christian A Jordan Lord, Eric Stevenson,
Lawson Hamman, Cody Cunningham
3:29.06
6 Kaufman A Chance Richards, Dru Prox,
Laxavier Battee, Michael Prox
3:31.88
7 Fischer Canyon Lake A Issac Mendez, Shane Relkin,
Brandon Courtney, Javier Mendez
3:32.18
8 Bullard A Mikah Hughes, Drake Daly,
Turner Taylor, Cade Wood
3:32.50
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Bishop Lynch A Ryan Noonan, Michael Benjamin,
Nahum Ferretiz, Matthew England
3:26.80
2 Sealy A Federico Ramirez, Austin Rohrs,
Jonathan Hardman, Kolby Parker
3:28.46
3 Splendora A Joe Aldridge, Hunter Carsile,
John Kelly, Kagan Angers
3:33.59
4 Kountze A Justin Harper, Ashton Whittle,
Deantra Morgan, Shaquille Warren
3:35.00
5 Mineral Wells A Roy Edla, Juvaree Sutton,
Zechariah Stanton, Omery Trevino
3:42.43

Men's 4 x 400m Relay University   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Stephen F. Austin A Hampton Hawkins, Torin Crowder,
Josh Taylor, Cass Brown-Stewart
3:06.60
2 Miss State A Alistair Moona, Scottie Hearn,
Dustin James, II, Brandon McBride
3:07.66
3 TCU A Harvey McSwain, Sam Watts,
Justin Chambers, Ronnie Baker
3:08.60
4 BYU A Mario Harper, Korey Smith,
Mark Carlson, Sean Adams
3:08.97
5 LIU Brooklyn A Mica-Jonatha Petit-Homme, Brendon Rodney,
Dannish Walker-Khan, Alistar McLean
3:09.02
6 Louisiana Tech A Jaquvis Hart, Christopher Sampract,
Darius Statham, Trey Hadnot
3:09.57
7 Texas State A Reginald Reed, Anthony Johnson,
Larron Black, James Hilliard
3:09.66
8 UTEP A Carnell Horn, A-Shawni Mitchell,
Daniel Tarango, Abiola Onakoya
3:09.79
9 Army A Jose Santana, Patrick Taylor,
Matt Green, Chris Smith
3:09.80
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 TCU A Lavon Collins, Sam Watts,
Justin Chambers, Ronnie Baker
3:07.80
2 LIU Brooklyn A Alistar McLean, Dannish Walker-Khan,
Brendon Rodney, Mica-Jonatha Petit-Homme
3:09.47
3 BYU A Mario Harper, Sean Adams,
Mark Carlson, Korey Smith
3:09.91
4 Army A Jose Santana, Clyde Wilson,
Patrick Taylor, Matt Green
3:10.11
5 UL-Monroe A Nigel Cribbs, Mark Demus,
Jeremy Harden, Andrew Tate
3:11.21
6 Northern Arizona A Vernon Jamison, DeShon Norris,
Michael Lyles, Taylor Schneider
3:13.15
7 Utah State A Jacob Bautista, Tanner Hunt,
Austin Groll, Cole Lambourne
3:14.02
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Louisiana Tech A Jaquvis Hart, Christopher Sampract,
Darius Statham, Trey Hadnot
3:10.38
2 UTEP A Carnell Horn, A-Shawni Mitchell,
James Bias, Abiola Onakoya
3:10.65
3 North Texas A Anthony Hamilton, Caleb Pryor,
Marcus Wooten, Clinton Collins
3:10.66
4 UTSA A Keyunta Hayes, Nathaniel Brunette,
Jurmarcus Shelvin, Christopher Hall
3:10.86
5 Virginia A David Bartha, Payton Hazzard,
Anthony Kostelac, Austin Chavez
3:15.04
6 Kennesaw State A Reagan Beal, Joshua Mulder,
Jalil Braxton, Zac Davis
3:15.43
7 Incarnate Word A Jamari Gilbert, Darien Lopez,
Christopher DeWitt, Anthony Johnson
3:17.53
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Stephen F. Austin A Hampton Hawkins, Torin Crowder,
Jontel Goff, Cass Brown-Stewart
3:09.67
2 Mississippi A Montez Griffin, Creighton Serrette,
Anthony Branch, Dante' Oliver
3:10.66
3 Oklahoma A Malcolm Wankel, ,
,
3:11.37
4 Prairie View A David Alexander, Fard Rollock,
,
3:12.81
5 Texas A&M-CC A Jackson Davis, David Carrillo,
Andres Salazar, Angelo Garland
3:14.03
6 Liberty A Stephen Racanelli, Colin Schultz,
ConRoy Smith, John Sherret
3:16.54
7 Northwestern St. A Keenan Jackson, Brent Giddens,
Dezrick Williams, Gabriel White
3:20.11
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Miss State A Alistair Moona, Scottie Hearn,
Dustin James, II, Brandon McBride
3:08.77
2 Texas State A Reginald Reed, Anthony Johnson,
Larron Black, James Hilliard
3:09.90
3 Texas Southern A Jeffry Lacroix, Brian Baskin,
Jeff Lacroix, Erik Montano
3:12.37
4 Southern A Lloyd Benjamin, ,
,
3:12.79
5 Kansas A Dominque Manley, ,
,
3:13.09
6 Texas-Arlington A Jalen Batiste, Philip Critelli,
Ryan DeLeon, Sheldon Moss
3:14.81
7 Southern Miss. A Jamad Smith, Elbert Rogers,
Trevor Campbell, Derrick Johnson
3:14.98
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Missouri A Drake Stuedemann, Niager Mathis,
Jerrad Mason, Nadum Member-Meneh
3:11.37
2 Arkansas-Pine Bluff A Andrew Bingham, Jerrel Wilson,
Kevin White, Justin Cooper
3:11.51
3 Jackson State A Jeremy Wilson, Jamie McIntosh,
Dana Roberts, Tamarick Johnson
3:11.71
4 Grambling A Montieco Harris, Stephone Leaks,
Darius Taylor, Jamael McTear
3:12.67
5 New Orleans A Constant Pretorius, Dario Scantlebury,
Kieran Davis, Darius Roy
3:13.56
6 Sam Houston St. A Matthew Viverette, Kennedy Howard,
De'Quad Binder, Rodney Jones
3:14.20
7 Air Force A Josh Nielsen, Michael Craig,
David Ptacek, Jake Spuller
3:15.66

Men's 4 x 400m Relay HS Div. II   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Lancaster A Anfernee Robinson, Anthony Robinson,
Gabriel Walker, Eric Age
3:14.12
2 McKinney North A Julien Deboskie, Wendell Allgood,
Anthony Grogan, Chauncey Cooper
3:16.96
3 Long Beach Poly A Malik Dennis, Maryea Harris,
Chris Polk, Jordan Pitts
3:17.25
4 Converse Judson A Cameron Johnson, Jalen Lewis,
Roy Reece, Brandon Sanders
3:17.35
5 Arlington Martin A Grayson Birka, Keshun Reed,
Nic Smith, Josh Hall
3:17.84
6 Killeen Harker Heights A Jevon Wallace, Darius Mitchell,
Deundre Mitchell, Jaquan Johnson
3:18.22
7 Fort Bend Ridge Point A Bryce Deadmon, Jalen LeCounte,
Deante Ford, Jameel Cook
3:19.72
8 Summer Creek A Sydney Washington, Dominique Lang,
Damian O'Neal, Aaron Sharp
3:19.96
9 Round Rock A John Patterson, Maximilian Kirking,
Karema Macharia, Terry Brown
3:20.21
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Arlington Martin A Grayson Birka, Keshun Reed,
Nic Smith, Josh Hall
3:18.21
2 Texarkana Texas A Caleb Peavey, Kevin Cross,
Jordan Haley, Keelan Bunn
3:20.27
3 Wylie A Romello Keck, Emanuel Calhoune,
Kameron Kelly, Alex Wesley
3:24.40
4 Southlake Carroll A Devontae Humphrey, Ryan Agnew,
Chris Hogan, Matt Walker
3:28.45
5 Fort Bend Travis A Romerian Phillips, Ashton Sullivan,
Brandon Sparks-Moffet, Dakota Hearrell
3:29.60
6 Beaumont Central A Kamon Darby, J Rhodes,
Delvin Bennett, Dearius Owens
3:30.25
7 Richardson Pearce A Michael Laday, Matt Lane,
Luke Rehfuss, Stone Sawyer
3:34.57
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Converse Judson A Cameron Johnson, Roy Reece,
Jalen Lewis, Brandon Sanders
3:17.48
2 Summer Creek A Sydney Washington, Dominique Lang,
Damian O'Neal, Aaron Sharp
3:19.65
3 Arlington Lamar A Detavious Nash, Ma. Harper,
Donnell Johnson, Dartavius Cheatham
3:23.92
4 Austin Anderson A Cameron Goff, Morgan Witt,
Michael Onuoha, Casey Aldridge
3:23.93
5 Spring DeKaney A Joshua Mitchell, John Isom,
Milton Holmes, Elijah Bradley
3:25.57
6 Houston Cypress Falls A Zahir Nobles, Jeremy Hatcher,
Isaiah Lucas, Xavier Moore
3:29.55
7 Austin Johnson A Zae Giles, Avery Jackson,
Deandre Wytaske, Lee'Anthony Dawson
3:31.87
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 McKinney North A Julien Deboskie, Wendell Allgood,
Anthony Grogan, Chauncey Cooper
3:18.67
2 Fort Bend Ridge Point A Jalen LeCounte, Deante Ford,
Bryce Deadmon, Jameel Cook
3:20.01
3 Long Beach Wilson A Bayron Manuel, Jason Valesquez,
Kemonie Briggs, Tristin Smith- Mosby
3:20.24
4 Colleyville Heritage A Jahrod Henderson, Mikey Drouin,
Ryan Phillippe, Brett Bofinger
3:22.15
5 Waco A Marcellus Redmond, Travion Johnson,
Wilbert London III, Douglas Canada
3:24.43
6 New Braunfels Canyon A Brock Becker, Jordan Holmes,
Ethan Locke, Jeremy Hay
3:27.95
7 Bastrop A Dior Smith, Ricardo Sarli,
Colton Youngblood, Alex Leyva
3:29.19
8 Tyler A Robby Washington, Jorian Jackson,
Thomas Boyd, Duntayviun Gross
-
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Manvel High A Reginald Hemphill, D'Vaughn Pennamon,
Gerryck Williams, William Lockett
3:21.05
2 Round Rock Cedar Ridge A Brandon Zienteck, Jory Gillispie,
Brandon Williams, David Racine
3:22.53
3 San Antonio Brackenridge A Rudy Alacraz, Gavin Talerico,
Robert Allen, Ramon Richards
3:22.68
4 Mansfield Legacy A Trevor Saltsman, Gentry Ivery,
David Seastrunk, Garrett Moore
3:22.84
5 McKinney Boyd A Freddie Johnson, Rhayko Schwartz,
Michael Haynes, Darryl White
3:26.76
6 Killeen Shoemaker A Darius Milford, Desmond Jefferson,
Demetrius Turner, Davon Brewton
3:27.15
7 Lewisville Marcus A Michael Felt, Matt Day,
Edward Williams, David Roquebert
-
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Long Beach Poly A Malik Dennis, Maryea Harris,
Jordan Pitts, Chris Polk
3:18.51
2 Killeen Harker Heights A Jevon Wallace, Darius Mitchell,
Deundre Mitchell, Jaquan Johnson
3:19.87
3 Duncanville A David Davis, Aharon Barnes,
Anterius Brown, Malik Gray
3:20.40
4 Denton Ryan A Terrell Cross, Cameron Williams,
Christian Valenzuela, AJ George
3:25.39
5 Brenham A James Homan, Ernest Patterson,
Trevonte Johnson, Courtland Sutton
3:27.79
6 Hallsville A Zach Hulen, Duncan McCarty,
Jonathan York, Collin Pierson
3:28.51
7 Crowley North Crowley A Darren Giles, Elijah Reynold,
Hunt Marquise, Jamarkus Birk
3:28.86
8 Little Elm A Marcus Johnson, Braxton Howard,
Dyllion Barnard, Jamil Hawkins
3:36.38
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Galena Park North Shore A Keenan Sneed, Robert Lewis,
Rasheed Corner, John Joseph
3:22.01
2 Houston Lamar A Marquise Guss, Travis Bibbs,
Logan Latin, John Bonney
3:22.35
3 DeSoto A Trevin Chambers, Chevis Armstead,
Lorenzo Gordon, Jeremiah Furlow
3:22.43
4 Frisco Liberty A Chris Raine, Romello McCollum,
Will McCollum, Isaiah Palmer
3:23.27
5 Fort Bend Hightower A Edward Thompson, Montria Brown Jr.,
Alusine Dumbaya, Howard Fields
3:25.06
6 Lewisville The Colony A Tate Alanis, Austin Myers,
Israel English, Matthew Nelson
3:26.92
7 Mansfield Timberview A Trayvonne Armstead, DeMarcus Crenshaw,
Jeremy Nwonumah, Myron Gailliard
3:30.30
Prelims Heat #7
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Thomas Aquinas A Blair Barrow, James Oliphant,
Ibrahim Dodo, Rasheed Tatham
3:20.64
2 Belton A Malik Green, Calvin Johnson,
Olajuwan Taylor, Cager Jack
3:21.05
3 Marshall A John Love, Kevin Carraway,
TiAndre Jackson-Young, Sydney Ajanga
3:24.82
4 South Grand Prairie A Brian Reyes, Dedrick Frazier,
Everett James, Quamaine LeBlue
3:24.83
5 Arlington Bowie A Ardran Carr, Darien Porter,
Brevin Sansom, Chandler Drake
3:27.90
6 Laredo Nixon A Adrian Hernandez, Joey Varela,
Jorge Salazar, Alex Rincon
3:30.05
7 Edinburg Vela A Gabriel Jackson, Adam Garza,
Johnny Davila, Reagan Olguin
3:34.57
8 Houston Eisenhower A Malik Robinson, Dario Johnson,
Zachary Mathis, A'Darius Weasby
3:35.21
9 Irving Nimitz A Marnellius Keys, Jordan Henry,
Daniel Stiegler, Gabriel Garcia
3:37.14
Prelims Heat #8
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Lancaster A Anfernee Robinson, Anthony Robinson,
Gabriel Walker, Eric Age
3:17.57
2 Round Rock A John Patterson, Maximilian Kirking,
Karema Macharia, Terry Brown
3:18.97
3 El Paso El Dorado A LeDerrick Wilson, Andre Enriquez,
Juwan Bush, Nicholas King
3:22.07
4 Spring Branch Smithson Valley A Cameron Jones, Austin Waters,
De'Wayne Rubin, Tristen McNeal
3:28.53
5 San Antonio Warren A Jonathan Campbell, Devon Howard,
Eric Castilleja, Sean Eddington
3:29.46
6 Arlington Houston A Phillip Shears, Kajuan Williams,
Darrien Lipscomb, Torrance Pendleton
3:29.70
7 Dallas Highland Park A Brooks Munn, Jackson Clouse,
Harrison Armstrong, Danny Leland
3:31.68
8 Killeen A Javon McCray, Brandon Olwell,
Shadrick Taylor, Brandon Moore
3:32.51
9 Corsicana A Kaley Washington, Lakeem Christmas,
Xavier Bradley, Trey Owens
3:37.78

Men's 4 x 800m Relay High School   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Keller A Derek Gutierrez, Lawson Belcher,
Jake McConnell, Austen Dalquist
7:49.52
2 Lewisville Flower Mound A Zachariah Hamstra, Freddie Jackson,
Nicholas Costanza, Wesley Ward
7:56.27
3 College Park A Christopher Williams, Connor Meaux,
Colton Nettleton, Walter Sagehorn
7:59.12
4 Edmond Memorial A Ryan Nielson, Gabe Thompson,
Harrison Pierce, Grey Howard
8:01.28
5 Dallas Highland Park A Brooks Munn, Jack Beiter,
Griffin Beitter, Danny Leland
8:01.64
6 Cypress Ranch A Brendon Hicks, Dylan Brockmeyer,
Reese Bowman, Brayden Lyons
8:01.70
7 Long Beach Wilson A Aaron Moss, M'Sai Mitchell,
Jimmy Lee, Copeland Laris
8:03.10
8 Summer Creek A Josh Lecesne, Cam White,
Anton Young, Jake Bootz
8:06.87
9 Lewisville Marcus A Jacob Babbidge, Logan Hendrix,
Luke Hendrix, Adam Steele
8:08.24
10 Weslaco East A Greg Guajardo, Jayven Cordova,
David Guzman, Abraham Morales
8:08.72
11 St. Thomas Aquinas A Bryce Statham, Gabriel Darosa,
Blair Barrow, Matthew Butler
8:09.40
12 Galena Park North Shore A Eduardo Garcia, Robert Lewis,
Dionte Williams, Daniel Shelton
8:09.79
13 Houston Clear Lake A Chris Scott, J.P. Bergeron,
Bailey Nicodemus, Alex Woener
8:11.66
14 Houston Strake Jesuit A Zachary Agee, Robert Ammons,
Colin Thompson, Andrew Hebert
8:13.22
15 Round Rock Cedar Ridge A Jackson Roberts, Jory Gillispie,
Brandon Williams, Kevin Nguyen
8:18.76
16 Southlake Carroll A Johnny Kemps, Shea Whatley,
Luke Lanham, Kyle Polansky
8:20.13
17 Lewisville Hebron A Drew Cummings, Zac Van Voorhis,
Ryan Fritz, Jordan Bertrand
8:20.22
18 College Station A&M Cons A Kyle Bohne, Cisco Hurtado,
Marco Roque-Andrade, Ben Creasy
8:30.17

Men's 4 x 800m Relay Univ/Coll   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Arkansas A Cale Wallace, Tomas Squella,
Andrew Pisechko, Patrick Rono
7:24.12
2 Texas A&M A Gaines Kinsey, Josh Hernandez,
Cameron Cardwell, Hector Hernandez
7:25.15
3 Mississippi A Will Spiers, Dameon Morgan,
Holland Sherrer, Trevor Gilley
7:28.58
4 Houston A Anthony Coleman, Yonas Tesfai,
Mark Fernando, Chris Ibarra
7:31.58
5 South Plains A Anderson Charles, Mike Waller,
Isaac Clark, Jacob Clark
7:32.03
6 Albany A Larry Ramirez, Andrew Pirnie,
Youness Benzaid, John DeLallo
7:33.93
7 Kansas A Brendan Soucie, Dominque Manley,
Dalen Fink, Daniel Koech
7:35.55
8 Miss State A Damian Roszko, Patrick Monaghan,
Juan Sanchez, Scottie Hearn
7:38.25
9 Texas Tech A Tommy Brinn, Alex Foster,
Kendall McVey, Nick Rivera
7:39.89
10 Liberty A Jacob Onifer, Colin Schultz,
Jarred Cornfield, John Sherret
7:40.36
11 Texas A Brady Turnbull, David Anamosa,
John McNamara, Robert Uhr
7:40.41
12 Baylor A Brandon Moore, Derwin Graham,
Greg Bostick, Jonathan Tijerina
7:41.71
13 Grambling A Darius Taylor, Montieco Harris,
Stephone Leaks, Jamael Smith
7:44.28
14 Oklahoma Baptist A Travis Hinton, Jywayne Allen,
Nick Cagle, Clay Shepperson
7:48.09
15 West Texas A&M A Martin Puga, Armando Rueda,
Merritt Vaughn, Junior Baca
7:52.94
16 Clemson A Daniel Dey, Alex Ryan,
Aaron Gambrell, Erik Wendt
7:54.09
17 Jackson State A Rahim Aponte, Markus Jackson,
Jacques Williams, James Curtis
8:01.44
18 Saint Louis A Albert Marban, Stewart Van Horne,
Pat Sheil, Jeff Orf
8:08.00

Men's 4,000m Distance Medley High School   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Keller A Jake McConnell, Luis Sauto,
Derek Gutierrez, Austen Dalquist
10:05.13
2 Lewisville Flower Mound A Wesley Ward, Freddie Jackson,
Nicholas Costanza, Zachariah Hamstra
10:16.75
3 Lewisville Marcus A Jacob Babbidge, Garrett Runnells,
Luke Hendrix, Logan Hendrix
10:20.45
4 College Park A Christopher Williams, Colton Nettleton,
Walter Sagehorn, Connor Meaux
10:25.98
5 Southlake Carroll A Connor Hendrickson, Devontae Humphrey,
Eli Canel, Johnny Kemps
10:33.73
6 Georgetown A Zach Bradshaw, Zac McCoig,
JaQwae' Ellison, Darren Medrano
10:34.40
7 Keller Timber Creek A Erik Wingfield, James Arnold,
Blake Contreras, Alonzo Pollum
10:36.72
8 Richmond George Ranch A Jordan Janer, Ethan Yeaman,
Jacob Triesch, Chandler Heikkila
10:37.15
9 Dallas Highland Park A Jack Beiter, Danny Leland,
Brooks Munn, Griffin Beitter
10:38.72
10 Edmond Memorial A Harrison Pierce, Grey Howard,
Ryan Nielson, Gabe Thompson
10:39.52
11 Dripping Springs A Trevor Heinz, Blake Chiuminetta,
Teo Brinkman, Steven Galli
10:40.69
12 Lewisville Hebron A Brad White, Jason Young,
Drew Cummings, Chase Van Voorhis
10:41.50
13 LR Catholic A Matt Tully, Alexander Propes,
Gabe Lodge, Brendan Taylor
10:42.12
14 St. Thomas Aquinas A Matthew Butler, Blair Barrow,
Bryce Statham, Manuel Velasquez
10:42.46
15 Houston Strake Jesuit A Blake Bordelon, Andrew Price,
Chirs Aubin, Melvin Bergeron
10:43.41
16 Arlington Bowie A Jaron Hamilton, Ardran Carr,
Chandler Drake, Brant Cook
10:44.45
17 Arlington Martin A Nick Smith, Chris James,
Grayson Birka, Tyler Forde
10:44.64
18 New Braunfels Canyon A Christian Correll, Jeremy Hay,
Kevin Charels, Alex Rogers
10:44.71
19 Galena Park North Shore A Daniel Shelton, John Joseph,
Eduardo Garcia, Enrique Perez
10:45.72
20 Round Rock A Nick Meszaros, Marc Reed,
Maximilian Kirking, Caleb Hollifield
10:53.68
21 Longview Pine Tree A Bryan Thompson, True Clark,
Sammy Robey, Evan Barron
10:57.42
22 College Station A&M Cons A Cisco Hurtado, Tyri Merchant,
Ben Creasy, Kyle Bohne
11:00.23

M hj   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Cardina, Robert SR Penn State 2.14
2 Keller, Stephen SR Indiana 2.02
3 Filip, Scott SR Rice 1.93
4 Dalton, Chase SR BYU 1.93
5 Anderson, Dylan SR Indiana 1.90
6 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 1.90
7 Lazas, Kevin SR Arkansas 1.87
8 Glasnow, Ted SR Notre Dame 1.81
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hock, Johannes SR Texas 1.87
2 Vildosola, Henry SR Baylor 1.84
3 Rohner, Robert SR Duke 1.81
4 Schumacher, Garrett SR South Alabama 1.81
5 Saluri, Karl SR New Orleans 1.81
6 Irvin, Christopher SR Texas 1.72
7 Grieder, Isaac SR UL-Monroe -

Men's Men Pole Vault Section A Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bowen, Casey SR Kansas 5.50
2 Pillow, Chris SR Rice 5.50
3 Meyers, Kyal SR Texas Tech 5.35
4 Yamoah, Jordan SR TAMU-Kingsville 5.35
5 Lupton, Greg SR Kansas 5.35
6 Uhle, Chris SR Virginia Tech 5.20
7 Duplantis, Andreas SR LSU 5.20
8 Hardee, Trey SR Nike 5.20
9 McNeil, Parks SR Unattached 5.20
10 Wicker, Casey SR Texas 5.20
11 Amezquita, Justin SR Duke 5.05
12 Arnold, Seth SR Texas State 5.05
13 Clark, Hayden SR Texas 5.05
14 Scannapieco, Alfonso SR Albany 5.05
15 Mahler, Wolf SR Texas 5.05
16 Thomas, Mark SR Unattached -
17 Murphree , Daven SR Stephen F. Austin -
18 Bell, Dylan SR Air Force -
19 Zorsky, Noah SR Texas -

Men's Men Pole Vault Olympic Development   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Cunningham, Logan SR Unattached 5.70
2 Scott, Jordan SR Unattached 5.45
3 Rodriguez, Jeff SR Unattached 5.30
4 Weirich, Victor SR Unattached 5.30
5 Bentley, Alex SR Team Elite Athletics -
6 Frawley, Nick SR US Air Force -

M pv   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Saluri, Karl SR New Orleans 4.60
2 Vildosola, Henry SR Baylor 4.60
3 Keller, Stephen SR Indiana 4.50
4 Filip, Scott SR Rice 4.40
5 Cardina, Robert SR Penn State 4.20
6 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 4.20
7 Rohner, Robert SR Duke 4.10
8 Irvin, Christopher SR Texas 3.70
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lazas, Kevin SR Arkansas 5.30
2 Anderson, Dylan SR Indiana 4.90
3 Schumacher, Garrett SR South Alabama 4.80
4 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 4.70
5 Hock, Johannes SR Texas 4.60
6 Dalton, Chase SR BYU 4.50
7 Glasnow, Ted SR Notre Dame 4.40

M lj   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dalton, Chase SR BYU 7.09
2 Hock, Johannes SR Texas 7.00
3 Lazas, Kevin SR Arkansas 6.94
4 Vildosola, Henry SR Baylor 6.86
5 Keller, Stephen SR Indiana 6.64
6 Anderson, Dylan SR Indiana 6.54
7 Rohner, Robert SR Duke 6.51
8 Irvin, Christopher SR Texas 6.31
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Saluri, Karl SR New Orleans 7.16
2 Filip, Scott SR Rice 7.10
3 Cardina, Robert SR Penn State 7.06
4 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 6.95
5 Glasnow, Ted SR Notre Dame 6.70
6 Schumacher, Garrett SR South Alabama 6.55
7 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 6.52

Men's Men Triple Jump Section A Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Craddock, Omar SR USA High Performance 1' 4.98"
2 Oneal, Matthew SR South Florida 1' 4.15"
3 Dorsey, Andre SR Kennesaw State 1' 3.73"
4 Lewis, Shane SR South Florida 1' 3.7"
5 Young, Phillip SR Mississippi 1' 3.61"
6 Woodard, Preston SR Prairie View 1' 3.51"
7 Griggs, CJ SR TAMU-Kingsville 1' 3.24"
8 Mosheleketi, Earnest SR South Plains 1' 2.69"
9 Pullen, Clive SR Arkansas -

Men's Men Triple Jump Section B Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Satchell, Ryan SR Virginia 1' 3.54"
2 Ilori, Jonathon SR Missouri 1' 3.41"
3 Grant, Jonte SR California 1' 3.4"
4 Carodine, Tony SR Missouri 1' 3.36"
5 McClain, Hayden SR Oklahoma 1' 3.18"
6 Dunkley, Fitzroy SR LSU 1' 3.13"
7 Phynn, Nick SR Texas 1' 3.1"
8 Small, Ronson SR UTSA 1' 2.95"
9 Prothro, Jeffrey SR Texas A&M 1' 2.92"
10 Carpenter, Shai SR Clemson 1' 2.82"
11 Henderson, Devin SR Louisiana Tech 1' 2.04"
12 Barnes, Omar SR Texas-Arlington -
13 Williams, Aaron SR Northwestern St. -

Men's Men Shot Put Section A Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Crouser, Ryan SR Texas 1' 9.27"
2 Weldon, Kole SR Texas Tech 1' 7.67"
3 Zunic, Stipe SR Florida 1' 7.34"
4 Szypka, Brad SR Kentucky 1' 7.13"
5 Mozia, Stephen SR Cornell 1' 6.84"
6 Spence, Will SR Texas 1' 6.84"
7 Baillio, Hayden SR Unattached 1' 6.61"
8 Akens, Andrew SR UTSA 1' 6.12"
9 Scarvelis, Nicholas SR UCLA 1' 6.43"
10 Garrett, Richard SR UTSA 1' 4.7"
11 Levi, Itamar SR Oklahoma State 1' 4.66"
12 Kent, Isiah SR Kentucky 1' 3.68"
13 Hershberger, Ryan SR Kansas State -
14 Brown, Darian SR Texas State -

Men's Men Shot Put Section B Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mihaljevic, Filip SR Virginia 1' 6.14"
2 Collingwood, Robert SR Southern Miss. 1' 5.88"
3 Randall , Devin SR Arkansas 1' 5.33"
4 Collins, Shawn SR Northern Arizona 1' 5.14"
5 Garcia, Jorge SR Texas Tech 1' 5.05"
6 Tabor, Sean SR TCU 1' 4.86"
7 Evans, Andrew SR Kentucky 1' 4.81"
8 Milliron, Jeff SR SE Louisiana 1' 4.79"
9 Weatherly, Zach SR West Texas A&M 1' 4.63"
10 Collingwood, Richard SR Southern Miss. 1' 4.09"
11 Hamilton, Grant SR Air Force 1' 3.33"
12 Cornelius, Cameron SR Houston 1' 3.28"
13 Boals, Stephen SR Duke 1' 2.92"

Men's Shot Put High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Davies, Zach SR Austin Lake Travis 1' 4.5"
2 Gay, Josh SR DeSoto 1' 4.47"
3 Salinas, Tony SR Mission 1' 4.08"
4 Weldon, Kirk SR Jacksboro 1' 3.86"
5 Owens, Tavaris SR Whitney 1' 3.8"
6 Weltzheimer, Jordan SR Edmond Memorial 1' 3.64"
7 Mucha, Matt SR Houston Clear Lake 1' 3.62"
8 Zaragoza, Tristan JR San Antonio Highlands 1' 3.38"
9 Rogers, Jeffrey SR LR Catholic 1' 3.37"
10 Denley, Mason SR Columbus 1' 3.25"
11 Ponder, Brett SR Bushland 1' 3.1"
12 Williams, Everett SR Mansfield Legacy 1' 2.95"
13 Clark, Ben SR Spring Branch Smithson Valley 1' 2.77"
14 Clark, Sekou SR Denton Ryan 1' 0.76"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Valencia, Felipe SR La Joya Palmview 1' 6.48"
2 Benoit, Kelsey SR San Clemente 1' 6.43"
3 Newman, Tristen SR College Park 1' 6.25"
4 Murphy, Justin SR Belton 1' 5.88"
5 Burrell, Josh SR FB Ridge Point 1' 5.43"
6 Knight, Morgan SR Longview Spring Hill 1' 4.73"
7 Cervantes, Richard SR Mission Sharyland 1' 4.73"
8 Simmons, Ryan SR Salado 1' 4.32"
9 Mungro, Sterling JR DeSoto 1' 3.63"
10 Smith , David G. SR Edmond Memorial 1' 3.45"
11 Steward, Kevin SO Red Oak 1' 3.41"
12 Wendt, Tristen SR Schulenburg 1' 3.22"
13 Samuels, Isaac SR Hou Cy Springs 1' 2.89"
14 Allen, Chris SR Beaumont Central 1' 2.15"
15 Blackmar, Blake SR Houston Clear Lake -
16 Fenton, Rocky SR San Clemente -

M sp   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dalton, Chase SR BYU 1' 1.55"
2 Vildosola, Henry SR Baylor 1' 1.25"
3 Cardina, Robert SR Penn State 1' 0.9"
4 Rohner, Robert SR Duke 1' 0.01"
5 Filip, Scott SR Rice 11.92
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hock, Johannes SR Texas 1' 3.08"
2 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 1' 2.52"
3 Glasnow, Ted SR Notre Dame 1' 1.78"
4 Lazas, Kevin SR Arkansas 1' 1.54"
5 Saluri, Karl SR New Orleans 1' 0.98"
6 Schumacher, Garrett SR South Alabama 1' 0.84"
7 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 1' 0.64"
8 Anderson, Dylan SR Indiana 11.95
9 Irvin, Christopher SR Texas 11.90
10 Keller, Stephen SR Indiana 10.39

Men's Men Discus Throw Section A Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dacres, Fedrick FR UWI Mona 5' 6.75"
2 Wruck, Julian SR UCLA 5' 5.01"
3 Wright, Chad SR Nebraska 5' 3.47"
4 Brown, Rodney SR LSU 5' 2.91"
5 Crouser, Ryan SR Texas 5' 0.76"
6 Mihaljevic, Filip SR Virginia 5' 0.41"
7 Weldon, Kole SR Texas Tech 4' 11.31"
8 Mozia, Stephen SR Cornell 4' 11.13"
9 Evans, Andrew SR Kentucky 4' 10.26"
10 Kosecki, Matthew SR UCLA 4' 9.13"
11 Harris, Clint SR Unattached 4' 8.55"
12 Jakobsson, Blake SR Texas 4' 5.04"
13 Spence, Will SR Texas 4' 2.99"
14 Rowan, Dalton SR Texas A&M -
15 Duncavage, Zachary SR Navy -

M dt   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hock, Johannes SR Texas 4' 2.3"
2 Glasnow, Ted SR Notre Dame 3' 9.39"
3 Dalton, Chase SR BYU 3' 8.07"
4 Cardina, Robert SR Penn State 3' 3.92"
5 Lazas, Kevin SR Arkansas 3' 2.95"
6 Saluri, Karl SR New Orleans 3' 2.01"
7 Rohner, Robert SR Duke 3' 0.88"
8 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 3' 0.28"
9 Irvin, Christopher SR Texas 2' 10.79"
10 Filip, Scott SR Rice 2' 9.8"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Schumacher, Garrett SR South Alabama 3' 4.51"
2 Vildosola, Henry SR Baylor 3' 0.59"
3 Keller, Stephen SR Indiana 2' 10.58"
4 Anderson, Dylan SR Indiana 2' 7.75"
5 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 2' 5.88"

Men's Men Discus Throw Section B Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Brown, Darian SR Texas State 4' 9.16"
2 Kotze, Jan-Louw SR South Alabama 4' 8.07"
3 Olsen, Brett SR SE Louisiana 4' 7.57"
4 Thompson, Buck SR Texas-Tyler 4' 5.36"
5 Sandri, Brice SR Fresno State 4' 4.44"
6 Miller, Jonathan SR Kansas 4' 4.39"
7 Tabor, Sean SR TCU 4' 4.13"
8 Kent, Isiah SR Kentucky 4' 3.78"
9 Levi, Itamar SR Oklahoma State 4' 3.14"
10 Damadzic, Adam SR TCU 4' 2.66"
11 Ljunberg, Micael SR Northern Arizona 4' 2.38"
12 Milliron, Jeff SR SE Louisiana 4' 0.92"
13 Hardee, Trey SR Nike 4' 0.76"
14 Gamble, Austin SR Duke 4' 0.25"
15 Dziuk, Chance SR Incarnate Word 3' 10.78"
16 Zapalac, Alan SR Unattached 3' 9.53"

Men's Discus Throw High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Sullins, Erich SR Arlington Lamar 4' 8.06"
2 Machorro, Jared SR Coldspring-Oakhurst 4' 4.27"
3 Sanchez, Justin SR Fort Worth Boswell 4' 3.81"
4 Salinas, Tony SR Mission 4' 1.92"
5 Weldon, Kirk SR Jacksboro 4' 1.61"
6 Wright, Zach SR New Braunfels 4' 1.49"
7 Barbay, Brady SR Coldspring-Oakhurst 4' 0.87"
8 Martinez, Mason SR Cibolo Steele 4' 0.85"
9 Grimes, Greg JR Spring Branch Smithson Valley 3' 11.99"
10 Bezak, Victor SR Lewisville The Colony 3' 11.04"
11 Blackmar, Blake SR Houston Clear Lake 3' 9.05"
12 Ellison, Kail SR Grace Prep Academy 3' 8.16"
13 Freeman, Jonathon SR Arlington Bowie 3' 8.07"
14 Ugwunze, Uche SR McKinney North 3' 7.91"
15 Newman, Tristen SR College Park -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dudley, Anthony SR El Paso Parkland 4' 11.31"
2 Collier, Lawrence SR Munday 4' 7.71"
3 Fenton, Rocky SR San Clemente 4' 5.95"
4 Love, Matt SR New Braunfels 4' 5.87"
5 Valencia, Felipe SR La Joya Palmview 4' 5.81"
6 Tijerina, Tyler SR Katy Morton Ranch 4' 5.43"
7 Peterson, Brian SR Round Rock Cedar Ridge 4' 4.85"
8 Simmons, Ryan SR Salado 4' 3.23"
9 Samuels, Isaac SR Hou Cy Springs 4' 2.43"
10 Gowing, Brody JR Klein 4' 1.57"
11 Smith , David G. SR Edmond Memorial 4' 1.21"
12 Knight, Morgan SR Longview Spring Hill 4' 1.01"
13 Benoit, Kelsey SR San Clemente 4' 0.73"
14 Burnett, Desmond JR Pearland 4' 0.53"
15 Cervantes, Richard SR Mission Sharyland -

Men's Men Hammer Throw Univ/Coll   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Steinert, Phil SR UTSA 5' 2.08"
2 Garrett, Richard SR UTSA 5' 1.9"
3 Dash, Roderick SR Fresno State 5' 0.26"
4 Milliron, Jeff SR SE Louisiana 4' 9.99"
5 Weldon, Kole SR Texas Tech 4' 9.61"
6 Dickerson, Duncan SR Columbia 4' 9.28"
7 Carretero, Javier SR Texas-Pan American 4' 8.65"
8 Olsen, Brett SR SE Louisiana 4' 8.56"
9 Long, Jeff SR South Alabama 4' 8.51"
10 Foley, Michael SR Duke 4' 8.38"
11 Tombleson, Aaron SR TCU 4' 2.46"
12 Jakobsson, Blake SR Texas 4' 0.45"
13 Zapalac, Alan SR Unattached -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Strawn, Kyle SR Florida 5' 6.55"
2 Kerjean, Baptiste SR Abilene Christian 5' 6.33"
3 Tuttle, Jeremy SR LSU 5' 4.63"
4 Strong, Casey SR Texas A&M 5' 4.29"
5 Frechou, Renaldo SR South Alabama 5' 3.27"
6 Sedys, Martynas SR Kennesaw State 5' 2.39"
7 Nicasio, Chris SR Arkansas State 5' 0.36"
8 Levin, David SR Florida 4' 11.9"
9 Christensen, Brek SR Sam Houston St. 4' 11.66"
10 Duncan, Brian SR Missouri 4' 11.17"
11 Sineus, Markindey SR Florida State 4' 10.54"
12 Kinchen, Jonathan SR SE Louisiana 4' 9.2"

Men's Men Javelin Throw Section A Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Humphreys, Sam SR Unattached 6' 5.04"
2 Robbins, Rob SR Cornell 6' 3.13"
3 Ampomah, John SR Wiley 6' 2.35"
4 Bogert, Devin SR Texas A&M 6' 0.82"
5 Dykstra, Raymond SR Kentucky 5' 11.03"
6 Karakolis, Evan SR Rice 5' 9.12"
7 Guerra, Tomas SR Western Kentucky 5' 8.97"
8 Garton, MaCauley SR Missouri 5' 6.38"
9 Dohmann, Fabian SR Unattached 5' 4.4"
10 Cox, Joshua SR Louisiana Tech 5' 4.14"
11 Summers, Houston SR North Carolina 5' 1.46"
12 Drozd, Jacob SR Army 5' 1.37"
13 Danielson, Cody SR UCLA 4' 10.95"
14 Hampton, Derek SR SE Louisiana 4' 10.38"
15 Rich, Ethan SR Southern Miss. 4' 8.28"

M jav   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dalton, Chase SR BYU 5' 4.17"
2 Saluri, Karl SR New Orleans 5' 0.5"
3 Lazas, Kevin SR Arkansas 4' 11.79"
4 Ijah, Solomon SR Eastern Michigan 4' 11.15"
5 Cardina, Robert SR Penn State 4' 9.11"
6 Glasnow, Ted SR Notre Dame 4' 7.84"
7 Vildosola, Henry SR Baylor 4' 6.82"
8 Grieder, Isaac SR UL-Monroe 4' 3.99"
9 Filip, Scott SR Rice 4' 2.06"
10 Rohner, Robert SR Duke 4' 1.5"
11 Keller, Stephen SR Indiana 4' 0.36"
12 Anderson, Dylan SR Indiana 3' 11.41"
13 Schumacher, Garrett SR South Alabama 3' 5.0"
14 Irvin, Christopher SR Texas 3' 2.41"
15 Hock, Johannes SR Texas 2' 11.79"

Men's Men Javelin Throw Section B Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lang, Thomas SR Duke 5' 9.21"
2 Mayberry, Blake SR Baylor 5' 8.64"
3 Baker, Kyle SR BYU 5' 5.16"
4 Gray, Javan SR TAMU-Kingsville 5' 4.3"
5 Ferenchak, Sam SR Washington St. 5' 3.5"
6 Stevens, Kyle SR Washington St. 5' 0.23"
7 Miroke, Pete SR Arkansas 4' 11.88"
8 Kalisky, Tom SR North Texas 4' 11.47"
9 Hughes, Terry SR LSU 4' 11.03"
10 Hansen, Richard SR Baylor 4' 8.49"
11 Keller, Keith SR BYU 4' 8.31"
12 Nungess, Hendrik SR TAMU-Commerce 4' 7.59"
13 Feister, Steve SR Liberty 4' 7.47"
14 Klase, Daniel SR Liberty 4' 5.26"

Women's Women 100m Dash Invitational   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ahye, Michelle - Lee SR Elite PerformanceTC 11.07
2 Lucas, Porscha SR OTM 11.25
3 Hayes, Chelsea SR Nike 11.26
4 Madu, Jennifer SR Texas A&M 11.41
5 Robinson, Moushami SR Unattached 11.58
6 Booker, Dominique SR Kentucky 11.77

Women's 100m Dash HS Div. II   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Daniels, Teahna JR First Academy (Orlando) 11.37
2 Cunliffe, Hannah SR Federal Way 11.40
3 Bennett, Taylor JR Klein Collins 11.76
4 Carter, Glorilisha JR Bastrop 12.02
5 Stumbaugh, Payton SR Har-Ber 12.09
6 Lewis, Jade SR Long Beach Poly 12.10
7 Johnson, Tiffani JR Duncanville 12.16
8 O'Conner, Chanell JR Houston Lamar 12.20
9 Thomas, Tevis JR San Antonio Brackenridge 12.22
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Lyons, Candalyn SR Denton Guyer 12.28
2 Hinton, Kaylee JR Rockwall 12.52
3 Oaks, Alexis SO College Station A&M Cons 12.58
4 Neel, Kia SR Austin Lake Travis 12.71
5 Skinner, Bryanna FR Denton Ryan 12.77
6 Burks-Magee, Morgan FR Rockwall-Heath 12.97
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Cunliffe, Hannah SR Federal Way 11.62
2 Johnson, Tiffani JR Duncanville 12.06
3 Lewis, Jade SR Long Beach Poly 12.14
4 Thomas, Charity SO The Woodlands 12.41
5 Brown, Alondriah SR Bryan 12.48
6 Davis, Emone JR Danville 12.56
7 Gardner, Kearah JR Houston Cypress Falls 12.58
8 Nodorft, Kylie SR Wylie East 12.99
9 Alexander, Demonica SR Dallas Lincoln 13.07
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Carter, Glorilisha JR Bastrop 12.08
2 O'Conner, Chanell JR Houston Lamar 12.15
3 Hedgepeth, Christian SR Arlington Lamar 12.32
4 King, Jhane' SO Keller Timber Creek 12.39
5 Horn, Desiree SR Galena Park North Shore 12.44
6 Bostic, Courtney JR Frisco Heritage 12.49
7 Garvin, Elexus SR Wylie East 12.63
8 Griggs, Maliyah FR Bay City 13.35
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Stumbaugh, Payton SR Har-Ber 12.14
2 Johnson, LaTessa JR Richardson 12.19
3 Washington, Alisha SR Dallas Lincoln 12.38
4 Hyshaw, Alexis SR Lincoln-Way East 12.46
5 Davis, Allysha JR San Antonio Reagan 12.53
6 Peters, Elizabeth SR El Paso Franklin 12.61
7 Young, Sch'Cara SR Beaumont Central 12.77
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Howells, Sydney JR Round Rock McNeil 12.18
2 Murrell, Talajah JR Converse Judson 12.22
3 Powell, Alliyah SR Houston Cypress Creek 12.46
4 Browning, Brittany JR Tyler Lee 12.48
5 Sample, Trameceia JR Houston Cypress Springs 12.55
6 Perkins, Tamar SR Houston Cypress Falls 12.72
7 Carter, Katyiah SR DeSoto 12.77
8 Mitchell, Sha'Donica JR Terrell 12.83
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Obasuyi, Siara SR Duncanville 12.36
2 Gant, Courtlyn SO Arlington Martin 12.37
3 Sample, Essance FR Houston Cypress Springs 12.41
4 Mitchell, Bren'Yae SO Bay City 12.58
5 Daniel, Lauren SR Lewisville Marcus 12.63
6 GRIDIRON, ALYSSA FR Frisco Heritage 12.88
7 King, Tiara SR Lancaster 12.89
8 Collins, Tylasha SO Crowley North Crowley 13.04
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Daniels, Teahna JR First Academy (Orlando) 11.77
2 Marias, Meghan SR Lincoln-Way East 12.20
3 Richardson , Deana JR Northside Brennan 12.48
4 Olson, Taylor FR San Antonio Reagan 12.51
5 Gordon, Jasmine SR Fort Bend Hightower 12.65
6 Johnson, Kirsten SR South Grand Prairie 12.66
7 Wilder, Sommer SR Canyon 12.82
8 Miles, Madison JR San Marcos 12.85
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bennett, Taylor JR Klein Collins 11.88
2 Thomas, Tevis JR San Antonio Brackenridge 12.16
3 Smith, Melicha JR Texas City 12.21
4 Mukes, Morganne FR Edmond Memorial 12.81
5 Cook, Tahlor JR Richardson 12.81
6 Richard, Jasmine SR Lewisville Marcus 12.87
7 Hill-Bess, Arbonay SO Spring DeKaney 12.94
8 Ross, Jessyca SR Katy Mayde Creek 13.41

Women's 100m Dash HS Div. I   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mitchell, Akeyla SR Corpus Christi West Oso 11.85
2 Johnson, Kortnei JR Italy 11.88
3 Gordon, Daja FR Dallas Hampton Prep 12.04
4 Shufford, Briana JR St. Mary's Academy 12.11
5 Peterson, Sierra SR St. Mary's Academy 12.11
6 Sharp, Jernaya SO Greenhill School 12.17
7 Mainoo, Juanita SR Frisco Lone Star 12.18
8 Pettit, Jaelyn JR Dallas Hampton Prep 12.23
9 Taylor, Keandria JR Rosebud-Lott 12.34
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Mitchell, Akeyla SR Corpus Christi West Oso 12.02
2 Taylor, Keandria JR Rosebud-Lott 12.10
3 Shufford, Briana JR St. Mary's Academy 12.20
4 Oliver, Jessica JR Coldspring-Oakhurst 12.61
5 Frazier, Jasmine SR Carrollton Ranchview 12.63
6 Newton, Shelby SR Tolar 13.13
7 Howard, Carlee JR Goliad 13.23
8 Fox, Naomi SR Corpus Christi West Oso 13.39
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Johnson, Kortnei JR Italy 12.19
2 Kerley, Virginia FR Taylor 12.26
3 Lewis, Lexie JR Brownwood 12.27
4 Weathersby, Jade SR Coldspring-Oakhurst 12.35
5 Patterson, Hailey JR Kennedale 12.42
6 Ford, Peyton FR La Vernia 12.82
7 Rendon, Kim JR Pearsall 12.83
8 Clarke, Robbie SR Gatesville 12.85
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Gordon, Daja FR Dallas Hampton Prep 11.93
2 Peterson, Sierra SR St. Mary's Academy 12.08
3 Silliman, Tierney JR West Valley (Yakima) 12.33
4 Ervin, Deziah JR Alpine 12.53
5 Guidry, Dajah SR Northside 12.65
6 Watson, Acacia SO Wharton 12.65
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Sharp, Jernaya SO Greenhill School 12.18
2 Mainoo, Juanita SR Frisco Lone Star 12.23
3 Pettit, Jaelyn JR Dallas Hampton Prep 12.24
4 Clark, J'Kaylee SO Farmersville 12.37
5 Jackson, Lyric SR Grandview 12.45
6 Lee, Anastesiea SR Wichita Falls Hirschi 12.67
7 McCoy, Rosalind JR Grapeland 12.96

Women's Women 100m Dash Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Akinosun, Morolake SR Texas 11.10
2 Bryant, Dezerea SR Kentucky 11.13
3 Brown, Aaliyah SR Texas A&M 11.20
4 Sanders, Shayla SR Florida 11.21
5 White, Cierra SR Texas Tech 11.30
6 Purvis, Ashton SR Texas A&M 11.44
7 Collier, Ashley SR Texas A&M 11.47
8 Williams, Regine SR Arkansas 11.60
9 Pinckney, Takeia SR LSU 11.99
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Sanders, Shayla SR Florida 11.20
2 Brown, Aaliyah SR Texas A&M 11.34
3 White, Cierra SR Texas Tech 11.41
4 Williams, Regine SR Arkansas 11.46
5 Roberson, Daye Shon SR Oklahoma 11.74
6 Keys, Alisha SR Kansas 11.80
7 Fuller-Stewart, Elexis SR Central Arizona 11.80
8 Sylvester, Toshika SR LSU 11.81
9 Sanni, Zainab SR Kansas 11.89
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bryant, Dezerea SR Kentucky 11.50
2 Martin, Jada SR LSU 11.58
3 Snow, Morgan SR Texas 11.84
4 Daniels, India SR Texas A&M 11.86
5 Chaney, Peyton SR Virginia 11.87
6 Price, Kylie SR UCLA 11.96
7 Fountain, Whitney SR Clemson 11.99
8 Paiement, Iphona SR TCU 12.16
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Akinosun, Morolake SR Texas 11.29
2 Purvis, Ashton SR Texas A&M 11.51
3 Amponsah, Janet SR Western Texas College 11.58
4 Tyson, Keilah SR Kentucky 11.78
5 Fields, Ashley SR Baylor 11.84
6 Flower, Abigail SR Liberty 12.02
7 Moore, Sabrina SR TCU 12.10
8 Urssery, Aijah SR Notre Dame 12.12
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Pinckney, Takeia SR LSU 11.42
2 Collier, Ashley SR Texas A&M 11.54
3 Brown, Marika SR Texas State 11.67
4 Udoh, Christy SR Texas 11.69
5 Price, Charnell SR California 11.74
6 Davis, Darshay SR Florida 11.86
7 Booker, Dominique SR Kentucky 11.92
8 Darden, Danielle SR Washington St. 12.05
9 Cooper, Asia SR Mississippi 12.19
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Jones, Kehri SR Baylor 11.95
2 Mason, Shun-Shauna SR South Plains 11.98
3 Banks, Darriel SR Northern Arizona 12.12
4 Dayries, Justise SR Baylor 12.13
5 Hernandez, Oasis SR Liberty 12.18
6 Jones, Cessily SR Oklahoma 12.19
7 Clark, Atarah SR South Plains 12.25
8 Hebert, Alexus SR Texas State 12.31
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Valentine, Tianna SR Kansas 11.78
2 Martinez, Kaina SR TAMU-Kingsville 11.84
3 Brewer, Kiersten SR Houston 11.86
4 Wade, Victoria SR Louisiana Tech 11.98
5 Hurt, Chartia SR Western Texas College 12.23
6 Smith, Bianca SR Florida State 12.52
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Carter, Bria SR Houston 11.63
2 Keel, Dominique SR Washington St. 11.87
3 Pless, Shamelle SR Northern Arizona 11.93
4 Williams, Sharrona SR New Mexico JC 11.94
5 Bouyer, Kennadi SR Mississippi 12.07
6 Whitworth, Bailee SR Utah State 12.22
7 Berry, Jaynisha SR Northwestern St. 12.24
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Miller, Courtney SR Incarnate Word 12.07
2 Haynes, Jillian SR Albany 12.16
3 Irvin-Muhammad, A'Iesha SR Northern Illinois 12.20
4 Anane-Bediokah, Daniela SR Incarnate Word 12.24
5 Leeper, Bri SR West Texas A&M 12.28
6 Walker, Jasmine SR West Texas A&M 13.00
Prelims Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Dorner, Nia SR Texas 12.15
2 Rimpsey, Victoria SR Texas-Arlington 12.18
3 Robinson, Courtney SR Central Arizona 12.24
4 Payton, Malaina SR California 12.47
5 Smith, Brittany SR Northern Illinois 12.51
6 McKnight, Caitlin SR Wayland Baptist 12.67
7 Rawlins, Brittany SR Utah State 12.73
Prelims Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Martin-Sacristan, Ana SR Akron 12.43
2 Anderson, Netalia SR Kennesaw State 12.45
3 Nwegbo, Lauren SR Sam Houston St. 12.54
Prelims Heat #11
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Mckinley, Tonia SR Southern 12.01
2 Collins, Ebony SR Texas A&M-CC 12.05
3 Kelley, Manaiza SR Southern 12.10
4 Taylor, Kahlia SR Albany 12.25
5 Johnson, De'Von SR Kennesaw State 12.44
6 Coppedge, Kinsey SR Angelo State 12.46
7 McKenzie, Tori SR Virginia 12.58
Prelims Heat #12
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Byers, Angel SR Grambling 12.35
2 Washington, Keyunta SR UTSA 12.57
3 Baldwin, Alexis SR Texas-Tyler 12.72
4 Koto, Selasie SR TAMU-Commerce 12.96
5 Grigsby, Chelsey SR Texas-Tyler 13.27

Women's Women 200m Dash Invitational   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Daniels, Paris SR Stubbs Management 23.03
2 Alexander, kineke SR Elite PerformanceTC 23.18
3 Smith, Stacey-Ann SR Unattached 23.30
4 Thomas, Reyare SR Abilene Christian 23.42
5 Udoh, Christy SR Texas 23.43
6 Goodman, Chalonda SR Unattached 24.09

F 200   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Johonnot, Karli SR Duke 25.49
2 Klinger, Rachel SR South Florida 25.87
3 Godwin, Emily SR North Carolina 25.99
4 Brooks-Johnson, Alissa SR Washington St. 26.11
5 Wiley, Cassie SR Houston 26.14
6 Cvitanovic, Lucija SR SMU 26.67
7 Hixon, Leah SR South Alabama 26.69
8 Pfeiffer, Jenna SR Baylor 27.87
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Sadeiko, Grete SR Florida State 25.17
2 Pearson, Jallycia SR UTEP 25.32
3 Valenzuela, Tina SR Texas State 25.37
4 Brown, Leigha SR Arkansas 25.45
5 Hemann, Jena SR Texas A&M 25.58
6 Shadley, Jessica SR Baylor 26.21
7 Rahn, Xenia SR North Carolina 26.25
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Maslowski, Teddi SR Duke 24.42
2 Vollmer, Lindsay SR Kansas 24.45
3 Howell, Brittney SR Penn State 24.63
4 Thompson, Alyssa SR Wake Forest 24.74
5 Gochenour, Alex SR Arkansas 24.95
6 Harrell, Brittany SR Florida 25.07
7 Nall, Mary SR Mississippi 26.37

F 800   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Maslowski, Teddi SR Duke 2:15.89
2 Godwin, Emily SR North Carolina 2:17.27
3 Nall, Mary SR Mississippi 2:18.61
4 Pfeiffer, Jenna SR Baylor 2:19.12
5 Brooks-Johnson, Alissa SR Washington St. 2:19.37
6 Brown, Leigha SR Arkansas 2:20.30
7 Thompson, Alyssa SR Wake Forest 2:22.42
8 Shadley, Jessica SR Baylor 2:22.70
9 Valenzuela, Tina SR Texas State 2:24.35
10 Hixon, Leah SR South Alabama 2:25.50
11 Klinger, Rachel SR South Florida 2:28.27
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Harrell, Brittany SR Florida 2:15.38
2 Cvitanovic, Lucija SR SMU 2:18.38
3 Pearson, Jallycia SR UTEP 2:18.45
4 Howell, Brittney SR Penn State 2:21.03
5 Vollmer, Lindsay SR Kansas 2:21.18
6 Gochenour, Alex SR Arkansas 2:22.83
7 Hemann, Jena SR Texas A&M 2:23.01
8 Johonnot, Karli SR Duke 2:23.33
9 Rahn, Xenia SR North Carolina 2:24.51
10 Sadeiko, Grete SR Florida State 2:27.03
11 Wiley, Cassie SR Houston 2:36.66

Women's Women 1500m Run Section B Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dooley, Alyssa SR Sam Houston St. 4:28.81
2 Schuetz, Morgan SR LSU 4:32.50
3 Perez, Emily SR UTSA 4:33.87
4 Aguilar, Andria SR LSU 4:37.32
5 Hampton, Sydney SR Texas-Arlington 4:38.15
6 Guarner, Mireia SR West Texas A&M 4:40.46
7 Watson, Katie SR Texas 4:48.15
8 Harper, Rachel SR Texas 4:50.62
9 Shea, Meghan SR Texas 4:55.37
10 Barry, Kaitlin SR Texas 4:58.48
11 Fritz, Lauren SR Texas 5:13.75

Women's Women 1500m Run Section A Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hall, Marielle SR Texas 4:17.10
2 Mecke, Dana SR Unattached 4:18.85
3 Friday, Becca SR Adidas/RogueAC 4:18.86
4 Findley, Kristen SR Adidas/RogueAC 4:19.73
5 Behm, Mia SR Adidas/RogueAC 4:20.34
6 Jimenez, Betzy SR Brooks 4:21.12
7 Mendez, Allison SR Adidas/RogueAC 4:21.22
8 Terry, Patricia SR TCU 4:21.91
9 Johnson, Rachel SR Baylor 4:22.31
10 Richardson, Hannah SR Kansas 4:24.18
11 Fanning, Kathryn SR Albany 4:26.93
12 Becker, Natalie SR Kansas 4:27.28
13 Hoaldridge, Katie SR Texas 4:27.48
14 Nilsson, Hannah SR Texas-Arlington 4:42.36

Women's 1600m Run High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gray, Abby SO San Antonio Alamo Heights 5:01.79
2 Welborn, Jordan JR Lumberton 5:03.27
3 Betzen, Karyss FR Canyon Randall 5:08.26
4 Moralez, Christina SR Corpus Christi King 5:08.69
5 Neal, Mary FR Tyler Lee 5:09.77
6 Driscoll, Ashley SO Round Rock 5:09.90
7 Johnston, Kirsten JR Mont Belvieu Barbers Hill 5:11.27
8 Briley, Megan SR Boerne Champion 5:11.56
9 Ellis, Jessica SR Austin Westlake 5:12.33
10 Gibbs, Lauren SR Lindsay 5:13.97
11 Campbell, Hannah JR Austin Westlake 5:16.70
12 Jenkins, Jean FR Houston Cypress Falls 5:18.44
13 Haring, Katie SR Katy 5:20.25
14 Culpepper, Avery JR Crowley North Crowley 5:25.56
15 Hofstad, Mia SR New Braunfels 5:26.44
16 Sanchez, Nikki SR San Marcos 5:27.28
17 Keys, Nikki JR Austin Vandegrift 5:28.23
18 Escobedo, Ingrid SR Long Beach Wilson 5:30.80
19 Arndorfer, Alexandria JR Prince of Peace 5:32.01
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Miller, Aaliyah SO McKinney Boyd 4:50.17
2 Szekely, Morgan SR New Braunfels 4:50.54
3 Scott, Sarah SR Wylie East 4:55.16
4 Jacobson, Rebecca JR Lewisville Flower Mound 4:55.70
5 Chavez, Evelyn SR Porter 4:58.07
6 Cruz, Alexandria JR Edinburg 4:59.31
7 Mitchell, Brittany SR Killeen 5:02.88
8 Tilly, Dominque SR New Braunfels Canyon 5:04.84
9 Cozart, Anna SR Spring Branch Smithson Valley 5:05.33
10 Ringle, Alison SR Parkway 5:05.65
11 Ewoldt, Laina JR Coram Deo Academy 5:06.55
12 Melendez, Kendra SR El Paso Coronado 5:07.97
13 Schneider, Devina JR Episcopal (Bellaire) 5:08.64
14 Halbrook, Abby SR Tyler Lee 5:08.99
15 Brown, Payton SO Lewisville Marcus 5:09.97
16 McElhinney, Amelia SR Round Rock McNeil 5:11.22
17 Schneider, Jahnavi JR Episcopal (Bellaire) 5:14.55
18 SEALES, MEAGHEN SR Blanco 5:29.41

Women's Women 5000m Run Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mickle, Olivia SR Texas 16:35.43
2 Salazar, Gabby SR Texas A&M 16:59.68
3 Jochen, Karis SR Texas A&M 17:04.64
4 Siebert, Megan SR Texas 17:06.95
5 Eichkorn, Amber SR South Dakota 17:07.47
6 England, Mary Alex SR Mississippi 17:15.02
7 Murphy, Maddie SR Trinity (Tex.) 17:25.25
8 Skinner, Kayleigh SR Mississippi 17:27.69
9 Lopez, Selene SR Wayland Baptist 17:27.80
10 Alfonzo, Gabriela SR Texas-Arlington 17:31.47
11 Parcells, Rexi SR Arkansas State 17:33.56
12 Wetzstein, Katie SR South Dakota 17:41.60
13 Ervin, Kaleigh SR Texas 17:44.73
14 McGuff, Jodie SR Miss State 17:56.43
15 Talevi, Valentina SR Albany 18:02.77
16 Novelli, Hannah SR Texas 18:21.36
17 PALI, Shauna SR North Texas 18:30.67
18 Jerotich, Sarah SR Wayland Baptist 18:35.33
19 Flores, Annifer SR Angelo State 18:51.40
20 Pekarek, Marissa SR Texas 19:16.12

F 100h   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Wiley, Cassie SR Houston 14.83
2 Hixon, Leah SR South Alabama 15.44
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Cvitanovic, Lucija SR SMU 14.71
2 Thompson, Alyssa SR Wake Forest 14.73
3 Pfeiffer, Jenna SR Baylor 15.41
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Klinger, Rachel SR South Florida 14.46
2 Johonnot, Karli SR Duke 14.88
3 Godwin, Emily SR North Carolina 15.16
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pearson, Jallycia SR UTEP 14.07
2 Brown, Leigha SR Arkansas 14.15
3 Brooks-Johnson, Alissa SR Washington St. 14.90
4 Shadley, Jessica SR Baylor 15.01
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Maslowski, Teddi SR Duke 14.02
2 Sadeiko, Grete SR Florida State 14.17
3 Valenzuela, Tina SR Texas State 14.31
4 Hemann, Jena SR Texas A&M 14.64
Finals Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gochenour, Alex SR Arkansas 13.62
2 Harrell, Brittany SR Florida 14.03
3 Rahn, Xenia SR North Carolina 14.07
4 Nall, Mary SR Mississippi 14.26
Finals Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Howell, Brittney SR Penn State 13.61
2 Vollmer, Lindsay SR Kansas 13.81

Women's Women 100m Hurdles Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Harrison, Kendra SR Kentucky 12.68
2 Stowers, Jasmin SR LSU 12.87
3 Owens, Bridgette SR Florida 12.96
4 Snow, Morgan SR Texas 12.97
5 Jackson, Janice SR UTEP 13.05
6 Barber, Jade SR Notre Dame 13.13
7 McReynolds, Tiffani SR Baylor 13.14
8 Francis, Kim SR Louisiana Tech 13.30
9 Georgetown, Mariah SR LSU 13.46
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Jackson, Janice SR UTEP 13.19
2 McReynolds, Tiffani SR Baylor 13.21
3 Barber, Jade SR Notre Dame 13.21
4 Greenidge, Sade Mariah SR Houston 13.47
5 Logan, Shaquana SR Washington St. 13.71
6 Hartfield, Taryn SR Mississippi 13.76
7 Fuller-Stewart, Elexis SR Central Arizona 13.86
8 Brits, Maryke SR Florida State 14.64
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Owens, Bridgette SR Florida 13.01
2 Francis, Kim SR Louisiana Tech 13.33
3 Georgetown, Mariah SR LSU 13.39
4 Nugent, Leah SR Kentucky 13.62
5 Wallace, Keisha SR Miss State 13.75
6 Buchanan, Brea SR UCLA 13.84
7 Golding, Kimberly SR Central Arizona 13.87
8 Terrell, Anasterasia SR Clemson 14.37
9 Stafford, DeOna SR Texas-Arlington 14.40
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Snow, Morgan SR Texas 13.10
2 Parker, Kayla SR Kentucky 13.41
3 Zagre, Anne SR Florida State 13.62
4 Jordan, Taije SR Baylor 13.74
5 Hawkins, Chari SR Utah State 14.24
6 Tamez-Reyna, Georgina SR Oklahoma 14.38
7 Davis, Keenan SR South Plains 14.44
8 Nall, Mary SR Mississippi 14.61
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Harrison, Kendra SR Kentucky 12.94
2 Stowers, Jasmin SR LSU 13.01
3 James, Anna-Kay SR UTEP 13.76
4 Wilson, Trinity SR UCLA 13.80
5 Setterington, Nicole SR Florida State 13.86
6 Barber, Kaila SR Notre Dame 13.90
7 Stephen, Chelsea SR Texas State 14.05
8 Kemp, Ivanique SR Arkansas 14.12
9 Perkins, Alicia SR Houston 14.37
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Starr, Sabrina SR Sam Houston St. 13.88
2 Carey, Marlesia SR Louisiana Tech 13.92
3 Bigby, Latesha SR Northern Illinois 14.05
4 Johnson, De'Von SR Kennesaw State 14.23
5 Haggerty, Olivia SR Oklahoma 14.32
6 Williams, Lexus SR Abilene Christian 14.39
7 Flannigan, Makaila SR TCU 15.42
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Willis, Skyler SR Akron 13.71
2 Demas, Danielle SR Sam Houston St. 13.82
3 Ross-Ransom, Skylar SR Florida 13.87
4 Broadnax, Tershauna SR Southern 14.08
5 Anthony, Michelle SR Albany 14.21
6 Fortenberry, Alexia SR New Orleans 14.27
7 Alvares, Kita SR Saint Louis 14.42
8 Biles, Britny SR TAMU-Kingsville 14.56
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Little, Shamier SR Texas A&M 13.41
2 McNeil, Ste'yce SR Miss State 13.66
3 Kwarula, Sharon SR West Texas A&M 13.94
4 Brisco, Dominique SR Houston 13.96
5 Gray, Jordan SR Angelo State 14.08
6 Roloff, Annika SR Akron 14.16
7 Inoussa, Farydah SR New Orleans 14.37
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Wilson, Porschea SR Texas-Arlington 14.16
2 Gonzalez, Melissa SR Texas 14.17
3 Taylor-Chase, Tynelle SR Albany 14.47
4 King, Rachel SR West Texas A&M 14.52
5 McDonald, Janeil SR South Plains 14.74
6 Childs, Jade SR Northern Arizona 14.78
7 Grant, Shaelyn SR Texas Tech 15.14
8 Artis, Destni SR Northern Illinois 24.39
Prelims Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark
1 White, Stephanie SR Stephen F. Austin 13.93
2 Sims, Laticia SR South Florida 14.02
3 Williams, Terrian SR Western Texas College 14.23
4 Woods, Shambrail SR Stephen F. Austin 14.39
5 Taylor, Cree SR Utah State 14.49
6 Davis, Dannielle SR Baylor 14.66
7 Bartosch, Brianna SR TAMU-Kingsville 14.74
8 Welton, Avrie SR Army 15.11
Prelims Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Jordan, Sherrelle SR Southern 14.44
2 Rush, Markita SR New Mexico JC 14.47
3 Porter, Brenna SR BYU 14.99
4 Packham, Kaylee SR BYU 15.04
5 Terry, Shelby SR Tarleton State 15.08
6 Garrett, Deylinn SR Tarleton State 15.20
7 Gaffney, Kealey SR Texas-Tyler 16.21
8 Royal, Alexis SR Northwestern St. 17.06

Women's Women 100m Hurdles Invitational   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pledger, Le'Tristan SR Texas Tech 13.14
2 Parker, Kayla SR Kentucky 13.24
3 Williams, Sirena SR Wes Williams Elite 13.39
4 Sharper, Samantha SR Unattached 14.40

Women's 100m Hurdles HS Div. II   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Duncan, Alexis SO DeSoto 13.79
2 Hawn, Kiana SR Forney 13.98
3 Stumbaugh, Payton SR Har-Ber 14.07
4 Smith, Raygen JR Friendswood Clear Brook 14.15
5 Gonzalez, Sami JR Carrollton Creekview 14.16
6 Marshall, Tonea SO Arlington Seguin 14.37
7 Love, Jerica JR San Antonio Warren 14.37
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Crear, Ebony SR Long Beach Poly 14.24
2 Trought, Danielle JR Aledo 14.43
3 Cameron, Javlyn FR Katy Mayde Creek 14.53
4 Campbell, Caroline SR Byrd, C.E. 14.72
5 Carty, Janelle JR Fort Bend Hightower 14.93
6 Tobias, Bridget JR Lewisville Marcus 15.34
7 Robinson, Sarah SR Southlake Carroll 15.46
8 Wheeler, Alessandra SR DeSoto 15.51
9 Carraway, Tori JR College Station A&M Cons 15.70
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Duncan, Alexis SO DeSoto 13.74
2 Payton, Bre SR Tyler Lee 14.40
3 Hamilton, Kieara FR Pflugerville 14.83
4 Carroll, Tameyah JR Katy Morton Ranch 14.88
5 Lara, Baylee SO Conroe Oak Ridge 15.02
6 Johnson, Lauren JR Lewisville Flower Mound 15.28
7 Pierre-Antoine, Alexis SO Lincoln-Way East -
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Smith, Raygen JR Friendswood Clear Brook 14.31
2 Gonzalez, Sami JR Carrollton Creekview 14.37
3 Smith, Aerial JR Texas City 14.37
4 Scott, Aereale SR Plano West 14.42
5 Lucky-Dania, Spring SR Round Rock Cedar Ridge 15.03
6 Tucker, Gracie SR Lindale 15.31
7 Wienserski, Davina FR Katy Taylor 15.38
8 Dangerfield, Taylor SR Haltom City Haltom 15.39
9 WILLIAMS, JORDYN SO Frisco Heritage 15.88
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Marshall, Tonea SO Arlington Seguin 14.10
2 Roy, Kelsey SR Houston Cypress Springs 14.62
3 Krenek, Kaylee JR Belton 14.64
4 Payton, Qiona SR College Station A&M Cons 14.77
5 Young, Chloe SR San Antonio Reagan 14.89
6 Fowler, Sydne JR Austin Westlake 14.99
7 Stafford, Katie Beth JR Canyon 15.92
8 Snelson, Samantha SR Dickinson 15.96
9 Romain, Miki SO Round Rock McNeil 16.13
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Love, Jerica JR San Antonio Warren 14.34
2 Mcdanold, Elija SR Long Beach Wilson 14.41
3 O'Neal, Ayanna JR Lancaster 14.93
4 Garrett, Jania JR Lancaster 15.10
5 Young, Akuira JR Tomball Memorial 15.14
6 West, Shelby FR Round Rock 15.15
7 Reid, Genesis FR Killeen 16.26
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Stumbaugh, Payton SR Har-Ber 14.11
2 Payne, Kymber SR Long Beach Poly 14.15
3 Clay, Jessica SR Tomball Memorial 15.04
4 Sturm, Lauren SR Lucas Lovejoy 15.05
5 Keany, Rachel JR Schertz Clemens 15.09
6 Armstrong, Paizley JR Beaumont Central 15.60
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Hawn, Kiana SR Forney 14.04
2 Young, Milan FR Houston Lamar 14.49
3 Trought, Brittney JR Aledo 14.59
4 Palmer, Alicia SR The Woodlands 14.77
5 Barnes, Meghan JR Prosper 14.92
6 Hinton, Kaylee JR Rockwall 15.00
7 Kessee, Erica SR Houston Lamar 15.41
8 Anderson, Tara JR Austin Lake Travis 16.13
9 Campbell, Daphney JR Fort Bend Hightower 16.24

Women's 100m Hurdles HS Div. I   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Norton, Kami SR Albany 14.50
2 Anderson, Kyra JR St. Mary's Academy 14.90
3 Zamzow, Ashtin SR Goliad 14.97
4 Austin, Camri FR Dallas Hampton Prep 15.33
5 Wahl, Georgia JR Episcopal (Bellaire) 15.38
6 Banks, Kelli JR Greenhill School 15.57
7 Sharp, Madi SR Liberty Hill 15.58
8 Whiting, Chase SO Fredericksburg -
9 Dendy, Ashley SR Littlefield -
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Norton, Kami SR Albany 14.59
2 Sharp, Madi SR Liberty Hill 15.38
3 Austin, Camri FR Dallas Hampton Prep 15.53
4 Salziger, Katy SO Goliad 15.91
5 Baker, Karen SR Hill Country Christian (A) 16.18
6 Kubenka, Kelly SR Geronimo Navarro 16.28
7 Walker, Kenzie SR La Grange 17.33
8 White, Logan JR Harper 17.44
9 Nash, Jordan JR Grandview -
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Zamzow, Ashtin SR Goliad 15.11
2 Wahl, Georgia JR Episcopal (Bellaire) 15.41
3 Swindell, Nocona JR Breckenridge 15.90
4 Frazier, Justice SR Gladewater Sabine 16.04
5 Henke, Victoria SR Fredericksburg 16.34
6 Hale, Aliyah JR St. Mary's Academy 16.35
7 Davis, T'Aundrea JR Corpus Christi West Oso 16.67
8 Harris, Hannah JR Emory Rains 17.85
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Dendy, Ashley SR Littlefield 14.89
2 Anderson, Kyra JR St. Mary's Academy 15.05
3 Whiting, Chase SO Fredericksburg 15.22
4 Banks, Kelli JR Greenhill School 15.49
5 Lumpkins, Kaitlin SR Junction 16.19
6 Cano, Elena SO Alpine 16.67
7 Rivera, Raeann SR Mineral Wells 16.74
8 Styron, Alli SR Argyle 17.08
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Davis, De'jhoria SO Rockdale 15.57
2 Luce, Reagan SR Hondo 15.74
3 Richters, Mason FR Whitney 17.08
4 Parchman, Kelsey JR La Grange 17.13
5 Connell, Bailey JR Gonzales 17.54
6 Sullenger, Kyra JR Ingleside 20.82
7 Frazier, Jasmine SR Carrollton Ranchview 35.03

Women's Women 400m Hurdles Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dowie, Danielle SR Texas 57.52
2 Tracey, Nikita SR LSU 57.53
3 Chase, Chanice SR LSU 57.67
4 Greenidge, Sade Mariah SR Houston 59.97
5 Richardson, Bryiana SR LSU 1:00.61
6 Allen, Erin SR Washington St. 1:00.64
7 Alvares, Kita SR Saint Louis 1:02.34
8 Cousar, Nyjah SR Clemson -
9 Porter, Brenna SR BYU -
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Tracey, Nikita SR LSU 58.18
2 Greenidge, Sade Mariah SR Houston 59.68
3 Lindsay, Consuela SR Northwestern St. 1:00.59
4 Taylor-Chase, Tynelle SR Albany 1:01.01
5 Chandler, Sarah SR Florida State 1:02.25
6 Burris, Ashley SR Texas-Arlington 1:02.69
7 Klaver, Mackenzie SR Kansas 1:03.41
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Dowie, Danielle SR Texas 58.76
2 Chase, Chanice SR LSU 59.38
3 STEWART, Chastity SR North Texas 1:00.04
4 Johnson, Kyra SR Fresno State 1:00.08
5 Packham, Kaylee SR BYU 1:00.95
6 Claassen, Roos-Sanne SR Tulsa 1:02.35
7 Johnsson, Sofia SR New Orleans 1:02.98
8 Spann, Kernesha SR Western Texas College 1:03.58
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Porter, Brenna SR BYU 59.58
2 Allen, Erin SR Washington St. 59.92
3 Willis, Skyler SR Akron 1:00.40
4 Johnson, Dezirae SR Fresno State 1:00.71
5 Taylor, Ashley SR Northern Arizona 1:00.85
6 Gonzalez, Melissa SR Texas 1:01.31
7 Barber, Kaila SR Notre Dame 1:01.35
8 Yanik, Megan SR Notre Dame 1:05.34
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Cousar, Nyjah SR Clemson 59.17
2 Richardson, Bryiana SR LSU 59.49
3 Alvares, Kita SR Saint Louis 59.68
4 Williams, Terrian SR Western Texas College 1:01.55
5 Ajala, Aderinsola SR Albany 1:01.81
6 Grant, Shaelyn SR Texas Tech 1:02.37
7 Keller, Kourtney SR Kansas 1:02.89
8 Laseak, Jessica SR Texas A&M 1:03.81
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Gebben, Ansley SR Liberty 1:00.42
2 Tarver, Tiffany SR Texas Tech 1:00.69
3 Amaku, Ruth SR Sam Houston St. 1:01.28
4 Bamgbose, Margaret SR Notre Dame 1:01.37
5 Nwachukwu, Michelle SR Baylor 1:01.70
6 Ariol, Marsha SR Florida State 1:02.08
7 Newell, Shanicka SR South Plains 1:02.93
8 Sellers, Amber SR Houston 1:03.29
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Kwarula, Sharon SR West Texas A&M 1:00.53
2 Bigby, Latesha SR Northern Illinois 1:01.87
3 Witmer, Mary SR Liberty 1:02.04
4 Henderson, Taneka SR Louisiana Tech 1:02.32
5 James, Anna-Kay SR UTEP 1:03.89
6 Barber, Mikayla SR New Orleans 1:04.04
7 Fogle, Cydney SR Tulsa 1:06.50
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Logan, Shaquana SR Washington St. 1:00.21
2 Brooks, Lexi SR Angelo State 1:01.01
3 Ambowode, Jasmine SR Angelo State 1:01.22
4 Barroso, Deandra SR Texas-Pan American 1:01.76
5 Daniels, LaTia SR Kennesaw State 1:01.84
6 Jordan, Taije SR Baylor 1:03.86
7 Hodge , Ashanna SR Butler CC 1:03.96
8 White, Stephanie SR Stephen F. Austin 1:04.31
9 Holiwell, Marisa SR West Texas A&M 1:06.76
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Thames, Valerie SR Southern 1:02.02
2 Bassett, Ashley SR TAMU-Commerce 1:04.17
3 Robinson, Courtney SR Central Arizona 1:04.52
4 Kimble, Alexandria SR Sam Houston St. 1:04.92
5 Noyola, Zariah SR Incarnate Word 1:05.67
6 Goss, Dominique SR Grambling 1:07.33
7 Drake, Shaciarra SR Grambling 1:10.24

Women's 2000m Steeplechase High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Thompson, Gabby SR New Braunfels 7:29.26
2 Koett, Ashley JR The Woodlands 7:38.24
3 Voss, Emily JR Katy 7:47.92
4 Alvarado, Naira JR Ingleside 7:53.89
5 Smalley, Hailey JR New Braunfels Canyon 7:55.28
6 Pearcy, Alex JR Mineral Wells 8:07.39
7 Rodriguez, Rebekah SO Klein Collins 8:39.86

Women's Women 3000m Steeplechase Univ/Coll   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pease, Sarah SR Adidas/RogueAC 10:12.55
2 Griesche, Cornelia SR Miss State 10:21.78
3 Wilson, Charlotte SR North Texas 10:24.53
4 Ziegler, Lisa SR Miss State 10:25.25
5 Marches, Brittany SR Texas 10:34.42
6 Bruce, Kelsey SR Dallas Baptist 10:37.01
7 Setzler, Erika SR Central Arkansas 10:49.84
8 Gonzalez-Jones, Ana Ceclia SR Texas A&M-CC 11:07.16
9 Perez, Alaina SR Texas 11:19.94
10 Hood, Lexie SR Texas 11:38.39
11 Andrews, Claire SR Texas 11:47.82

Women's 4 x 100m Relay Univ/Coll   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Florida A Robin Reynolds, Shayla Sanders,
Destinee Gause, Ebony Eutsey
43.60
2 Texas A Morgan Snow, Kendall Baisden,
Morolake Akinosun, Ashley Spencer
43.64
3 Kentucky A Dominique Booker, Dezerea Bryant,
Keilah Tyson, Kayla Parker
44.12
4 Houston A Bria Carter, Kiersten Brewer,
Alicia Perkins, Ngozi Onwumere
44.22
5 LSU A , ,
,
44.41
6 Kennesaw State A Martina Cernochova, Alicia Whittle,
Hannah Wood, Maileka Slayton
44.90
7 Baylor A Kehri Jones, Ashley Fields,
Alyssa Nichols, Justise Dayries
45.37
8 Clemson A Whitney Fountain, Marlena Wesh,
Iana Amsterdam, Nia Fluker
45.76
9 Texas A&M A Aaliyah Brown, Ashton Purvis,
Jennifer Madu, Ashley Collier
-
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Florida A Robin Reynolds, Shayla Sanders,
Destinee Gause, Ebony Eutsey
43.75
2 Kentucky A Dominique Booker, Dezerea Bryant,
Keilah Tyson, Kayla Parker
44.03
3 Baylor A Kehri Jones, Ashley Fields,
Alyssa Nichols, Justise Dayries
45.32
4 Notre Dame A Kaila Barber, Jade Barber,
Michelle Brown, Aijah Urssery
45.43
5 Wayland Baptist A Caitlin McKnight, Alexis Browner,
Angie Quiah, Gortia Ferguson
46.10
6 Southern A Tershauna Broadnax, Tonia Mckinley,
Reyna Anderson, Manaiza Kelley
46.18
7 Grambling A Ja'lyn Simon, Creshonda Carter,
Chellane Jones, Angel Byers
46.82
8 Florida State A Marecia Pemberton, Anne Zagre,
Der'Renae Freeman, Jande Pierce
-
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 LSU A Jasmin Stowers, Kiersten Duncan,
Jada Martin, Takeia Pinckney
44.17
2 Houston A Bria Carter, Kiersten Brewer,
Alicia Perkins, Ngozi Onwumere
45.07
3 Louisiana Tech A Kim Francis, Aminah Blount,
Charla Craddock, Victoria Wade
45.65
4 Central Arizona A Courtney Robinson, Kandice Yourist,
Aliyah Mathews, Elexis Fuller-Stewart
46.25
5 Duke A Alexis Roper, Madeline Kopp,
Lauren Hansson, Elizabeth Kerpon
46.36
6 New Mexico JC A Markita Rush, Annastasia Scott,
Marquetta Mapps, Sharrona Williams
46.36
7 Northern Illinois A Brittany Smith, A'Iesha Irvin-Muhammad,
Tahtyana Peer, Latesha Bigby
46.72
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Texas A Morgan Snow, Kendall Baisden,
Morolake Akinosun, Ashley Spencer
43.76
2 TCU A Jasmine Sillemon, Sabrina Moore,
Veronica Jones, Lorraine Ugen
45.32
3 Virginia A Dallas Rose, Andrea Wright,
Peyton Chaney, Jordan Lavender
45.77
4 TAMU-Kingsville A Santia Deck, Kathy Trevino,
Shykilia Sheppard, Kaina Martinez
46.49
5 UTEP A Brianna McGhee, Nickevea Wilson,
Janice Jackson, Florence Uwakwe
46.66
6 Albany A Ashlee Maduro, Jillian Haynes,
Michelle Anthony, Kahlia Taylor
46.72
7 Western Texas College A Chartia Hurt, Janet Amponsah,
Kernesha Spann, Terrian Williams
46.84
8 West Texas A&M A Marisa Holiwell, Bri Leeper,
Libby Strickland, Jasmine Walker
47.32
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Texas A&M A Aaliyah Brown, Ashton Purvis,
Jennifer Madu, Ashley Collier
43.97
2 Kennesaw State A Martina Cernochova, Alicia Whittle,
Hannah Wood, Maileka Slayton
45.10
3 South Plains A Atarah Clark, Diamond Gause,
Domonique Williams, Eboni Coby
45.33
4 Texas State A Alexus Hebert, Marika Brown,
Antonisha Stewart, Abby Hani
45.58
5 Washington St. A Shaquana Logan, Candice McFarland,
Dominique Keel, Danielle Darden
46.43
6 Incarnate Word A Brittney Holcombe, Daniela Anane-Bediokah,
Stephanie Nelson, Courtney Miller
46.70
7 Northwestern St. A Keshira McKnight, Consuela Lindsay,
Quiana Griffin, Jaynisha Berry
47.57
8 Utah State A Brittany Rawlins, Bailee Whitworth,
Cree Taylor, Chari Hawkins
48.26
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Clemson A Whitney Fountain, Marlena Wesh,
Iana Amsterdam, Olivia James
45.23
2 Arkansas A Shekara Boakye, Taylor Ellis-Watson,
Chrishuna Williams, Regine Williams
45.44
3 UCLA A Sydney Lewis, Kylie Price,
Trinity Wilson, Brea Buchanan
45.85
4 Stephen F. Austin A Jessica Hatchett, Amber Redic,
Dar'Keisha Tryon, Chasity Clark
46.59
5 Sam Houston St. A Kristian Austin, Elizabeth Ene,
Danielle Demas, Lauren Nwegbo
47.05
6 Southwest Christian A Noveka McKay, Raquel Ricketts,
Cemorne Davis, Taprica Lewis
47.73
7 Texas-Tyler A Chelsey Grigsby, Kealey Gaffney,
Alexus Mayfield, Alexis Baldwin
49.63
8 Texas-Arlington A Keondra Mallard, DeAndrea Smith,
DeOna Stafford, Victoria Rimpsey
-

Women's 4 x 100m Relay HS Div. I   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Dallas Hampton Prep A Camri Austin, Daja Gordon,
Jaelyn Pettit, Diana Granados
47.59
2 Rosebud-Lott A Roxanne Lucas, Teandria Taylor,
Keauna Whitfield, Keandria Taylor
48.46
3 Kennedale A Maiya Burgess, Hailey Patterson,
Julia Mosley, De'Andrea Powell
48.77
4 Coldspring-Oakhurst A Tyrisha Hightower, Jessica Oliver,
Shanique Mckinney, Jade Weathersby
48.89
5 Greenhill School A Hope Rovner, Kelli Banks,
Rheagan Smith, Jernaya Sharp
49.28
6 San Antonio Houston A Sherrell Graves, Jasmine Darden,
Jordyn Stewart, Tashonna Williams
49.94
7 Columbus A Kari Weaver, Felicienne Axel,
Natalie Alley, Kierrah Hurd
50.09
8 Midland Christian School A Kami Berryhill, Morgan Ashton,
Shea Fender, Kenzi McGraw
50.53
9 St. Mary's Academy A Allanah Hughes, Aliyah Hale,
Briana Shufford, Sierra Peterson
-
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Dallas Hampton Prep A Camri Austin, Daja Gordon,
Jaelyn Pettit, Diana Granados
48.28
2 Carrollton Ranchview A Cyrah Williamson, Jasmine Frazier,
Destiny Bareclift, Christian Lofton
50.92
3 Dallas Gateway A Mykailah Goodwin, Jessica Samuel,
Melisa Shead, Alisha Peace
51.26
4 Gatesville A De'Jaria Cross, Alli Richardson,
Sarah Hogan, Robbie Clarke
51.33
5 Gladewater Sabine A Justice Frazier, Natayvia Loyd,
Jayden Mount, Haley Stuart
51.44
6 Italy A Hailey Turner, Janae Roberson,
Kendra Copeland, Kortnei Johnson
51.99
7 Kountze A Camry Clemons, Nahissa Bilal,
Adrianna Haynes, Kieara Moffett
52.13
8 Sealy A Mariah Holub, Tyistyn Allen,
ShaRodra Hill, Tomara Jones
52.33
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Rosebud-Lott A Roxanne Lucas, Teandria Taylor,
Keauna Whitfield, Keandria Taylor
49.66
2 Greenhill School A Hope Rovner, Kelli Banks,
Rheagan Smith, Jernaya Sharp
50.26
3 San Antonio Houston A Sherrell Graves, Jasmine Darden,
Jordyn Stewart, Tashonna Williams
50.58
4 Episcopal (Bellaire) A Ava Wilson, Georgia Wahl,
Corrinne Cassel, Kirby Bowers
51.71
5 Farmersville A Jasmine Ellis, Karlee Young,
Chloe Wall, J'Kaylee Clark
52.85
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Mary's Academy A Allanah Hughes, Aliyah Hale,
Briana Shufford, Sierra Peterson
47.71
2 Midland Christian School A Kami Berryhill, Morgan Ashton,
Shea Fender, Kenzi McGraw
50.74
3 La Vernia A Ashland Newberg, Peyton Ford,
Ashton Swize, Ashley Nanton
51.29
4 Grace Prep Academy A Ellie Parker, Shelby Thomas,
Akua Jonah, Audrey Parker
51.91
5 Jarrell A Ciara Hernandez, Mikaela Rountree,
Abby Hage, Destiny Fairley
52.19
6 Gonzales A Keaundra Cray, Bailey Connell,
Krisslyn Sexton, Kelsey Hardy
52.63
7 Corpus Christi West Oso A T'Aundrea Davis, Aaliyah Downie,
Alisha Horton, Naomi Fox
53.01
8 Dallas Roosevelt A Princess Hamilton, Zakeea Ross,
Kiara Bealer, Ya'Mecca Lockhart
-
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Coldspring-Oakhurst A Tyrisha Hightower, Jessica Oliver,
Shanique Mckinney, Jade Weathersby
49.99
2 Alvarado A McKenzie Shelfer, Haleigh Castillo,
McKaila Shelfer, Brianna Thomas
50.80
3 Fredericksburg A Chase Whiting, Ciera Wilke,
Madison Trousdale, Lindcy Cisneros
51.08
4 Celina A Aleena Griffith, Kris Davis,
Haley Hauk, Kinzie Juergens
51.86
5 Northside A Niajah Keller, Dajah Guidry,
Brachelle George, Trystan Sheksnider
51.95
6 Waco La Vega A Yasmine Evans, Kobi Gill,
Dahja Garrett, Shakenia Green
52.26
7 Mineral Wells A Aeris Carter- Smith, Kylie Burke,
Brooklyn Lovern, Raeann Rivera
53.75
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Tatum A Alexis Bell, Ro'neshia Simpson,
Ryshaneek Starling, Jade Noel
51.44
2 Taylor A Kaisle Williams, Ayanna Parker,
Carrigan Wooldridge, Shawntell Caldwell
52.38
3 Hico A Michaela Gephart, Amenda Knotts,
Summer Lehman, Payge Boyle
52.92
4 Kemp A Kayla Hale, Harley Foster,
Bri DeGrate, Lucy Anderson
53.05
5 Grapeland A Jocelyn McCoy, T'Ierra Paris,
Kristen Clinton, Rosalind McCoy
54.38
6 Ingleside A Michelle Jolly, Alexis Davis,
Madysen Belicek, Brook Bishop
54.57
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Kennedale A Maiya Burgess, Hailey Patterson,
Julia Mosley, De'Andrea Powell
49.97
2 Columbus A Kari Weaver, Felicienne Axel,
Natalie Alley, Kierrah Hurd
50.53
3 Wichita Falls Hirschi A Zharia Banks, Anastesiea Lee,
Jamei Battle, Rethola Eaden
50.76
4 Bishop Lynch A Jhana Coleman, Madison Gafford,
Hanna Theodore, Cori Steele
51.35
5 Salado A Molly Colvin, Jaylee Sebek,
Morgan Hill, Taylor Atwood
51.48
6 San Antonio Cole A Antoinette Barnes, April Rogers,
Jalen Gomez, Dynella Ragland
51.49
7 Hockaday School A Charlsea Lamb, Olivia Whittaker,
Taylor Pak, Sam Taussig
51.73

Women's 4 x 100m Relay HS Div. II   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Long Beach Poly A Autumn Wright, Jade Lewis,
Maya Perkins, Arianna Washington
45.73
2 St. Thomas Aquinas A Khalifa St. Fort, Diamond Spaulding,
Kristen Laidlaw, Krystal Sparling
45.75
3 Converse Judson A Konstance James, Kiana Horton,
Tierany Mack, Talajah Murrell
46.99
4 Houston Cypress Springs A Kelsey Jordan, Whitney Ochiam,
Brianna Young, Ariah Mack
47.11
5 Houston Lamar A Mikia Edomobi, Milan Young,
Ryan Reina, Chanell O'Conner
47.36
6 Texas City A Aerial Smith, Asa Garcia,
Carmen White, Melicha Smith
47.40
7 DeSoto A Alexis Duncan, Adriuna Sanders,
Aleyh Christopher, Katyiah Carter
47.42
8 Klein A Mia Robinson, Imani Nave,
TaraMeshia Gordon, Mikayla Banks
47.79
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Long Beach Poly A Autumn Wright, Jade Lewis,
Maya Perkins, Arianna Washington
47.29
2 Denton Guyer A Joyner Harris, Candalyn Lyons,
Leann Bell, Taylor Tolen
48.92
3 Houston Cypress Falls A Kiara Jackson, Kearah Gardner,
Ariana Love, Tamar Perkins
49.91
4 Beaumont Central A Dinedra Reed, Sch'Cara Young,
Ladeisha Thomas, Special Hawkins
50.29
5 Dripping Springs A Alexandra Davis, Sarah Dodd,
Jordan Rich, Hailey Hodsden
50.91
6 Little Elm A Aubriana Goodwin, Kalen Isom,
Chelsey Jackson, Ashlynn Giles
50.92
7 Austin Lake Travis A Tara Anderson, Abigail Moss,
Kendall Simons, Kia Neel
51.48
8 Richardson Pearce A Lindy Miller, Jada Propes,
Madalyn Katz, Jordan Otto
52.53
9 Killeen Harker Heights A Vivian Walters, Naomi Offenhaeuser,
JoVanna Jones, Tadrian Rose
-
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Friendswood Clear Brook A Breanna Byrd, Kalia Hendrix,
Jamaris Stephen, Maygen Smith
49.30
2 Dallas Skyline A Tambrisha Banks, LaTrina Knight,
Akita Cook, Chasity Crawford
49.58
3 Frisco Heritage A Ashley Mapps, Tori Tripp,
Alyssa Gridiron, Lawanda Harvey
50.22
4 San Antonio Wagner A Destinee Adamez, Nyjah Meadows,
Heaven Duncan, Kaelynn Wilson
50.52
5 Southlake Carroll A Alexandra Christmann, Kyra Maryland,
Kennedy Munson, Madysen Hunter
50.76
6 Round Rock Cedar Ridge A Megan Roberson, Creauni Norris,
Unique Barnett, Caylin Cox
50.79
7 Dallas Lincoln A Alexsis Horn, Alisha Washington,
Markesha Appleberry, Demonica Alexander
50.93
8 Plano East A Emily Brumfield, Stevi Kincade,
Tionna Nix, Jackeria Hughes
52.22
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 DeSoto A Alexis Duncan, Adriuna Sanders,
Aleyh Christopher, Katyiah Carter
48.47
2 Arlington Seguin A Bria Washington, Tonea Marshall,
Laterria Gooding, Aubrey Ridgeway
49.34
3 Katy A Omri Brown, Deja Phillips,
Tristin Sowell, Amari Johnson
49.75
4 Conroe Oak Ridge A Alana Wren, Kelsie Jones,
Jordan Buchanan, Lauren McCants
50.47
5 Beaumont Ozen A Shavontae Thomas, Courtney Rivers,
Ariela Mendenall, Marshae Mayes
50.87
6 Richmond George Ranch A Chidube Ogbonna, Chigozie Ogbonna,
Deandria Batiste, Lisa Egege
51.19
7 El Paso El Dorado A Olamide Olowe, Nicole Richards,
Alondra Soto, Adeola Akomalafe
51.38
8 Duncanville A Angelica Slaughter, Siara Obasuyi,
Chrischaynie Washington, Tiffani Johnson
-
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Lincoln-Way East A Alexis Hyshaw, Asia Brown,
Dana O'Grady, Ololade Ayoola
48.63
2 Houston Cypress Creek A Ka'lee Roberson, Angie Curry,
Jasmine Lewis, Alliyah Powell
49.22
3 Northside Brennan A Mckenna Ayers, Ailia Griffin,
Deana Richardson, Brandi Williams-Beck
49.75
4 Lewisville Flower Mound A Elle Thornock, Jordyn Hayslet,
Sydney Harris, Elizabeth Osondu
49.82
5 Tyler Lee A Bre Payton, Kym'Breona Davis,
Sarah Emanuel, Brittany Browning
49.90
6 Wylie A Aliyah Tyson, Markela Jennings,
Tearose Hudson, Josephine Nwaege
51.09
7 Arlington Houston A Derek's Williams, Winner Ihazah,
Jameelah Blackwell, Danielle Richards
51.25
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Fort Bend Hightower A Jasmine Gordon, Daphney Campbell,
Jasmine Grace, Summor Fields
49.35
2 The Woodlands A Ellyana Long, Alicia Palmer,
Becca Vieth, Kendall Curzan
50.68
3 Crowley North Crowley A Alexis Barlow, Hanniyah Roberson,
Corinth Johnson, Tylasha Collins
50.70
4 Buda Hays A Julia Widmer, Camille Dickson,
Rebekah Pogue, Caitlyn Martin
50.94
5 Lewisville Hebron A Maya Manjane, Bailey Reeves,
Andrea Ibe, Kiara Phillips
51.62
6 Edmond Memorial A Mia Mukes, Morganne Mukes,
Ashia Strickland, Kelsie Shanks
52.00
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Houston Cypress Springs A Trameceia Sample, Essance Sample,
Kelsey Jordan, Kelsey Roy
48.39
2 Bryan A Ronzasha Taylor, Alondriah Brown,
Kaitlyn Harris, Chahnyce Foster
49.57
3 Byrd, C.E. A Kyah Loyd, Caroline Campbell,
Chelsey Walker, Morgan White
49.89
4 Prosper A Meghan Barnes, Autumn Brown,
Maleah Smith, Brittany Pinder-Jones
50.02
5 South Grand Prairie A Faryn Davis, Kadejah Wilson,
Jordanae Scott, Kirsten Johnson
50.10
6 Wylie East A K'Cianna Holley, Kylie Nodorft,
Amira Coleman, Elexus Garvin
50.12
7 Pflugerville A Hailey Robertson, Osayuwa Evbayiro,
Nicole Onyeje, Madison Gibson
51.12
8 Austin Akins A Sammy Richardson, Chynna Rivera,
Dominique Featherstone, Mariah Stewart
51.32
Prelims Heat #7
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Converse Judson A Konstance James, Kiana Horton,
Tierany Mack, Talajah Murrell
48.12
2 Arlington Bowie A Paige Lawrence, Currin Washington,
D'Andra Credit, Nicole Iloanya
49.30
3 Galena Park North Shore A Caylan Barnes, Ty'Desha Lewis,
Teshaye Berry, Desiree Horn
49.66
4 Rockwall-Heath A Haley Hinds, Morgan Burks-Magee,
Kirsten Pruitt, Cecil Ene
50.42
5 Round Rock A Libby Clark, Haylee Hinson,
Salihah Barnett, Demee Garcia
50.64
6 Leander A Paige Ellison, Erica Lavin,
Amanda Patek, Sasha Stinson
51.71
7 Edinburg A Marissa Arce, Breanna Pena,
Aimee Murillo, Yesenia Valdez
54.42
8 Highlands Ranch A Castagia Byrd, Aaliyah Shumpert,
Morgan Krusoe, Alanes Dynes
55.82
9 Danville A Michaela Jones, Desiree Isaac,
Ambrosia Williams, Emone Davis
-
Prelims Heat #8
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Lewisville Marcus A Madison Smith, Lauren Daniel,
Victoria Baldwin, Jasmine Richard
49.99
2 Lancaster A Ayanna O'Neal, Jania Garrett,
Alexis Flores, Taylor Rockwell
50.08
3 Long Beach Wilson A Rabia Hawes, Ashleigh Chambers,
Elija Mcdanold, Alecia Robinson
50.33
4 Fort Bend Travis A Haley Cossey, Taylor Roquemore,
Kayla Higgonbotham, Tea Fletcher
51.02
5 Round Rock Stony Point A Mikayla Kyle, Sydney Washington,
Cornesia Graham, Daesha Wilson
51.16
6 Summer Creek A Danae Daron, Destini Thomas,
Jakayla Reed, Ravyn Bright
51.20
7 Dickinson A Samantha Snelson, Jasmine Spriggins,
Summer Harris, Meaghan Coleman
51.36
8 Canyon A Abbey Jones, Katie Beth Stafford,
Alexis Debord, Brittany Gregory
52.09
Prelims Heat #9
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Houston Lamar A Mikia Edomobi, Milan Young,
Ryan Reina, Chanell O'Conner
48.44
2 Texas City A Aerial Smith, Asa Garcia,
Carmen White, Melicha Smith
48.52
3 Richardson A Milan Fisher, Tahlor Cook,
Kynna Gamble, LaTessa Johnson
49.49
4 Mansfield Lake Ridge A Tateana Williams, Sierria Castleberry,
Kemba Rollins, Dominique Parker
49.72
5 Killeen A Amber Ellis, Ghinvia Phillips,
Shianne Johnson, Ariel Walton
50.11
6 Manvel High A Kennedi Swanks, Victoria Harris,
Zatavia Thorn, Arianna Sanders
50.75
7 Richardson Berkner A Ciara Irons, Kelechi Obi,
Tamir Ockleberry, Tayler Gahagan
50.90
8 College Station A&M Cons A Jasmyn Steels, Tierra Cole,
Myeisha McCallister, Brianna Gooden
51.08
Prelims Heat #10
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Thomas Aquinas A Khalifa St. Fort, Diamond Spaulding,
Kristen Laidlaw, Krystal Sparling
46.77
2 Klein A Mia Robinson, Imani Nave,
TaraMeshia Gordon, Mikayla Banks
48.30
3 Arlington Lamar A Jada Washington, Sydni Willis,
Ayanna McCullough, Christian Hedgepeth
49.19
4 Aledo A Rebecca Bills, Brittney Trought,
Mikia Jordan, Danielle Trought
49.57
5 Longview Pine Tree A Teyana Thurmond, Kiara Butler,
Breanna Ingram, Cierra Murphy
50.35
6 Plano West A Aereale Scott, Amanda Riedell,
Jasmine Ingrame, Sharone' Johnson
50.67
7 Brenham A Courtney Lewis, Ashley Homan,
Mya Pendergraff, Audresha Spates
50.95
8 Bay City A Taylor Roberson, Maliyah Griggs,
Alicia Jones, Bren'Yae Mitchell
52.05
Prelims Heat #11
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Cedar Hill A Kyla Glenn, Breayna Peavie-Johnson,
Jazmyn Shumaker, Danyel White
48.06
2 Killeen Shoemaker A Maya Little, Teddy Sparks,
Jasmine Rhodes, Tyriete Dixon
48.95
3 San Antonio Reagan A Chloe Young, Sofia Perry,
Taylor Olson, Allysha Davis
49.26
4 Katy Mayde Creek A Olivia Esemena, Hodges Samara,
Jessyca Ross, Javlyn Cameron
50.48
5 Corsicana A Moesha Tolliver, Robin Henley,
Makenzie Lee, Shamara Taylor
51.44
6 Terrell A Fantasia Willis, Sha'Donica Mitchell,
Teundria Brown, Kayla Robinson
51.48
7 Grand Prairie A Amber Parker, Daijsa Barefield,
Malicka Johnston, Sha'mel Thompson
52.34
8 San Antonio Warren A Tyana Stroman, Bobbie Barnes,
Shania Johnson, Hannah Murray
52.60
9 Austin Mccallum A Zahia Tawil, Deja Gadison,
RiaChenet King-Smith, Jessilyn Davis
56.49

Women's 4 x 200m Relay HS Div. II   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 St. Thomas Aquinas A Khalifa St. Fort, Diamond Spaulding,
Kendall Ellis, Krystal Sparling
1:33.47
2 Long Beach Poly A Kaelin Roberts, Jade Lewis,
Maya Perkins, Arianna Washington
1:36.75
3 Converse Judson A Konstance James, Kiana Horton,
Mariah Kuykendoll-John, Talajah Murrell
1:37.40
4 Cedar Hill A Jazmyn Shumaker, Dawnshae Evans,
Sha'Nia Williams, Danyel White
1:38.39
5 The Woodlands A Charity Thomas, Lindsay Wilken,
Alyssa Gillespie, Kaitlynn Lindsey
1:38.58
6 Houston Cypress Springs A Trameceia Sample, Kelsey Jordan,
Ariah Mack, Essance Sample
1:39.09
7 Houston Lamar A Mikia Edomobi, Milan Young,
Ryan Reina, Chanell O'Conner
1:39.28
8 Lincoln-Way East A Meghan Marias, Alexis Hyshaw,
Ololade Ayoola, Asia Brown
1:39.51
9 Houston Cypress Creek A Ka'lee Roberson, Lashondra Curry,
Jasmine Lewis, Alliyah Powell
1:41.54
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Long Beach Poly A Kaelin Roberts, Jade Lewis,
Maya Perkins, Arianna Washington
1:37.39
2 Houston Lamar A Mikia Edomobi, Milan Young,
Ryan Reina, Chanell O'Conner
1:39.32
3 Frisco Heritage A Tori Tripp, Lawanda Harvey,
Courtney Bostic, Krystal Doggett
1:39.91
4 Duncanville A Chrischaynie Washington, Siara Obasuyi,
Jasmine Carter, Tiffani Johnson
1:40.29
5 Galena Park North Shore A Caylan Barnes, Ty'Desha Lewis,
Teshaye Berry, Desiree Horn
1:40.80
6 Plano West A Amanda Riedell, Aereale Scott,
Jasmine Ingrame, Sharone' Johnson
1:41.72
7 Killeen Shoemaker A Maya Little, Tyriete Dixon,
Teddy Sparks, Jasmine Rhodes
1:41.83
8 Dallas Lincoln A Tatjana Brown, Marcheyelle Webb,
Demonica Alexander, Alisha Washington
1:43.77
9 Dallas Highland Park A Maddie Hammer, Loring Dalton,
Kara Davis, Gracie Bailey
1:44.26
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Thomas Aquinas A Khalifa St. Fort, Diamond Spaulding,
Kendall Ellis, Krystal Sparling
1:36.14
2 McKinney North A Iman Mosley, Alon Encalade,
Danielle Coleman, Julia Madubuike
1:41.05
3 Richardson A Milan Fisher, Tahlor Cook,
Kynna Gamble, LaTessa Johnson
1:41.26
4 Round Rock McNeil A Sara Millar, Gracen Odendahl,
Aundrea Culliver, Sydney Howells
1:42.73
5 Katy Morton Ranch A Ivana Okoro, Tendai Savage,
Lacy Chatman, Taj Dreana Hurst
1:43.68
6 Houston Cypress Falls A Kiara Jackson, Kearah Gardner,
Ariana Love, Tamar Perkins
1:44.63
7 Conroe Oak Ridge A Alana Wren, Kelsie Jones,
Jordan Buchanan, Lauren McCants
1:44.99
8 Lewisville Hebron A Maya Manjane, Bailey Reeves,
Andrea Ibe, Kiara Phillips
1:46.13
9 Richardson Berkner A Ciara Irons, Dymon Jones,
Alexis Drake, Tayler Gahagan
1:48.59
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Lincoln-Way East A Meghan Marias, Alexis Hyshaw,
Ololade Ayoola, Asia Brown
1:39.09
2 Arlington Lamar A Sydni Willis, Christian Hedgepeth,
Ayanna McCullough, Gabrielle Maxwell
1:40.46
3 DeSoto A Mariah Crawford, Latyria Jefferson,
Telishia Johnson, Adriuna Sanders
1:41.52
4 Lewisville Flower Mound A Elle Thornock, Jordyn Hayslet,
Sydney Harris, Elizabeth Osondu
1:41.95
5 San Antonio Reagan A Taylor Olson, Sofia Perry,
Jasmine Evans-Bledsoe, Alana Howard
1:43.04
6 Round Rock Cedar Ridge A Brianna McClure, Unique Barnett,
Imani Robinson, Megan Roberson
1:45.09
7 Highlands Ranch A Alanes Dynes, Jordan Cain,
Taylor Schofield, Macy Kreutz
1:47.78
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 The Woodlands A Charity Thomas, Lindsay Wilken,
Alyssa Gillespie, Kaitlynn Lindsey
1:38.57
2 Dallas Skyline A Tambrisha Banks, Chasity Crawford,
Germanii Murphy, Akita Cook
1:41.77
3 El Paso El Dorado A Jahyda Dixon, Olamide Olowe,
Nicole Richards, Adeola Akomalafe
1:41.97
4 Danville A Desiree Isaac, Aariona Graham,
Ambrosia Williams, Emone Davis
1:43.77
5 Wylie East A K'Cianna Holley, Kylie Nodorft,
Amira Coleman, Elexus Garvin
1:43.88
6 Crowley North Crowley A Keionna McCullough, Hanniyah Roberson,
Tylasha Collins, Victoria Walker
1:44.06
7 Bryan A Chahnyce Foster, Alondriah Brown,
Jaime Kennedy, Dasia Gaines
1:44.07
8 Grand Prairie A Amber Parker, Daijsa Barefield,
Destiny Reece, Aaliyah Wright
1:48.76
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Klein A TaraMeshia Gordon, Mikayla Banks,
Mia Robinson, Imani Nave
1:39.57
2 Friendswood Clear Brook A Breanna Byrd, Jamaris Stephen,
Kalia Hendrix, Maygen Smith
1:40.90
3 Edmond Memorial A Morganne Mukes, Ricki Scheef,
Kelsie Shanks, Mia Mukes
1:42.44
4 Byrd, C.E. A Kyah Loyd, Caroline Campbell,
Jocelyn Walker, Morgan White
1:42.69
5 Mansfield Lake Ridge A Tateana Williams, Sierria Castleberry,
Kemba Rollins, Dominique Parker
1:43.58
6 Richmond George Ranch A Chidube Ogbonna, Chigozie Ogbonna,
Deandria Batiste, Lisa Egege
1:44.49
7 Corsicana A Moesha Tolliver, Robin Henley,
Makenzie Lee, Shamara Taylor
1:46.75
8 Long Beach Wilson A Rabia Hawes, Ashleigh Chambers,
Kathleen Ballweber, Elija Mcdanold
-
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Cedar Hill A Jazmyn Shumaker, Dawnshae Evans,
Sha'Nia Williams, Danyel White
1:38.71
2 Houston Cypress Creek A Ka'lee Roberson, Lashondra Curry,
Jasmine Lewis, Alliyah Powell
1:39.50
3 Fort Bend Hightower A Destiny Aaron, Jasmine Grace,
Summor Fields, LaGae Brigance
1:39.85
4 Arlington Seguin A Bria Washington, Tonea Marshall,
Aubrey Ridgeway, Laterria Gooding
1:39.99
5 Spring DeKaney A Natashia Jackson, Arbonay Hill-Bess,
Abby Whyte, Keishawna Scott
1:42.59
6 Katy A Omri Brown, Deja Phillips,
Tristin Sowell, Amari Johnson
1:42.88
7 Longview Pine Tree A Teyana Thurmond, Destiny Lewis,
Breanna Ingram, Cierra Murphy
1:44.59
8 Rockwall-Heath A Cecil Ene, Kirsten Pruitt,
Ashley Baynes, Morgan Burks-Magee
1:45.91
9 Southlake Carroll A Alexandra Christmann, Kyra Maryland,
Riley Walker, Madysen Hunter
1:47.27
Prelims Heat #7
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Converse Judson A Konstance James, Kiana Horton,
Mariah Kuykendoll-John, Talajah Murrell
1:37.60
2 Houston Cypress Springs A Trameceia Sample, Essance Sample,
Ariah Mack, Kelsey Jordan
1:38.57
3 Lancaster A Jania Garrett, Shanice Ayers,
Alexis Flores, Taylor Rockwell
1:39.52
4 South Grand Prairie A Kirsten Johnson, Kadejah Wilson,
Ebony Ojemi, Jordanae Scott
1:42.26
5 Denton Guyer A Joyner Harris, Leann Bell,
Candalyn Lyons, Taylor Tolen
1:43.28
6 Tyler Lee A Kym'Breona Davis, Bre Payton,
Sarah Emanuel, Brittany Browning
1:43.31
7 Beaumont Central A Special Hawkins, Sch'Cara Young,
Ladeisha Thomas, Destiny Jenkins
1:44.77
8 Round Rock A Libby Clark, Haylee Hinson,
Alaina Vierra, Carissa Sato
1:45.86
9 Tyler A Amaya Fields, Andreanna Ellison,
Christina Lampkin, Elwenna Key
1:50.90

Women's 4 x 200m Relay HS Div. I   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Rosebud-Lott A Roxanne Lucas, Teandria Taylor,
Keauna Whitfield, Keandria Taylor
1:41.90
2 St. Mary's Academy A Alai Divinity, Anaiah Brown,
Morgan Pecantte, Keyshawna Myles
1:43.44
3 Taylor A Carrigan Wooldridge, Ayanna Parker,
Virginia Kerley, Shawntell Caldwell
1:43.83
4 Coldspring-Oakhurst A Tyrisha Hightower, Shanique Mckinney,
Jessica Oliver, Jade Weathersby
1:44.23
5 Hockaday School A Taylor Pak, Claudia Hammond,
Olivia Whittaker, Charlsea Lamb
1:45.07
6 Melissa A Maddie Kane, Emily Bates,
Gill Gray, Karrington Lewis
1:45.43
7 Alvarado A McKenzie Shelfer, Brianna Thomas,
Haylee Session, McKaila Shelfer
1:45.58
8 Dallas Roosevelt A Princess Hamilton, Kiara Bealer,
Zakeea Ross, Ya'Mecca Lockhart
1:45.96
9 Tatum A Alexis Bell, Ro'neshia Simpson,
Daizah Adams, Ryshaneek Starling
1:47.05
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Taylor A Carrigan Wooldridge, Ayanna Parker,
Virginia Kerley, Shawntell Caldwell
1:43.47
2 Coldspring-Oakhurst A Tyrisha Hightower, Shanique Mckinney,
Jessica Oliver, Jade Weathersby
1:44.30
3 Northside A Niajah Keller, Brachelle George,
Dajah Guidry, Trystan Sheksnider
1:46.10
4 Wharton A Acacia Watson, Brailyn Frances,
Carnecia Scott, Shawnese Felton
1:46.15
5 Celina A Kynese Davis, Kinzie Juergens,
Kris Davis, Aleena Griffith
1:46.80
6 Harper A Sydney Collins, Taylor Reid,
Macie Lumpkins, Payton Reid
1:51.34
7 Corpus Christi West Oso A Naomi Fox, Aaliyah Downie,
Deon Greenwood, Akeyla Mitchell
-
8 Columbus A Kierrah Hurd, Kari Weaver,
Natalie Alley, Felicienne Axel
-
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Mary's Academy A Alai Divinity, Anaiah Brown,
Morgan Pecantte, Keyshawna Myles
1:42.82
2 Hockaday School A Taylor Pak, Claudia Hammond,
Olivia Whittaker, Charlsea Lamb
1:45.51
3 Dallas Hampton Prep A Diana Granados, Kori Levingston,
Camri Austin, Tiara Mann
1:45.73
4 Brownwood A Ebonie Adams, Sharday Melvin,
LaKisha Anthony, Lexie Lewis
1:47.57
5 Wichita Falls Hirschi A Nia Lewis, Rosa Hall,
Jamei Battle, Rethola Eaden
1:47.65
6 Waco La Vega A Yasmine Evans, Shakenia Green,
Dahja Garrett, Kobi Gill
1:48.66
7 San Antonio Houston A Tashonna Williams, Jakaila McBride,
Jordyn Stewart, Jasmine Darden
1:49.76
8 Kountze A Camry Clemons, Nahissa Bilal,
Adrianna Haynes, Kieara Moffett
1:50.76
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Rosebud-Lott A Roxanne Lucas, Teandria Taylor,
Keauna Whitfield, Keandria Taylor
1:40.53
2 Melissa A Maddie Kane, Emily Bates,
Gill Gray, Karrington Lewis
1:44.51
3 Argyle A Taylor Mueller, Laine Lowry,
Brooke Robertson, Cassi Hargroves
1:46.42
4 Midland Christian School A Kami Berryhill, Morgan Ashton,
Rylee Hill, Shea Fender
1:47.50
5 Salado A Abby Quick, Meagan Hill,
Jaylee Sebek, Taylor Atwood
1:47.52
6 Gonzales A Hannah Lorton, Kelsey Hardy,
Ebonique Harris, Krisslyn Sexton
1:49.37
7 Dallas Gateway A Mykailah Goodwin, Alisha Peace,
Melisa Shead, Jessica Samuel
1:55.68
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Tatum A Alexis Bell, Ro'neshia Simpson,
Daizah Adams, Ryshaneek Starling
1:44.75
2 Dallas Roosevelt A Princess Hamilton, Kiara Bealer,
Zakeea Ross, Ya'Mecca Lockhart
1:45.08
3 Alvarado A McKenzie Shelfer, Brianna Thomas,
Haylee Session, McKaila Shelfer
1:45.73
4 Carrollton Ranchview A Jasmine Frazier, Cyrah Williamson,
Christian Lofton, Destiny Bareclift
1:46.67
5 San Antonio Cole A Antoinette Barnes, April Rogers,
Jalen Gomez, Dynella Ragland
1:47.13
6 Gatesville A Alli Richardson, Jordan Brock,
Sarah Hogan, De'Jaria Cross
1:49.03
7 San Angelo Grape Creek A Katelynn Lopez, Breanne Burner,
Brittany Preston, Brianna Lopez
1:49.57
8 Grapeland A Jocelyn McCoy, T'Ierra Paris,
Kristen Clinton, Rosalind McCoy
1:52.27

Women's 4 x 400m Relay HS Div. I   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 St. Mary's Academy A Alai Divinity, Aliyah Hale,
Morgan Pecantte, Sierra Peterson
3:52.38
2 Dallas Hampton Prep A Kori Levingston, Diana Granados,
Daja Gordon, Jaelyn Pettit
3:57.76
3 Argyle A Brooke Robertson, Laine Lowry,
Cassi Hargroves, Taylor Mueller
4:00.47
4 Wharton A Brailyn Frances, Shawnese Felton,
Carnecia Scott, Acacia Watson
4:01.22
5 Hockaday School A Charlsea Lamb, Taylor Pak,
Tala Vaughan, Claudia Hammond
4:02.71
6 Bishop Lynch A Cori Steele, Kaitlyn Younger,
Erin Wrozek, Roxana Hernandez
4:03.65
7 Melissa A Maddie Kane, Sophie Bennett,
Gill Gray, Emily Bates
4:07.62
8 Taylor A Brittany Randle, Ayanna Parker,
Shelby Seaquist, Virginia Kerley
4:10.70
9 Greenhill School A Jernaya Sharp, Ellen Margar Andrews,
Mia Hirsch, Kelli Banks
4:12.03
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Mary's Academy A Alai Divinity, Aliyah Hale,
Morgan Pecantte, Sierra Peterson
3:53.35
2 Celina A Jacquie Cassell, Haley Hauk,
Kynese Davis, McKale Grant
4:05.09
3 Carrollton Ranchview A Cyrah Williamson, Paulena Lynch,
Christian Lofton, Kierra Florence
4:07.54
4 Harper A Haylee Poorman, Payton Reid,
Sydney Collins, Taylor Reid
4:10.35
5 Gonzales A Kelsey Hardy, Kendall Fourgerat,
Ebonique Harris, Krisslyn Sexton
4:12.34
6 Midland Christian School A Morgan Ashton, Rylee Hill,
Shea Fender, Jordan Geglemen
4:13.23
7 Salado A Sara Wilkerson, Arianna Rangel,
Jaylee Sebek, Taylor Atwood
4:18.83
8 Parish Episcopal (Dallas) A Nadia Jones, Anna Cole,
Isabel Kidd, Grayson Bright
4:20.45
9 Blanco A Gracie Edmondson, Brett Nance,
Kaleigh Griffin, Meaghen Seales
4:22.97
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Hockaday School A Olivia Whittaker, Taylor Pak,
Tala Vaughan, Claire Coker
4:03.48
2 Greenhill School A Jernaya Sharp, Ellen Margar Andrews,
Mia Hirsch, Kelli Banks
4:04.35
3 Sunnyvale A Lauren Brown, Gabrielle Allen,
Ellin Flowers, Jenna McLaughlin
4:07.42
4 Brownwood A Ebonie Adams, Lexie Lewis,
LaKisha Anthony, Sharday Melvin
4:07.82
5 Jarrell A Mikaela Rountree, Julie Tucker,
Breanna Wright, Destiny Fairley
4:12.46
6 Kountze A Camry Clemons, Nahissa Bilal,
Dakota Deatrick, Kieara Moffett
4:21.99
7 San Antonio Cole A Hannah McNaughton, Jalen Gomez,
Charlene Jordan, Dynella Ragland
-
8 Farmersville A Jasmine Ellis, Lindsey Donaldson,
Chloe Wall, J'Kaylee Clark
-
9 Waco La Vega A Dahja Garrett, Kobi Gill,
Alliah Rivera, Shakenia Green
-
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Bishop Lynch A Cori Steele, Kaitlyn Younger,
Erin Wrozek, Roxana Hernandez
4:00.16
2 Melissa A Karrington Lewis, Gill Gray,
Maddie Kane, Emily Bates
4:01.46
3 Gatesville A Sarah Hogan, Robbie Clarke,
Alli Richardson, Jordan Brock
4:09.66
4 Giddings A Vivian Ratcliff, Jaclyn Gonzales,
Mikayla Schatte, Genesis Holmes
4:10.20
5 Alvarado A Alexandra Castilaw, Haylee Session,
McKaila Shelfer, Elizabeth Wasson
4:10.37
6 Needville A Sabrina Longoria, Caitlan Wesneski,
Tyler Mesecke, Casey Ramey
4:15.56
7 Corpus Christi West Oso A Alisha Horton, Akeyla Mitchell,
Deon Greenwood, Ashia Williams
4:15.64
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Wharton A Brailyn Frances, Shawnese Felton,
Carnecia Scott, Acacia Watson
4:01.79
2 San Antonio Houston A Ayana Ropke-Collins, Tashonna Williams,
Jordyn Stewart, Jakaila McBride
4:07.21
3 Lorena A Kolby Kayworth, Tracy Jander,
Kassidi Petty, Ashlyn Bell
4:07.25
4 La Grange A Elizabeth Read, Blake-Ann Fritsch,
Hannah Zuhn, Lauren Zbranek
4:10.42
5 La Vernia A Paige Vajdos, Ashley Nanton,
Allegra Holifield, Lilia Novatnak
4:14.07
6 St. Dominic Savio A Alexis Phillips, Ana Richie,
Angela Kelly, Jennifer Ezuruike
4:15.36
7 Kemp A Kayla Hale, Kelsey Gage,
Audra Jonas, Madison Thompson
4:17.68
8 Hill Country Christian (A) A Kara Wedgeworth, Andrea Bandow,
Aimee Mora, Karen Baker
4:22.35
9 Ingleside A Isabel Aldape, Alexis Davis,
Naira Alvarado, Brook Bishop
4:26.66
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Dallas Hampton Prep A Kori Levingston, Diana Granados,
Daja Gordon, Jaelyn Pettit
3:54.61
2 Wichita Falls Hirschi A Nia Lewis, Jamei Battle,
Rethola Eaden, Anastesiea Lee
4:06.37
3 Kinkaid School A Lizzie McGee, Raevyn Rogers,
Gracey Wallace, Ana Matamoros
4:06.38
4 Geronimo Navarro A Kelly Kubenka, Kendall Torres,
Meagan Cunningham, Savanna Russell
4:12.10
5 Alpine A Elena Cano, Maggie Hillery,
Grace Jahn, Shelby Costabile
4:12.79
6 Tatum A Morgan Langlinais, Daizah Adams,
Ryshaneek Starling, Ro'neshia Simpson
4:15.85
7 Sealy A Tomara Jones, Gloria Witmore,
Jill Sullivan, Charlette Janicek
4:16.66
8 Mineral Wells A Kylie Burke, Raeann Rivera,
Katlyn Rivera, Alex Pearcy
4:17.70
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Argyle A Brooke Robertson, Laine Lowry,
Cassi Hargroves, Taylor Mueller
3:58.98
2 Goliad A Kendal Coles, Ashtin Zamzow,
Danielle Garza, Katy Salziger
4:05.07
3 College Station A Gabbi Orzabal, Arisha Ali,
Raven Manley, Cayleigh Lekven
4:06.43
4 Episcopal (Bellaire) A Emma Graham, Ava Wilson,
Georgia Wahl, Corrinne Cassel
4:10.79
5 Rogers A Jennifer Motl, Kaitlyn Granillo,
Jennifer Ketterman, Erin Williams
4:12.67
6 Rosebud-Lott A Teandria Taylor, Tayler Fulton,
Roxanne Lucas, Keauna Whitfield
4:13.82
7 Northside A Jada Francis, Brachelle George,
Niajah Keller, Trystan Sheksnider
4:14.18
8 Cross Plains A McKenzie Halsel, Kristin Wright,
Grace Goode, Shelby McWilliams
4:16.99
9 Reicher Catholic A Maddie Ochoa, Oliva Duron,
Bernadette Bruich, Shyan Schulte
4:18.47
Prelims Heat #7
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Taylor A Shelby Seaquist, Ayanna Parker,
Brittany Randle, Virginia Kerley
4:03.58
2 Kennedale A De'Andrea Powell, Taleah Hereford,
ShaDerricka Lee, Maiya Burgess
4:07.17
3 Fredericksburg A Catherine Romanick, Ashley Penick,
Emily Myers, Chase Whiting
4:07.68
4 San Angelo Grape Creek A Brittany Preston, Brianna Lopez,
Breanne Burner, Katelynn Lopez
4:14.36
5 Hico A Michaela Gephart, Summer Lehman,
Sierra Lehman, Kelsey Warren
4:14.44
6 Dallas Gateway A Jessica Samuel, Alisha Peace,
Mykailah Goodwin, Melisa Shead
4:15.16
7 Tolar A Maddison PrichardWarren, Meg Gilliam,
Tristyn Klein, Shelby Newton
4:15.93

Women's 4 x 400m Relay HS Div. II   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 St. Thomas Aquinas A Krystal Sparling, Diamond Spaulding,
Narinah Jean-Baptiste, Kendall Ellis
3:38.26
2 Long Beach Poly A Kaelin Roberts, Ebony Crear,
Hollie Harris, Autumn Wright
3:42.84
3 Lancaster A Jania Garrett, Alexis Flores,
Alicia Harris, Taylor Rockwell
3:46.16
4 Fort Bend Hightower A Destiny Aaron, LaGae Brigance,
Summor Fields, Alliyah Lane
3:47.69
5 Converse Judson A Darionne Gibson, Mariah Kuykendoll-John,
Ariel Watson, Kiana Horton
3:48.70
6 Houston Cypress Springs A Kelsey Jordan, Whitney Ochiam,
Brianna Young, Ariah Mack
3:52.78
7 Cedar Hill A Kyla Glenn, Dawnshae Evans,
Sha'Nia Williams, Danyel White
3:54.99
8 Friendswood Clear Brook A Raygen Smith, Dominque Lewis,
Kalia Hendrix, Maygen Smith
3:56.82
9 DeSoto A Aleyh Christopher, Mariah Crawford,
Rachel Webb, Camry Grigsby
3:57.99
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Cedar Hill A Kyla Glenn, Dawnshae Evans,
Sha'Nia Williams, Danyel White
3:51.16
2 DeSoto A Mariah Crawford, Aleyh Christopher,
Alexis Duncan, Camry Grigsby
3:52.53
3 Carrollton Creekview A Raela Hudson, Olivia Smith,
Gwen Thompson, Sami Gonzalez
3:54.20
4 Mansfield Legacy A Kayla Collins, Deja Morehead,
Ja'Leesa Giles, Brianna Stone
3:55.77
5 McKinney Boyd A Alexia Bailey, Madelyn Hawkins,
Alexis McDonald, Aaliyah Miller
4:00.67
6 Arlington Bowie A Paige Lawrence, Currin Washington,
Adrian Stricklin-levin, Nicole Iloanya
4:02.08
7 Keller Central A DaVonna Crane, Jordan Friz,
Annette Bolomboy, K'Alicia Henderson
4:05.65
8 Danville A Ambrosia Williams, Emone Davis,
Imani Hall, Desiree Isaac
4:08.80
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Converse Judson A Darionne Gibson, Mariah Kuykendoll-John,
Ariel Watson, Kiana Horton
3:46.24
2 Fort Bend Hightower A Destiny Aaron, Alliyah Lane,
Summor Fields, LaGae Brigance
3:49.93
3 Keller Timber Creek A Adiah Gholston, Taylor Terry,
Laniya Taylor, Jhane' King
3:54.45
4 Houston Cypress Creek A Angie Curry, Ka'lee Roberson,
Jasmine Lewis, Darrian Johnson
3:57.70
5 Dallas Highland Park A Catherine Keith, Gracie Bailey,
Kara Davis, Gabby Crank
4:00.57
6 Denton Guyer A Leann Bell, Joyner Harris,
Bre Wickware, Autumn Eustace
4:03.55
7 San Antonio Warren A Alma Gonzalez, Bobbie Barnes,
Tyana Stroman, Jerica Love
4:12.98
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 El Paso El Dorado A Olamide Olowe, Jahyda Dixon,
Alondra Soto, Adeola Akomalafe
3:55.10
2 The Woodlands A Alyssa Gillespie, Kaitlynn Lindsey,
Charity Thomas, Kendall Curzan
3:56.47
3 Killeen Shoemaker A Ariana Mason, Jamira Patterson,
Jamie Eckford, Mikayla Koester
4:02.26
4 Plano East A Allison Compass, Madison Compass,
Emily Brumfield, Amarachi Ngwakwe
4:03.86
5 Round Rock Westwood A Colleen Gilbert, Christy Gilbert,
Bailey Kennemer, Kyndall Zeller
4:08.65
6 PSJA Southwest A Jezabel Leal, Maylen Navarro,
Gabriela Ramirez, Victoria Sanchez
4:22.32
7 Beaumont Central A Dachannin Taylor, Cherish Greer,
Paizley Armstrong, Tamesha Mitchell
4:26.42
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Frisco Heritage A Courtney Bostic, Samantha Scoggins,
Tori Tripp, Krystal Doggett
3:55.74
2 Round Rock Cedar Ridge A Sascha Enders, Imani Robinson,
Brianna McClure, Sarah Workman
4:03.16
3 Klein Forest A Destiny Meyers, Leeah Phillips,
Ebony Carr, Tamira Walker
4:08.02
4 San Antonio Reagan A Jasmine Evans-Bledsoe, Sofia Perry,
Ashley Arabia, Katy Johnson
4:08.64
5 Round Rock Stony Point A Daesha Wilson, Imanee Carter,
Azaila Maul, Hannah Mardock
4:09.13
6 Forney A Chelsea Mason, Kiana Hawn,
Veronica Cox, Charisma Preston
4:22.49
7 Richardson Pearce A Hannah Harden, Madalyn Katz,
Jordan Otto, Hannah Lindahl
4:24.96
Prelims Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 St. Thomas Aquinas A Krystal Sparling, Diamond Spaulding,
Narinah Jean-Baptiste, Kendall Ellis
3:44.09
2 Manvel High A Yolonda Decker-Williams, Zaria Brown,
Kahlia Columbus, Tyra Brantley
4:01.48
3 Round Rock McNeil A Aundrea Culliver, Thea Dombkowski,
Sara Millar, Gracen Odendahl
4:07.66
4 Bastrop A Halley McKnight, Rhanequa Higgins,
Ashley Alhorn, Glorilisha Carter
4:08.09
5 Marshall A Heidi George, Shamya Washington,
Emma Runnels, Anna Runnels
4:12.06
6 Arlington Houston A Winner Ihazah, Tauriah Stubberfield,
Jameelah Blackwell, Diamond Mosley
4:12.76
7 Edinburg A Marissa Arce, Aaliyah Gonzalez,
Vanessa Silva, Yesenia Valdez
4:21.43
Prelims Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Houston Cypress Springs A Kelsey Jordan, Whitney Ochiam,
Brianna Young, Ariah Mack
3:52.36
2 Spring DeKaney A Abby Whyte, Natashia Jackson,
Quenesha Hennings, Keishawna Scott
3:56.17
3 Duncanville A Diona Warren, Jasmine Carter,
Braejah Washington, Ajanae Roberts
3:58.47
4 Conroe Oak Ridge A Adriana Bonin, Criss White,
Baylee Lara, Kaelah Brewer
4:02.58
5 College Station A&M Cons A Alexis Oaks, Ladaveia White,
Paris Jones, Qiona Payton
4:05.72
6 Beaumont Ozen A Shania Ford, Shavontae Thomas,
Courtney Rivers, Accaica Williams
4:08.91
7 Northside Brennan A Alyssa Rodriquez, Erekha Sebastion,
Kayla Washington, Ailia Griffin
4:11.10
8 Hutto A Imanie Williams, Taylor Scott,
Drewan Dore, Unique Stacker
4:18.27
9 Austin Mccallum A Marie-Claire Huff, Jessilyn Davis,
Kathleen White, Sophia Currie
4:36.64
Prelims Heat #7
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Long Beach Wilson A Ashleigh Chambers, Rabia Hawes,
Alecia Robinson, Kathleen Ballweber
3:57.06
2 Richmond George Ranch A Lily Egege, Chigozie Ogbonna,
Kandice Miles, Lisa Egege
4:01.80
3 Richardson A Milan Fisher, Asia Kuna,
Devinne Miller, LaTessa Johnson
4:02.47
4 Leander A Rayanna Carter, Olufunmilayo Orekoya,
Lindsey Spitz, Erica Lavin
4:03.16
5 Spring Branch Smithson Valley A Courtney Logsdon, Rachel Uecker,
Reagan Bachman, Olivia Pappas
4:03.74
6 Fort Bend Travis A Haley Cossey, Taylor Roquemore,
Tea Fletcher, Kianna Dunham
4:04.58
7 Highlands Ranch A Macy Kreutz, Darbie Francis,
Morgan Krusoe, Takiyah Shumpert
4:12.51
8 Tyler A Sylcorian Lollar, Amaya Fields,
Christina Lampkin, Jadia Lampton
4:23.12
Prelims Heat #8
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Long Beach Poly A Kaelin Roberts, Hollie Harris,
Ebony Crear, Autumn Wright
3:45.58
2 Lewisville Flower Mound A Sydney Harris, Rachel Grossman,
Lyndsay Long, Elizabeth Osondu
3:58.59
3 Arlington Lamar A Symone Willis, Sydni Willis,
Victoria Junious, Ashton Holt
3:58.72
4 Edmond Memorial A Ricki Scheef, Tess O'Connor,
Rhandi Jackson, Mia Mukes
4:01.39
5 Austin Westlake A Brooke Holle, Amelia Hood,
Sydne Fowler, Bailey Holle
4:02.86
6 Byrd, C.E. A Caroline Campbell, Kyah Loyd,
Jocelyn Walker, Morgan White
4:04.04
7 Austin Akins A Triniti Lopez, Chynna Rivera,
Dominique Featherstone, Mariah Stewart
4:09.35
8 Dickinson A Khrystian Anderson, Samantha Snelson,
Christian Wilson, Jasmine Spriggins
4:18.44
9 Dripping Springs A Leslie Linker, Hannah Moore,
Anna Gehrke, Bevyn Howard
4:18.48
Prelims Heat #9
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Arlington Seguin A Tonea Marshall, Aubrey Ridgeway,
Laterria Gooding, Bria Washington
3:59.06
2 Canyon A Izzy Wilson, Kaitlin Rodriguez,
Brittany Gregory, Sommer Wilder
4:00.05
3 Lincoln-Way East A Dana O'Grady, Sydney Barrera,
Kyndall Wallace, Alexis Pierre-Antoine
4:03.99
4 Richmond Foster A Alexis Metoyer, Tamera Neal,
Tamia Dockery, Kristyn Williams
4:06.24
5 Crowley North Crowley A Corinth Johnson, Maniyah Weatherall,
Hanniyah Roberson, Victoria Walker
4:09.42
6 Pflugerville A Kieara Hamilton, Whitney Onuoha,
Hailey Robertson, Anastasia Kourotchkine
4:12.73
7 Little Elm A Chelsey Jackson, Hollie Nealy,
Ma'Kay'La Woods, Arionna Berry
4:26.65
Prelims Heat #10
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Lancaster A Jania Garrett, Alexis Flores,
Alicia Harris, Taylor Rockwell
3:48.77
2 Friendswood Clear Brook A Raygen Smith, Dominque Lewis,
Kalia Hendrix, Maygen Smith
3:53.49
3 McKinney North A LaSean Davis, Alon Encalade,
Breah Powell, Danielle Coleman
3:54.27
4 South Grand Prairie A Tracey Ozoude, Kadejah Wilson,
Tiffany Akamnonu, Kirsten Johnson
3:59.30
5 Round Rock A Alaina Vierra, Shelby West,
Tionne Price, Carissa Sato
4:01.35
6 San Marcos A Victoria Rinear, Kaci Mayberry,
Madison Miles, Nikki Sanchez
4:06.41
7 Dallas Lincoln A Tatjana Brown, Shelby Johnson,
Demonica Alexander, Markesha Appleberry
4:09.69
8 Killeen A Genesis Reid, Decara Walters,
Kiarra Ervin, Amber Ellis
4:12.70
9 Tyler Lee A Sarah Emanuel, ShawNae Muhammad,
Jade Palmer, Kym'Breona Davis
4:15.01

Women's 4 x 400m Relay Univ/Coll   Top↑

Final
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 UTEP A Janice Jackson, Aiyanna Stiverne,
Anna-Kay James, Florence Uwakwe
3:35.90
2 Notre Dame A Jade Barber, Michelle Brown,
Amber Lalla, Margaret Bamgbose
3:35.91
3 South Plains A Diamond Gause, Domonique Williams,
Desreen Montague, Chrisann Gordon
3:36.54
4 Virginia A Andrea Wright, Jordan Lavender,
Vanessa Fabrizio, Chimere Ezumah
3:37.30
5 TCU A Tiffany Terry, Veronica Jones,
Alexandria Peters, Briyanni Thomas
3:38.93
6 Houston A Ngozi Onwumere, Mayorca Young,
Amber Sellers, Terracia Moody
3:39.60
7 Stephen F. Austin A Jessica Hatchett, Cierra Jefferson,
Amber Redic, Brarysheyia Simpson
3:40.31
8 Louisiana Tech A Charla Craddock, Aminah Blount,
Taneka Henderson, Aldresha Bailey
3:42.04
Prelims Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Houston A Brittany Wallace, Ngozi Onwumere,
Mayorca Young, Terracia Moody
3:36.31
2 UTEP A Janice Jackson, Aiyanna Stiverne,
Anna-Kay James, Florence Uwakwe
3:36.68
3 Louisiana Tech A Charla Craddock, Aminah Blount,
Taneka Henderson, Aldresha Bailey
3:37.46
4 TCU A Tiffany Terry, Veronica Jones,
Alexandria Peters, Briyanni Thomas
3:37.89
5 Wayland Baptist A Angie Quiah, Alexis Browner,
Shani Adams, Kristy Hannah
3:45.84
6 Angelo State A Lexi Brooks, Allison Agbasoga,
Jordan Gray, Jaylen Rodgers
3:46.31
7 Grambling A Chellane Jones, Creshonda Carter,
Dominique Goss, Jasmine Pierce
3:53.12
8 TAMU-Commerce A Tyler Cottingham, Brikel Bailey,
Ashley Bassett, Vanessa Jackson
3:53.89
Prelims Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Notre Dame A Jade Barber, Michelle Brown,
Amber Lalla, Margaret Bamgbose
3:34.71
2 Virginia A Chimere Ezumah, Jordan Lavender,
Vanessa Fabrizio, Andrea Wright
3:37.12
3 Stephen F. Austin A Jessica Hatchett, Cierra Jefferson,
Amber Redic, Brarysheyia Simpson
3:41.11
4 Kansas A Adriana Newell, Diamond Dixon,
Whitney Adams, Rhavean King
3:43.38
5 Western Texas College A Terrian Williams, Chartia Hurt,
Marissa Gale, Janet Amponsah
3:46.19
6 Liberty A Ansley Gebben, Mary Witmer,
Corinn Bedell, Meghan Burggraf
3:46.56
7 Southwest Christian A Satima Chambers, Noveka McKay,
Raquel Ricketts, Cemorne Davis
3:49.12
8 Oklahoma A Daunicia Demerson, Payton Baker,
Ebanga Arrey, Olivia Haggerty
3:53.15
9 Butler CC A Jonelle Reinert, Ashanna Hodge,
Nhaieemah Horne, Abiane Collymore
3:57.61
Prelims Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 South Plains A Desreen Montague, Domonique Williams,
Diamond Gause, Chrisann Gordon
3:38.26
2 New Mexico JC A Annastasia Scott, Mariam Kromah,
Marquetta Mapps, Shanika Dessein
3:41.95
3 BYU A Kaylee Packham, Brenna Porter,
Allysa Hansen, Kensey Berry
3:42.94
4 Texas-Arlington A Shae Johnson, Tamerah Gorham,
DeAndrea Smith, Ashly Wright
3:43.04
5 Sam Houston St. A Ruth Amaku, Sunday Foster,
Alexandria Kimble, Lygia Foreman
3:43.06
6 Kennesaw State A LaTia Daniels, Maileka Slayton,
Alicia Whittle, Jabria Mitchell
3:47.30
7 Northern Arizona A Ashley Taylor, Darriel Banks,
Amanda Stricker, Shamelle Pless
3:48.18
8 West Texas A&M A Libby Strickland, Rhemecka Graham,
Jessie Thomas, Bianca Farrington
3:48.49
Prelims Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark
1 Duke A Lauren Hansson, Madeline Kopp,
Alexis Roper, Elizabeth Kerpon
3:38.60
2 Texas State A Amber Gilmore, Briana Sharp,
Marika Brown, Erika Martin
3:43.42
3 Northwestern St. A Quiana Griffin, Nijah Lain,
Consuela Lindsay, Keshira McKnight
3:45.34
4 Florida State A Marsha Ariol, Elizabeth Ichite,
Kali Davis-White, Sarah Chandler
3:45.95
5 Tulsa A Roos-Sanne Claassen, Katherine Camp,
Audrey Jean-Baptiste, Alex Lyons
3:46.16
6 Saint Louis A Kita Alvares, Allison Walter,
Laura Schlueter, Hannah Rohde
3:47.14
7 TAMU-Kingsville A Amber Perry, Shykilia Sheppard,
Kaina Martinez, Kathy Trevino
3:47.57
8 Arkansas-Pine Bluff A Takia Taylor, Sharoya Simmons,
Tracy Walker, Tineika Toussaint
3:56.88