Platteville Invitational Relays

Men's 4 x 50m Relay   Top↑

Finals Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Platteville B , ,
,
25.76
2 River Ridge JV A Ivan Trautsch, Isaac White,
,
27.42
3 River Valley JV A Dyllan Clary, Jacob Hackl,
,
27.85
Finals Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Platteville JV #2 A Christian Seamster, David Kaiser,
,
26.02
2 Platteville JV #3 A Ethan Bernhardt, Brad Budden,
,
27.16
Finals Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Lancaster JV A Trevor Baker, Matthew Withey,
,
26.02
2 Belmont A Josh Adams, Jacob Wedig,
,
26.70
3 Galena B , ,
,
28.03
Finals Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Dodgeville/Mineral Point A Tony Rill, Lucas Sanchez,
,
24.19 5
2 Cuba City A Shaun Bertling, Kordell Stillmunkes,
,
24.87 1
3 Richland Center A Sam Hart, Alex Slaman,
,
26.68
Finals Heat #5
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Platteville A Jake Baker, Mike Mussara,
,
24.64 4
2 River Ridge A Jordan Kline, Tanner Irish,
,
24.74 3
3 Lancaster A Brett White, Nick Wood,
,
24.77 2
Finals Heat #6
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Cassville A Dallas Esser, Dylan Johll,
,
22.82 10
2 River Valley A Hunter Schwingle, Michael Honer,
,
23.79 8
3 Galena A Marcelo Diaz, Sawyer Mullane,
,
23.97 6

Men's 4 x 55m Shuttle Hurdle   Top↑

Finals Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Cuba City A Devon Bockhop, Dave Lisle,
,
37.95 5
2 Platteville JV #2 A Kevin Donovan, Logan Weaver,
,
40.56
Finals Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Lancaster A John Giesen, Julian LaBudda,
,
39.29 4
2 River Ridge A Ben Johnston, Adam Swisher,
,
41.40 3
Finals Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Dodgeville/Mineral Point A Jim McGuire, Micah Sprain,
,
34.30 10
2 Galena A Caleb Flack, Hunter Holland,
,
36.60 8
3 Platteville A Cole Gore, David Wawrzak,
,
37.67 6

Men's 1,600m Distance Medley   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 , SR Lancaster JV 4:11.23
2 , SR Platteville JV #3 4:37.55
3 , SR Richland Center 4:48.42 2
4 , SR Platteville 5:01.22
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 , SR Cuba City 4:07.19 6
2 , SR Galena 4:13.08 4
3 , SR River Ridge 4:20.24 3
4 , SR River Valley JV 4:23.36
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 , SR Dodgeville/Mineral Point 3:59.84 10
2 , SR Lancaster 4:01.19 8
3 , SR Platteville 4:07.24 5
4 , SR Platteville JV #2 4:18.13
5 , SR Dodgeville/Mineral Point JV -

Men's High Jump Relay   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Paquette, Jacob SO Cuba City 5' 6.0" 5
2 Schaffer, Jack JR Lancaster 5' 4.0" 3.5
3 Weber, Ryan SR Platteville 5' 4.0" 3.5
4 Vaassen, Brady JR Cuba City 5' 2.0" 5
5 Thomas, Kyle SO River Valley 5' 2.0"
6 Runde, Ryan SO Platteville JV #2 5' 2.0"
7 Donovan, Kevin JR Platteville 5' 0.0" 3.5
8 Giesen, John JR Lancaster 5' 0.0" 3.5
9 White, Isaac FR River Ridge 5' 0.0"
10 Shinee, Dillion SO Platteville JV #2 -
11 Palmer, Nathan SR River Valley -
12 Wilson, Ben FR Platteville JV #3 -
13 Holman, Kelly FR Platteville JV #3 -

Men's Long Jump Relay   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Flack, Caleb JR Galena 21' 1.0" 5
2 Schauf, Wyatt SR River Valley 19' 4.0" 4
3 Baker, Jake SR Platteville 19' 2.0" 2.5
4 Palmer, Nathan SR River Valley 18' 9.0" 4
5 Stillmunkes, Kordell FR Cuba City 18' 9.0" 3
6 Goetzke, Noah JR Dodgeville/Mineral Point 18' 8.0"
7 Shelliam, Brandon JR Cuba City 18' 2.0" 3
8 Kline, Jordan FR River Ridge 17' 11.0" 2
9 Bergado, Borja SR River Valley JV 17' 6.5"
10 Townsend, Antonio SR Galena 17' 6.0" 5
11 Haack, Chris JR Lancaster 16' 3.0" 1.5
12 LaBudda, Julian SR Lancaster 16' 2.0" 1.5
13 Clark, Preston JR River Ridge 15' 10.0" 2
14 Kartman, Jared JR Cassville 15' 4.0" 0.75
15 Weaver, Logan SO Platteville 15' 4.0" 2.5
16 Bernhardt, Ethan FR Platteville JV #3 15' 3.0"
17 Budden, Brad FR Platteville JV #2 15' 2.0" 0.75
18 Trautsch, Ivan FR River Ridge JV 15' 1.0"
19 Adams, Josh SO Belmont 13' 6.0"
20 Seamster, Christian FR Platteville JV #2 13' 6.0" 0.75
21 Schnieder, Quinton FR Dodgeville/Mineral Point JV 13' 6.0"
22 Lecuona, Andre SO Cassville 13' 4.0" 0.75
23 Holman, Kelly FR Platteville JV #3 13' 3.0"
24 Argall, Brady SO Belmont 10' 5.0"
25 Unbehaun, Cade SO River Valley JV 10' 2.0"

Men's Triple Jump Relay   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Flack, Caleb JR Galena 41' 8.0" 5
2 Hall, Tyre JR Cuba City 38' 11.0" 3
3 Schauf, Wyatt SR River Valley JV 37' 6.5" 2.5
4 Palmer, Nathan SR River Valley 37' 6.5" 4
5 Sprain, Micah SR Dodgeville/Mineral Point 36' 5.0"
6 Bergado, Borja SR River Valley 36' 3.5" 4
7 Holland, Hunter SO Galena 36' 2.0" 5
8 Gore, Cole JR Platteville 34' 5.5" 1.5
9 Barrita, Saul SR River Ridge 34' 5.0" 2
10 Barth, Braydon FR Cuba City 34' 4.0" 3
11 Fugate, Luke SO Platteville JV #2 33' 7.5" 1
12 Kartman, Jared JR Cassville 33' 6.0" 0.5
13 Kluesner, Bo JR River Ridge 32' 10.0" 2
14 Digman, Grant FR Platteville JV #2 32' 0.0" 1
15 Thiele, Colin JR Platteville 31' 5.0" 1.5
16 Larson, Adam SR River Valley JV 30' 9.0" 2.5
17 Baliff, Will SO Cassville 30' 4.5" 0.5

Men's Shot Put Relay   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Knockel, Dominick JR Galena 39' 3.0" 2
2 Favreau, Alex JR River Valley 33' 5.0" 3
3 Lueder, Caleb FR Platteville JV #2 30' 1.0"
4 Jacobson, Hayden JR River Valley JV 30' 1.0"
5 Heisner, Eric FR Dodgeville/Mineral Point JV 28' 7.0"
6 Chase, Kevin SR River Ridge 26' 3.0"
7 Turner, Austin SO Platteville JV #3 25' 6.0"
8 Reddy, Venkat FR Platteville JV #3 19' 6.0"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Allen, Justin SO Lancaster 30' 11.0" 1
2 Sheehan, Kyle FR River Ridge 30' 10.0"
3 Johll, Parker FR Cassville JV 30' 9.0" 0.5
4 Tolzman, Zach JR Dodgeville/Mineral Point JV 29' 6.0"
5 Durns, Shane FR River Ridge JV 29' 4.0"
6 Mish, Camron FR River Ridge JV 29' 2.0"
7 McCabe, Jacob FR Lancaster JV 27' 11.0"
8 Cooper, Robert FR Richland Center 20' 2.0"
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Anderson, Mikhail JR Lancaster 40' 6.0" 1
2 Wheeler, Ben FR Cassville JV 38' 6.0" 0.5
3 Miesen, Chandler SO Platteville 37' 11.0" 4
4 Oomans, Trevor SR Dodgeville/Mineral Point 34' 11.0"
5 Gardner, Dalton FR Lancaster JV 34' 11.0"
6 Carter, Ian FR Platteville JV #2 34' 6.0"
7 Gotto, Tristan SR River Ridge 32' 6.0"
8 Maring, Bryan SO River Ridge 31' 4.0"
9 Evenson, Andrew JR Dodgeville/Mineral Point 30' 9.0"
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Eastlick, Cole JR River Valley 47' 3.0" 3
2 Wedig, Tucker SR Belmont 47' 0.0" 5
3 Weber, Ryan SR Platteville 44' 5.0" 4
4 Phillips, Gabe SR Cassville 41' 6.0" 2.5
5 Cummings, Tyler JR Cuba City 41' 4.0" 1.5
6 Sinagra, Brandon SO Galena 40' 2.0" 2
7 Wedig, Jacob FR Belmont 38' 11.0" 5
8 Klein, Brad SR Cassville 38' 2.0" 2.5
9 Burkholder, Ben JR Cuba City 38' 0.0" 1.5
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bockhop, Terry SR Cuba City 34' 10.0"
2 Kleist, Sterling FR Richland Center 23' 10.0"
3 McCarthy, Aaron SO Cuba City -

Men's Discus Throw Relay   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Miesen, Chandler SO Platteville JV #2 98' 9.0" 1
2 Carter, Ian FR Platteville JV #2 89' 5.0" 1
3 Favreau, Alex JR River Valley 85' 0.0" 2
4 Jacobson, Hayden JR River Valley JV 78' 0.0"
5 Geisking, Jonny FR Dodgeville/Mineral Point JV 72' 7.0"
6 Kleist, Sterling FR Richland Center 62' 0.0"
7 Turner, Austin SO Platteville JV #3 61' 4.0"
8 Reddy, Venkat FR Platteville JV #3 56' 2.0"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Baliff, Luke SO Cassville JV 78' 5.0"
2 Haas, Derek FR River Ridge 69' 5.0"
3 Austin, Brandon JR Lancaster JV 66' 8.0"
4 Heisner, Eric FR Dodgeville/Mineral Point JV 62' 7.0"
5 Hanson, Shane JR River Ridge 61' 7.0"
6 Durns, Shane FR River Ridge JV 59' 7.0"
7 Stolzman, Alex FR Richland Center 59' 6.0"
8 Mish, Camron FR River Ridge JV 57' 0.0"
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Oomans, Trevor SR Dodgeville/Mineral Point 100' 6.0"
2 Anderson, Mikhail JR Lancaster 99' 0.0" 1.5
3 Lueder, Caleb FR Platteville 95' 5.0" 4
4 Gardner, Dalton FR Lancaster JV 93' 1.0"
5 Tolzman, Zack JR Dodgeville/Mineral Point 84' 4.0"
6 Einsweiler, Dylan SR Galena 83' 9.0" 0.5
7 Mohlmann, Jordan SO Lancaster 79' 5.0"
8 Gotto, Tristan SR River Ridge 67' 8.0"
9 Maring, Bryan SO River Ridge 65' 8.0"
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Wedig, Tucker SR Belmont 155' 2.0" 5
2 Weber, Ryan SR Platteville 145' 7.0" 4
3 Wedig, Jacob FR Belmont 127' 11.0" 5
4 Esser, Dallas SR Cassville 127' 5.0" 3
5 Cummings, Tyler JR Cuba City 117' 11.0" 2.5
6 Eastlick, Cole JR River Valley 117' 3.0" 2
7 Burkholder, Ben JR Cuba City 115' 9.0" 2.5
8 Hetcher, Gus JR Cassville 111' 6.0" 3
9 Sinagra, Brandon SO Galena 102' 1.0" 0.5
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McCabe, Jacob FR Lancaster 99' 6.0" 1.5
2 Bockhop, Terry SR Cuba City 82' 0.0"

Women's 4 x 50m Relay   Top↑

Finals Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Platteville JV A Britney Baker, Katherine Kasper,
,
28.13
2 Dodgeville/Mineral Point JV A Ally Brennan, Katie Dochnahl,
,
30.15
3 River Ridge JV A Brittnee Pash, Jenna West,
,
30.90
Finals Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Cuba City A Kaitlyn Kaiser, Mykenzie Vaassen,
,
26.91 10
2 River Valley JV A Emily Fisher, Megan Prem,
,
30.55
3 Richland Center A Blake McCoy, Olivia Schultz,
,
31.13 2
Finals Heat #3
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 River Ridge A Johanna Allen, Allison Ploessl,
,
29.62 4
2 Cassville A Jenna Baliff, Kayla Mumm,
,
30.34 3
3 Lancaster A Taylor Deutsch, Elizabeth Walker,
,
31.50 1
Finals Heat #4
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Platteville A Maggie Durni, Theresa Eglin,
,
27.39 8
2 River Valley A Ashley Alloway, Jamie Ring,
,
28.17 6
3 Dodgeville/Mineral Point A Alexa Bohnsack, Jaycie Runde,
,
28.59 5

Women's 4 x 50m Shuttle Hurdle   Top↑

Finals Heat #1
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Dodgeville/Mineral Point JV A Alyssa Belling, Natalie Chubb,
,
38.69
2 Platteville JV A Rachel Bailie, Grace Hammermeister,
,
38.81
3 Cassville A Bailie Becwar, Destiny Cederquist,
,
40.36 5
Finals Heat #2
Team Name Squad Athlete Name Mark Points
1 Platteville A Ashley Budden, Julia Evans,
,
36.21 10
2 Cuba City A Shay Lierman, Maizee Splinter,
,
36.24 8
3 Dodgeville/Mineral Point A Lizzy Doolittle, Megan Pluemer,
,
38.78 6

Women's 1,600m Distance Medley   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 , SR Dodgeville/Mineral Point JV 5:18.59
2 , SR River Ridge 5:25.36 3
3 , SR Cassville 5:29.04 2
4 , SR Richland Center 5:38.49 1
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 , SR Dodgeville/Mineral Point 4:31.19 10
2 , SR Platteville 4:36.20 8
3 , SR Cuba City 4:44.99 6
4 , SR Lancaster 4:49.09 5
5 , SR River Valley 5:06.69 4
6 , SR Platteville JV 6:01.37

Women's High Jump Relay   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Evans, Julia SR Platteville 5' 0.0" 5
2 Bailie, Faye JR Platteville 5' 0.0" 5
3 Splinter, Maizee SO Cuba City 5' 0.0" 3.5
4 Rizner, Madison FR Richland Center 4' 10.0" 3.5
5 Nigl, McKenna FR Richland Center 4' 8.0" 3.5
6 Stanek, Taylor SR Dodgeville/Mineral Point 4' 8.0" 2.5
7 Doolittle, Lizzy SR Dodgeville/Mineral Point JV 4' 6.0"
8 Doll, Ashton JR Lancaster 4' 6.0" 2
9 deHaan, Jannie SR Belmont 4' 6.0" 1.25
10 Cummings, Keisha FR Cuba City 4' 6.0" 3.5
11 Chubb, Haley SO Dodgeville/Mineral Point 4' 6.0" 2.5
12 Steiger, Sammy JR River Ridge 4' 4.0"
13 Walker, Elizabeth FR Lancaster 4' 4.0" 2
14 Digman, Skye FR Platteville JV 4' 4.0" 1.25
15 Baker, Britney FR Platteville JV 4' 2.0" 1.25
16 Fink, Taylor JR River Valley 4' 2.0"
17 Kamps, Keegan SR Belmont 4' 0.0" 1.25
18 Pash, Brittany FR River Ridge -

Women's Pole Vault Relay   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Schaefer, Melanie SR Platteville 9' 0.0" 5
2 Bahr, Elisa SR Platteville 8' 0.0" 5
3 Bloom, Sydney JR River Ridge 8' 0.0" 4
4 Jones, Elle SR Cuba City 7' 0.0"
5 Gates, Franci JR River Ridge 7' 0.0" 4
6 Busch, Emilie FR Platteville JV 6' 0.0" 3
7 Hammermeister, Grace SO Platteville JV 6' 0.0" 3
8 Ginter, Nikki SR Cuba City -
9 Doudna, Bethany JR Richland Center -

Women's Long Jump Relay   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kaiser, Kaitlyn JR Cuba City 16' 11.0" 5
2 Staver, Sydney SO Dodgeville/Mineral Point 16' 4.0" 3
3 Wickman, Kaylee SR River Valley 15' 10.0" 2.5
4 Serres, Allie SR Platteville 15' 6.5" 4
5 Lierman, Shay SR Cuba City 15' 6.0" 5
6 Durni, Maggie JR Platteville 15' 5.5" 4
7 Wagner, Sydney SR Lancaster 14' 7.0" 2
8 Volkmann, Megan FR Lancaster 14' 3.0" 2
9 Langmeier, Hannah FR Platteville JV 13' 6.0" 1.5
10 Fink, Taylor JR River Valley 13' 6.0" 2.5
11 Baliff, Jenna JR Cassville 13' 2.0" 1
12 Dochnahl, Katie JR Dodgeville/Mineral Point 13' 1.0" 3
13 Kasper, Katherine FR Platteville JV 12' 6.0" 1.5
14 Jandro, Karli SO River Ridge 12' 2.0" 0.5
15 Breuer, Maria FR River Ridge 12' 0.0" 0.5
16 Burghoff, Katharina SR Belmont 11' 4.0"
17 Borcherding, Abi FR Cassville 11' 2.0" 1
18 Ljungberg, Rebecka SR Belmont 7' 5.0"

Women's Triple Jump Relay   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Murray, Sadie JR Cuba City 32' 10.0" 2.5
2 Bailie, Faye JR Platteville 31' 0.0" 5
3 Bohnsack, Alexa JR Dodgeville/Mineral Point 30' 10.0" 3
4 Wickman, Kaylee SR River Valley 30' 8.0" 4
5 Fink, Taylor JR River Valley 29' 4.5" 4
6 Bailie, Rachel FR Platteville 29' 3.0" 5
7 Budden, Ashley SR Platteville JV 29' 1.0" 2
8 Parkin, Marissa SO Dodgeville/Mineral Point 28' 8.0" 3
9 Allen, Johanna SR River Ridge 27' 4.5" 1.5
10 Langmeier, Hannah FR Platteville JV 27' 4.0" 2
11 Timmerman, Katelyn JR Cuba City 25' 4.5" 2.5
12 Breuer, Rebecca SO River Ridge 24' 10.0" 1.5

Women's Shot Put Relay   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 deHaan, Jannie SR Belmont 26' 6.0" 0.5
2 Redddell, Anissa FR Dodgeville/Mineral Point JV 22' 6.0" 1
3 Skubal, Anna SO Platteville JV 22' 2.0"
4 Vincent, Ally FR Lancaster JV 20' 10.0"
5 Burghoff, Katharina SR Belmont 20' 7.0" 0.5
6 Wagner, Katie FR Lancaster JV 19' 10.0"
7 Baliff, Brielle JR Cassville 17' 7.0"
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Reynolds, Tessa JR River Ridge JV 25' 4.0" 1.5
2 Zimmer, Beth SR River Ridge JV 25' 3.0" 1.5
3 Brokish, Kari SO Dodgeville/Mineral Point JV 25' 0.0" 1
4 Bahl, Mallory SO Lancaster 24' 11.0" 4
5 Linder, Taylor SO River Ridge 24' 2.0" 2.5
6 Rhyner, Brook FR Dodgeville/Mineral Point 23' 11.0" 2
7 Budden, Ashley SR Platteville 22' 10.0" 3
8 Wood, Melissa JR Platteville JV 22' 0.0"
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Wedige, Mollie SR Cuba City 39' 9.0" 5
2 Liegel, Rachel SR River Valley 36' 11.0"
3 Fields, Camry SO Cuba City 33' 3.0" 5
4 Bahl, Brittany SR Lancaster 32' 0.0" 4
5 Digman, Skye FR Platteville 28' 6.0" 3
6 Johll, Paige FR Cassville 27' 7.0"
7 Johnsrud, Bri SR Dodgeville/Mineral Point 27' 2.0" 2
8 Zinkle, Roni SR River Ridge 27' 1.0" 2.5

Women's Discus Throw Relay   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Skubal, Anna SO Platteville JV 80' 1.0" 1.5
2 Bean, Christal FR Cassville 63' 4.0"
3 LeGrand, Jessie SO Platteville JV 59' 8.0" 1.5
4 Wood, Melissa JR Platteville JV #2 57' 2.0"
5 Jentz, Courtney FR Platteville JV #2 56' 4.0"
6 Brokish, Kari SO Dodgeville/Mineral Point JV 55' 0.0"
7 Wagner, Katie FR Lancaster JV 44' 5.0"
8 Ljungberg, Rebecka SR Belmont 41' 9.0" 0.5
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bahl, Mallory SO Lancaster 75' 4.0" 2.5
2 Digman, Skye FR Platteville 74' 3.0" 2
3 Johll, Paige FR Cassville 70' 0.0"
4 Rhyner, Brook FR Dodgeville/Mineral Point 67' 2.0" 3
5 Reynolds, Tessa JR River Ridge JV 67' 1.0"
6 Linder, Taylor SO River Ridge JV 65' 8.0"
7 Zimmer, Beth SR River Ridge 65' 3.0" 1
8 Redddell, Anissa FR Dodgeville/Mineral Point JV 62' 2.0"
9 Vincent, Ally FR Lancaster JV 59' 9.0"
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Johnsrud, Bri SR Dodgeville/Mineral Point 99' 5.0" 3
2 Liegel, Rachel SR River Valley 97' 4.0" 4
3 Kamps, Keegan SR Belmont 94' 7.0" 0.5
4 Bahl, Brittany SR Lancaster 90' 5.0" 2.5
5 Fields, Camry SO Cuba City 87' 1.0" 5
6 Wedige, Mollie SR Cuba City 78' 0.0"
7 Zinkle, Roni SR River Ridge 74' 3.0" 1
8 DuCharme, Molly SR River Valley 70' 5.0" 4
9 Budden, Ashley SR Platteville 66' 1.0" 2
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kopp, Payton SO Cuba City 85' 5.0" 5
2 Collins, Layne SR Cuba City 63' 1.0"