Bullet Invite

Scores:
Men's Score
ROWVA129
Farmington110
Elmwood99
Mercer County82
Macomb71
Knoxville23
Stark County21
Cambridge20
 
Women's Score
Mercer County127
Farmington91
Knoxville86
Stark County82
Cambridge71
Macomb45
ROWVA31
Elmwood18

Men's 200m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Baker, Evan SO Macomb 25.77 2
2 Sipp, Caleb JR Cambridge 26.18 1
3 Richier, Preston SR Elmwood 26.71
4 Plotner, James SO Stark County 27.39
5 Schultz, Blake JR ROWVA 27.49
6 Hillier, Noah JR Knoxville 28.47
7 Fortino, Jake SO Cambridge 29.59
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 King, Quinton FR Mercer County 24.05 10
2 Gilstrap, Steven JR Farmington 24.06 8
3 Wilson, Zach JR Macomb 25.17 6
4 Mercado, Valente FR Knoxville 25.54 4
5 Soggie, Haakon JR ROWVA 26.38
6 Tran, Henry SO Farmington 26.54
7 Worsfold, Coal SO Stark County 28.09

Men's 400m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Plotner, James SO Stark County 58.83 2
2 Peretic, Levi SO Macomb 1:00.14
3 Leonhart, Zach FR Mercer County 1:00.20
4 Stirn, Drake SR Mercer County 1:02.11
5 Cauthon, Chris SR Knoxville 1:02.60
6 Stone, Jacob SO Cambridge 1:04.14
7 Siadek, Zac SR Farmington 1:04.57
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Tomlin, Brad SR ROWVA 52.59 10
2 Wheeler, Jayson SR ROWVA 52.99 8
3 Gilstrap, Steven JR Farmington 53.31 6
4 Anthony, Markius SR Macomb 54.96 4
5 Jones, Devin JR Elmwood 59.13 1
6 Gerontes, Mathew JR Elmwood 1:01.80
7 Condreay, Gabe FR Knoxville 1:02.42

Men's 800m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jackson, Austin SR Mercer County 2:06.75 10
2 VanDeWostine, Bryent SR ROWVA 2:07.51 8
3 Morrow, Ethan SO Mercer County 2:11.44 6
4 Herridge, Nate SR Elmwood 2:12.63 4
5 McCoy, Derek SO Elmwood 2:12.86 2
6 Campagna, Kyle SO ROWVA 2:15.90 1
7 Alfano, Peter JR Knoxville 2:18.07
8 Zahnle, Zach SO Macomb 2:23.64
9 Krakowiecki, Collin SO Farmington 2:29.08
10 Benedict, TJ FR Farmington 2:32.49
11 Lueck, Matt FR Macomb 2:33.11
12 Gray, Kamron FR Cambridge 2:44.04
13 Simmering, Jake SR Cambridge 2:57.57

Men's 1600m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McCoy, Derek SO Elmwood 4:50.98 10
2 Hoffmann, Kelly SR Elmwood 4:54.08 8
3 Stanley, Ethan SR ROWVA 4:55.15 6
4 Jackson, Austin SR Mercer County 5:00.25 4
5 Brock, Cameron SR Macomb 5:04.51 2
6 Pyles, Noah SO Macomb 5:05.16 1
7 Carlson, Hunter JR Knoxville 5:06.46
8 Hintz, Carter FR Farmington 5:09.27
9 Williamson, Isaac SO ROWVA 5:10.64
10 Tyree, Ethan JR Stark County 5:20.40
11 Woodbury, Cameron SO Cambridge 5:32.57
12 Akers, Tristan JR Cambridge 5:34.89
13 Dewester, Austin FR Farmington 5:39.89

Men's 3200m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Osmulski, Matt JR Elmwood 10:31.47 10
2 Stanley, Ethan SR ROWVA 10:37.62 8
3 Cecil, Jonah SO Farmington 11:03.59 6
4 Adolphson, Ethan SO Mercer County 11:15.95 4
5 Brooks, Dylan SR Cambridge 11:18.87 2
6 Lueck, Matt FR Macomb 11:26.86 1
7 Williamson, Isaac SO ROWVA 11:34.30
8 Lueschow, Drew SO Elmwood 11:40.94
9 Thompson, Matt JR Knoxville 11:46.59
10 Tyree, Ethan JR Stark County 11:48.93
11 Todd, Mitchell SO Cambridge 12:34.67

Men's 110m Hurdles   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Parkinson , Austin SO ROWVA 18.69 4
2 Neeld, Mike SO Mercer County 18.80 2
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Poore, Jacob JR Macomb 15.95 10
2 O'Connor, Carl SR ROWVA 16.78 8
3 Anderson, Judd FR Farmington 17.88 6
4 Golemon, Hayden SO Elmwood 19.23 1
5 Marincic, Sam SO Elmwood 19.33
6 Huffstutler, Adam SR Mercer County -

Men's 300m Hurdles   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Marincic, Sam SO Elmwood 52.38
2 Krakowiecki, Collin SO Farmington 53.58
3 Fletcher-Adams, Skylar SO Stark County 54.01
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Golemon, Hayden SO Elmwood 42.82 10
2 Huffstutler, Adam SR Mercer County 43.27 8
3 Anderson, Judd FR Farmington 44.04 6
4 O'Connor, Carl SR ROWVA 45.08 4
5 Parkinson , Austin SO ROWVA 45.34 2
6 Neeld, Mike SO Mercer County 46.92 1
7 Stegall, Mathew SO Knoxville 49.45

Men's High Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Woodside, Kyle SR ROWVA 6' 6.0" 10
2 Jones, Devin JR Elmwood 5' 10.0" 7
3 Hellenberg, Leo SR Stark County 5' 10.0" 7
4 Crisman, Jacob SO Knoxville 5' 4.0" 4
5 Ford, Kyle JR Cambridge 5' 4.0" 2
6 Baker, Evan SO Macomb 5' 2.0" 1
7 Miller, Chad FR Knoxville 5' 2.0"
8 Wilson, Zach JR Macomb 5' 2.0"
9 LaGrow, Colton FR ROWVA 4' 10.0"
10 Garcia, Gavin SO Farmington 4' 10.0"

Men's Pole Vault   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lozier, Josh SR Farmington 11' 9.0" 10
2 Hintz, Carter FR Farmington 9' 6.0" 8
3 Stirn, Drake SR Mercer County 6' 3.0" 6
4 Vigezzi, Tim SO Macomb 6' 0.0" 4

Men's Long Jump   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Loving, Dash FR Knoxville 17' 7.5" 1
2 Rosecrans, Jacob FR Elmwood 17' 2.0"
3 Hursey, Jake SO Farmington 16' 10.0"
4 Sullivan, Evan FR Cambridge 15' 8.0"
5 Barnewolt, Kelby SO Elmwood 15' 0.5"
6 Worsfold, Coal SO Stark County 13' 0.5"
7 Zavala, Michael SO Stark County 11' 1.5"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Woodside, Bret FR ROWVA 19' 9.0" 10
2 Adler, Quintin SO Macomb 19' 7.5" 8
3 Tomlin, Brad SR ROWVA 19' 1.0" 6
4 Higgs, Eric SO Farmington 18' 7.0" 4
5 Reed, Brockton SO Cambridge 18' 4.5" 2
6 Capps, Neal SO Macomb 17' 6.0"
7 Soseman, Jeremy SR Mercer County 16' 5.0"
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Cauthon, Chris SR Knoxville 15' 1.0"

Men's Triple Jump   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hellenberg, Leo SR Stark County 39' 10.5" 10
2 Wheeler, Jayson SR ROWVA 39' 0.0" 8
3 Rosecrans, Jacob FR Elmwood 38' 3.5" 6
4 Peretic, Levi SO Macomb 37' 11.5" 4
5 Jones, Devin JR Elmwood 36' 5.5" 2
6 Bowen, Michael SR Mercer County 35' 0.0" 1
7 Goss, Brett SO ROWVA 32' 9.0"
8 Soseman, Jeremy SR Mercer County -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Fletcher, Jack SR Farmington 29' 5.0"

Men's Shot Put   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bloome, Anthony SR Macomb 37' 9.5"
2 Plotner, James SO Stark County 33' 10.5"
3 Fletcher-Adams, Skylar SO Stark County 33' 6.0"
4 VanDeWostine, Brendyn JR ROWVA 32' 6.5"
5 Nuckles, Max FR Cambridge 31' 6.5"
6 Reed, Nathaniel FR Knoxville 29' 7.5"
7 Carson, Kaleb FR Knoxville 23' 5.5"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Harkness, Jackson SO Elmwood 48' 3.5" 10
2 Murphy, Daniel JR Mercer County 47' 10.5" 8
3 Novak, Brad JR Elmwood 46' 11.0" 6
4 Grawe, Lucas JR ROWVA 45' 6.5" 4
5 Evans, Colton SR Farmington 43' 2.5" 2
6 Heath, Tanner JR Mercer County 40' 4.0" 1
7 Turney, John SO Farmington 37' 6.5"
8 White, Jacob SO Cambridge 34' 5.0"

Men's Discus Throw   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dennison, Jacob FR Mercer County 107' 7.0" 1
2 Benefield, Jacob JR Knoxville 98' 7.0"
3 Cruz, Lucas FR ROWVA 95' 8.0"
4 Piper, Zak SR Macomb 92' 3.0"
5 Corbin, Dan JR Knoxville 89' 6.0"
6 Sander, Dalton JR Stark County 88' 8.0"
7 Nicolaysen, Joseph SO Cambridge 74' 5.0"
8 Zavala, Michael SO Stark County 54' 6.0"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Evans, Colton SR Farmington 140' 11.0" 10
2 Heath, Tanner JR Mercer County 115' 2.0" 8
3 Novak, Brad JR Elmwood 114' 2.0" 6
4 Harkness, Jackson SO Elmwood 112' 4.0" 4
5 Cook, Tommy JR Farmington 111' 10.0" 2
6 White, Jacob SO Cambridge 105' 1.0"
7 Grawe, Lucas JR ROWVA 105' 0.0"
8 Bloome, Anthony SR Macomb 91' 1.0"

Men's 100m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Palmer, Brayton SR Cambridge 12.82
2 Richier, Preston SR Elmwood 13.26
3 Rannie, Kyle SR Cambridge 13.37
4 Endres, Andrew FR Elmwood 13.64
5 Swanson, Nathan JR Macomb 13.64
6 Hayes, Patrick FR Knoxville 14.63
7 Sander, Dalton JR Stark County 16.13
8 Zavala, Michael SO Stark County 16.97
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Balagna, Max SR Farmington 11.71 10
2 Augusta, Tre SO Macomb 11.84 8
3 King, Quinton FR Mercer County 11.96 6
4 Gilstrap, Steven JR Farmington 12.08 4
5 Woodside, Bret FR ROWVA 12.13 2
6 Wheeler, Jayson SR ROWVA 12.24 1
7 Mercado, Valente FR Knoxville 12.37
8 Fippinger, Ben SR Mercer County 12.38

Women's 200m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Goehl, Lacie FR ROWVA 30.58
2 Franck, Jamie JR Cambridge 30.59
3 Hickman, Sarah JR Knoxville 31.90
4 Ferrier, Kellie SO Knoxville 32.29
5 Harris, Dominique JR Macomb 34.13
6 Steward, Mackenzie FR ROWVA 34.20
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Meinders, Briana SO Stark County 27.06 10
2 Hofmann, Catelyn FR Mercer County 27.48 8
3 Peckham, Jordan FR Farmington 28.21 6
4 Skaggs, Kenzie SR Farmington 28.74 4
5 Masterson, Abby JR Stark County 29.84 2
6 Ott, Izzy SO Elmwood 30.49 1

Women's 400m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ledbetter, Annadoria FR ROWVA 1:09.75 1
2 Smith, Haley JR ROWVA 1:14.93
3 Prater, Madi SO Mercer County 1:16.48
4 Shreeves, Kayla SO Knoxville 1:17.43
5 Karssen, Katie SR Knoxville 1:18.12
6 gaspard, cammie SR Stark County 1:25.17
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Reed, Megan JR Cambridge 1:00.66 10
2 Peckham, Jordan FR Farmington 1:03.82 8
3 Smith, Blessed SO Macomb 1:05.17 6
4 Skaggs, Kenzie SR Farmington 1:06.29 4
5 Joy, Morgan JR Mercer County 1:09.12 2
6 Nelson, Hunter SO Cambridge 1:09.84
7 Downing, Naomi SO Stark County 1:11.29

Women's 800m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Weeks, Emily JR Mercer County 2:36.82 10
2 Johnson, Madison SO Knoxville 2:37.90 8
3 Speer, Jenna JR Mercer County 2:50.28 6
4 Wohlstadter, Emma FR Macomb 2:51.81 4
5 Williams, Ashleigh FR Stark County 2:53.21 2
6 Nail, Julia FR Cambridge 2:54.15 1
7 Cecil, Maggie SR Farmington 2:54.74
8 Keener, Mykaela JR ROWVA 3:00.63
9 Stufflebeam, Lauren JR Elmwood 3:09.73
10 Hintz, Jessamy FR Farmington 3:10.34
11 Fuqua, Laney FR Cambridge 3:10.35
12 Patch, Carrie SR ROWVA 3:12.71

Women's 1600m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Block, Ryan SO Knoxville 5:41.20 10
2 Speer, Jenna JR Mercer County 6:00.14 8
3 Rumbold, Hannah SO Stark County 6:00.66 6
4 Rennick, Brooke FR Stark County 6:10.60 4
5 Harrell, Kelly SO ROWVA 6:21.65 2
6 Hansen, Mady SO Mercer County 6:36.20 1
7 Karn, Cassie SO Elmwood 6:45.32
8 Gibbons, Ella SR ROWVA 6:57.12
9 Smith, Jessie SR Cambridge 7:03.02
10 Haines, Marianne FR Farmington 7:04.98
11 Neavear, Courtney JR Macomb 7:09.26
12 Burgeson, Avery JR Cambridge 8:03.94

Women's 3200m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Block, Ryan SO Knoxville 11:55.98 10
2 Mendoza, Karla SR Macomb 12:40.14 8
3 Rennick, Brooke FR Stark County 13:12.58 6
4 McCauley, Emily FR Elmwood 13:31.15 4
5 Harrell, Kelly SO ROWVA 13:47.44 2
6 Hansen, Mady SO Mercer County 14:43.40 1
7 Gibbons, Ella SR ROWVA 14:45.62
8 Storey, Bobbie SR Stark County 15:07.69
9 Whan, Heather SO Mercer County 15:40.62

Women's 100m Hurdles   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Tyree, Taytum FR Stark County 18.71
2 Fuqua, Laney FR Cambridge 22.00
3 Litchfield, Ally SO Farmington -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kiddoo, Carlea JR Mercer County 16.88 10
2 Shragal, Maeghan JR Knoxville 17.09 8
3 Meyer, Allison JR Cambridge 17.37 6
4 Palmer, Chloe SO Knoxville 18.15 4
5 Kieser, Samantha SR Stark County 18.26 2
6 Porter, Priscilla JR Macomb 18.43 1

Women's 300m Hurdles   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nail, Julia FR Cambridge 1:01.09
2 Patch, Carrie SR ROWVA 1:03.03
3 Day, Elizabeth SO ROWVA 1:03.94
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Meyer, Allison JR Cambridge 49.43 10
2 Kiddoo, Carlea JR Mercer County 50.15 8
3 Kieser, Samantha SR Stark County 51.18 6
4 Shragal, Maeghan JR Knoxville 53.51 4
5 Campen, Amber SR Farmington 54.31 2
6 Tyree, Taytum FR Stark County 57.04 1
7 Carroll, Brittany JR Macomb 57.04

Women's High Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Palmer, Chloe SO Knoxville 5' 2.0" 10
2 Ferrier, Kellie SO Knoxville 5' 0.0" 8
3 Meyers, Allie SO Elmwood 4' 8.0" 5
4 Carlson, Harley SR ROWVA 4' 8.0" 5
5 Fletcher, Calli SR Farmington 4' 8.0" 2
6 McCormick, Shayla JR Elmwood 4' 8.0" 1
7 Miller, Katie SR Cambridge 4' 6.0"
8 Muske, Caitryn SO Mercer County 4' 6.0"
9 Tyree, Taytum FR Stark County 4' 4.0"
10 Vaughn, Faith FR Stark County 4' 2.0"
11 Nelson, Hunter SO Cambridge -

Women's Pole Vault   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Campen, Amber SR Farmington 9' 0.0" 10
2 Workman, Courtney SR Farmington 8' 3.0" 8
3 Bowie, Joy FR Mercer County 6' 0.0" 6
4 Porter, Priscilla JR Macomb -
5 Freesmeyer, Rachel JR Macomb -

Women's Long Jump   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dillbeck, Kinze SO ROWVA 14' 10.5" 1
2 Galloway, Lakin SR ROWVA 14' 6.75"
3 Smith, Jessie SR Cambridge 14' 4.0"
4 Matthews, Kyla SO Macomb 14' 4.0"
5 Tyree, Taytum FR Stark County 14' 3.0"
6 Coulter, Kari FR Mercer County 13' 9.5"
7 Gebhart, Victoria JR Farmington 11' 7.5"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Skaggs, Kenzie SR Farmington 16' 2.0" 10
2 Scott, Allison SO Knoxville 16' 1.0" 8
3 Wexell, Paige SR Cambridge 15' 5.0" 6
4 Masterson, Abby JR Stark County 15' 2.0" 3
5 Parkinson, Halie SR Mercer County 15' 2.0" 3
6 Loving, Tori FR Knoxville 14' 5.0"
7 Drake, Kenady FR Macomb 13' 11.0"

Women's Triple Jump   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Downing, Naomi SO Stark County 32' 1.0" 4
2 Carroll, Brittany JR Macomb 29' 0.25"
3 Freesmeyer, Rachel JR Macomb 28' 2.0"
4 Williams, Ashleigh FR Stark County 26' 9.5"
5 Gebhart, Victoria JR Farmington 25' 11.0"
6 Workman, Courtney SR Farmington -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Reed, Megan JR Cambridge 36' 7.0" 10
2 Scott, Allison SO Knoxville 32' 11.0" 8
3 Lower, Ellie SO Mercer County 32' 10.0" 6
4 Wexell, Paige SR Cambridge 31' 6.0" 2
5 Galloway, Lakin SR ROWVA 30' 1.0" 1
6 Dillbeck, Kinze SO ROWVA 30' 0.0"
7 Ott, Izzy SO Elmwood 29' 8.0"

Women's Shot Put   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Morales, McKayla SR Stark County 28' 5.0"
2 Wiley, Lexi FR Cambridge 26' 2.0"
3 Struble, Emily JR Mercer County 24' 5.5"
4 Gibbons, Annabeth JR ROWVA 24' 2.0"
5 Althiser, Abby JR Elmwood 23' 11.5"
6 Martinez, Juiliana JR Knoxville 21' 10.5"
7 Martinez, Emilia FR Knoxville 19' 9.0"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Torrance, Allison JR Macomb 37' 10.5" 10
2 Johnson, Lexi JR Mercer County 32' 8.5" 8
3 Bledsoe, Kyla SR ROWVA 32' 5.5" 6
4 Ehnle, Jenna SO Stark County 31' 11.0" 4
5 Musgrave, Jenna SO Elmwood 30' 2.5" 2
6 Jostes, Hannah SR Farmington 28' 11.5" 1
7 Mann, Kelsi FR Macomb 28' 8.0"
8 Gilstrap, Megan FR Farmington 26' 4.5"

Women's Discus Throw   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Molleck, Briana JR Elmwood 69' 7.0"
2 Wiley, Lexi FR Cambridge 68' 2.0"
3 West, Elizabeth SO Stark County 67' 10.0"
4 Adams, Anna SO Farmington 67' 6.0"
5 Palmer, Chloe SO Knoxville 63' 7.0"
6 Wagner, Kamaje JR Macomb 63' 5.0"
7 Coziahr, Mackenzie FR Cambridge 48' 2.0"
8 Nowlan, Payton JR Stark County 46' 1.0"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bledsoe, Kyla SR ROWVA 114' 11.0" 10
2 Torrance, Allison JR Macomb 100' 11.0" 8
3 Jostes, Hannah SR Farmington 89' 3.0" 6
4 Johnson, Lexi JR Mercer County 86' 9.0" 4
5 Evans, Taylor SO ROWVA 79' 10.0" 2
6 Roberts, Anna FR Elmwood 75' 6.0" 1
7 Kennedy, Taylor SO Knoxville 74' 0.0"
8 Doyle, Kassie JR Mercer County 72' 6.0"

Women's 100m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ouart, Courtney SO Stark County 14.82
2 Carroll, Brittany JR Macomb 14.88
3 Steward, Mackenzie FR ROWVA 15.09
4 Goehl, Lacie FR ROWVA 15.11
5 Sebben, Delaney JR Knoxville 15.16
6 Lenz, Emily FR Knoxville 16.53
7 Medina, Elena SO Elmwood 17.05
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Meinders, Briana SO Stark County 13.25 10
2 Hofmann, Catelyn FR Mercer County 13.38 8
3 Peckham, Jordan FR Farmington 13.64 6
4 Baker, Kenzie SO Mercer County 13.90 4
5 Smith, Blessed SO Macomb 13.95 2
6 Smith, Mady SR Cambridge 14.48 1
7 Coziahr, Mackenzie FR Cambridge 15.01
8 Long, Hannah FR Elmwood 15.35