Salt Fork Invite #1

Men's 100m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Branigan, Max FR Salt Fork (Catlin) 11.37
2 Doggett, z SR Georgetown-Ridge Farm 11.81
3 Bryant, Dakota SR Salt Fork (Catlin) 12.18
4 Taylor, Joe JR Milford 12.53
5 Labayog , Nick JR Schlarman 13.09
6 Osborne, Matthew SR Salt Fork (Catlin) 13.23
7 MckinLey, z SR Milford 13.56
8 Jackson, T SR Georgetown-Ridge Farm -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Miller, Jarod FR Milford 12.70
2 Floyd, Mack SR Villa Grove 13.38
3 Delahoya , Daniel FR Schlarman 13.83
4 Musaj, Liberty SR Westville -
5 Vandeventer, Jackson SR Villa Grove -
6 Quick, Thomas FR Schlarman -
7 Noel, Logan JR Westville -
8 Stricklett, Tylan SO Westville -

Men's 200m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Doggett, z SR Georgetown-Ridge Farm 24.81
2 Hummel, Zack JR Milford 25.12
3 Labayog , Nick JR Schlarman 27.12
4 Mitchell, z SR Georgetown-Ridge Farm 27.87
5 Filisky, Brendan JR Salt Fork (Catlin) 31.34
6 Key, z SR Georgetown-Ridge Farm 35.84
7 Boothe, Jordan SO Salt Fork (Catlin) -
8 Branigan, Max FR Salt Fork (Catlin) -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mitchell, Jake SR Milford 25.10
2 MckinLey, z SR Milford 29.12
3 Nelk, Izaiyah SR Villa Grove 29.31
4 Delahoya , Daniel FR Schlarman 31.43
5 Quick, Thomas FR Schlarman -
6 Floyd, Mack SR Villa Grove -
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Musaj, Liberty SR Westville -
2 Singleton, Jonathon FR Westville -
3 Stricklett, Tylan SO Westville -

Men's 400m Dash   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Smith, z SR Georgetown-Ridge Farm 1:04.90
2 Duel, z SR Georgetown-Ridge Farm 1:19.21
3 Tutewiler, z SR Milford 1:19.69

Men's 400m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Labaw, Dawson JR Salt Fork (Catlin) 57.72
2 Dable, Zach JR Salt Fork (Catlin) 58.03
3 Miller, Jarod FR Milford 1:00.56
4 Sawyer, Ashton SO Salt Fork (Catlin) 1:03.72
5 Lenhart, z SR Georgetown-Ridge Farm 1:07.28
6 Vandeventer, Jackson SR Villa Grove 1:09.31
7 Singleton, Jonathon FR Westville -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nelk, Izaiyah SR Villa Grove 1:11.56
2 Buckley, Ryan FR Westville -
3 Stricklett, Tylan SO Westville -

Men's 800m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Brinkley, z SR Georgetown-Ridge Farm 2:19.86
2 Labaw, Dawson JR Salt Fork (Catlin) 2:30.21
3 Talbott, Keegan FR Salt Fork (Catlin) 2:31.93
4 Smith, z SR Georgetown-Ridge Farm 2:33.41
5 Lenhart, z SR Georgetown-Ridge Farm 2:37.33
6 Wrzosek, Stanley JR Salt Fork (Catlin) 2:38.81
7 Virklan, Jacob SR Milford 2:40.78
8 Perez , Angel FR Schlarman -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Davenport, Gabriel SO Milford 2:51.95
2 Kinney, Taylor SR Westville -
3 Johns, Cameron SR Villa Grove -
4 Toole, Lukas SR Westville -
5 Ghert, Garret JR Westville -

Men's 1600m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Brinkley, z SR Georgetown-Ridge Farm 5:28.03
2 Labaw, Landon SO Salt Fork (Catlin) 5:34.37
3 Lopez, z SR Georgetown-Ridge Farm 5:36.56
4 Tovey, Zach JR Milford 5:44.28
5 Rogers, Dawson FR Salt Fork (Catlin) 5:59.52
6 Kamaya, Keita JR Schlarman 6:12.06
7 Perez , Angel FR Schlarman -
8 Toole, Lukas SR Westville -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Davenport, Gabriel SO Milford 6:44.77
2 Virklan, Jacob SR Milford 7:02.43
3 Goulding, Isaiah JR Westville -
4 Howard, Ethan SR Villa Grove -
5 Price, Trevor SR Villa Grove -
6 Ghert, Garret JR Westville -

Men's 3200m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lopez, z SR Georgetown-Ridge Farm 11:52.00
2 Tovey, Zach JR Milford 12:28.00
3 Rogers, Dawson FR Salt Fork (Catlin) 12:50.00
4 Price, Trevor SR Villa Grove 14:12.00
5 Howard, Ethan SR Villa Grove 15:08.00
6 Goulding, Isaiah JR Westville -

Men's 110m Hurdles   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Stevens, Dakota JR Milford 16.21
2 Wilson, Cain FR Salt Fork (Catlin) 17.90
3 Thomas, Dylan SR Villa Grove 21.43
4 Severado, Ladavion JR Westville -
5 Wash, Derrick SR Westville -
6 Smith, Chad SR Villa Grove -

Men's 300m Hurdles   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Stevens, Dakota JR Milford 43.91
2 Wilson, Cain FR Salt Fork (Catlin) 44.44
3 Hackman, Byron JR Salt Fork (Catlin) 49.24
4 Munoz, z SR Georgetown-Ridge Farm 51.32
5 Weaver, z SR Georgetown-Ridge Farm 51.82
6 Taylor, z SR Georgetown-Ridge Farm 53.10
7 Johns, Cameron SR Villa Grove -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Wash, Derrick SR Westville -
2 Thomas, Dylan SR Villa Grove -
3 Severado, Ladavion JR Westville -

Men's High Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Owen, z SR Georgetown-Ridge Farm 1.83
2 Taylor, Joe JR Milford 1.53
3 Hubbard, Larry JR Salt Fork (Catlin) 1.52
4 Mitchell, Jake SR Milford 1.52
5 Wolf, Stuat SR Villa Grove -
6 Nelk, Izaiyah SR Villa Grove -
7 Smith, Chad SR Villa Grove -

Men's Long Jump   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Owen, z SR Georgetown-Ridge Farm 5.79
2 Bryant, Dakota SR Salt Fork (Catlin) 5.78
3 Hubbard, Larry JR Salt Fork (Catlin) 5.19
4 Laubscher, Matt SR Milford 5.19
5 Hummel, Zack JR Milford 5.18
6 Taylor, Joe JR Milford 4.88
7 Talbott, Keegan FR Salt Fork (Catlin) -
8 Severado, Ladavion JR Westville -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kratzer, Jeffrey SR Westville -
2 Jackson, D SR Georgetown-Ridge Farm -
3 Floyd, Mack SR Villa Grove -
4 Noel, Logan JR Westville -

Men's Triple Jump   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Owen, z SR Georgetown-Ridge Farm 1' 0.5"
2 Laubscher, Matt SR Milford 10.97
3 Weaver, Dalton SR Salt Fork (Catlin) 10.67
4 Wrzosek, Stanley JR Salt Fork (Catlin) 10.05
5 Jackson, T SR Georgetown-Ridge Farm 9.44
6 Floyd, Mack SR Villa Grove -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Tovey, Zach JR Milford 10.67
2 Nelk, Izaiyah SR Villa Grove 7.92
3 Severado, Ladavion JR Westville -

Men's Shot Put   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Tate, Rylan JR Salt Fork (Catlin) 1' 0.9"
2 Wakeland, Richie SR Salt Fork (Catlin) 1' 0.5"
3 Lester, Nick SO Salt Fork (Catlin) 11.28
4 Reetz, Chaz JR Milford 10.67
5 Snedeler, z SR Georgetown-Ridge Farm 10.67
6 Morgan, z SR Milford 9.45
7 Marquez, Mark FR Milford 8.84
8 Hannah, Clayton JR Westville -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ryan, z SR Georgetown-Ridge Farm 9.14
2 Vandeventer, Jackson SR Villa Grove 7.01
3 Livengood, Zach SR Villa Grove 6.10
4 Mosier, z SR Georgetown-Ridge Farm -
5 Black, Trevor SR Villa Grove -
6 Noel, Logan JR Westville -
7 Crain, Brady JR Westville -

Men's Discus Throw   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Wakeland, Richie SR Salt Fork (Catlin) 3' 2.4"
2 Tate, Rylan JR Salt Fork (Catlin) 3' 0.27"
3 Reetz, Chaz JR Milford 2' 6.78"
4 Hunter, Keegan SR Salt Fork (Catlin) 2' 4.35"
5 Marquez, Mark FR Milford 2' 4.35"
6 Trumann, z SR Milford 1' 9.64"
7 Crain, Brady JR Westville -
8 Gray, Gunnar SR Milford -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Snedeler, z SR Georgetown-Ridge Farm 3' 5.76"
2 Mosier, z SR Georgetown-Ridge Farm 2' 9.22"
3 Ryan, z SR Georgetown-Ridge Farm 1' 11.83"
4 Black, Trevor SR Villa Grove 1' 11.77"
5 Vandeventer, Jackson SR Villa Grove 1' 8.42"
6 Livengood, Zach SR Villa Grove 1' 4.46"
7 Noel, Logan JR Westville -
8 Hannah, Clayton JR Westville -

Women's 100m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kirby, Morgan SR Salt Fork (Catlin) 13.00
2 King, Jayden SO Schlarman 13.40
3 Kirby, Amber FR Salt Fork (Catlin) 13.50
4 Myhren, Ida JR Salt Fork (Catlin) 14.02
5 Kaeb, Anna SR Milford 14.14
6 Rolinitis, Mariah SR Westville -
7 Doxtator, Brooke JR Villa Grove -
8 Wellman, Sarah SR Milford -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Colyer, Chloe FR Georgetown-Ridge Farm 14.66
2 Stout, Madeline SR Schlarman 14.79
3 longest, z SR Milford 15.54
4 Severado, Jasman FR Westville -
5 Powell, Hailee SR Schlarman -
6 Stoner, Emma SO Westville -
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Chestnut, Skyler SO Villa Grove -
2 Falletti, Macey FR Georgetown-Ridge Farm -
3 Taylor, Justice SO Georgetown-Ridge Farm -

Women's 200m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kimbro, Jenny SR Salt Fork (Catlin) 26.52
2 Myhren, Ida JR Salt Fork (Catlin) 30.21
3 Carder, Aleah JR Salt Fork (Catlin) 31.60
4 Kaeb, Morgan FR Milford 32.43
5 Stoner, Emma SO Westville -
6 Wellman, Sarah SR Milford -
7 Rolinitis, Mariah SR Westville -
8 Morts, Emma FR Milford -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Colyer, Chloe FR Georgetown-Ridge Farm 31.84
2 Cheatham, Nicole FR Villa Grove 32.43
3 McClellan, Janis SO Georgetown-Ridge Farm 35.00
4 Severado, Jasman FR Westville -
5 Stout, Olivia SO Schlarman -
6 Powell, Hailee SR Schlarman -
7 Stout, Madeline SR Schlarman -
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 longest, z SR Milford 35.30
2 Falletti, Macey FR Georgetown-Ridge Farm 36.62
3 Buessing, Taylor FR Villa Grove -

Women's 400m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Plotner, McKenna FR Salt Fork (Catlin) 1:07.38
2 Klemme, Sydnie SR Salt Fork (Catlin) 1:10.00
3 Kirby, Amber FR Salt Fork (Catlin) 1:13.53
4 Boyle, Karli SR Milford 1:18.40
5 Rolinitis, Mariah SR Westville -
6 Stoner, Emma SO Westville -
7 Messmer, Muriel SO Schlarman -
8 Sermersheim, Maddy SO Schlarman -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McCalla, Hannah SR Milford 1:24.41
2 McClellan, Janis SO Georgetown-Ridge Farm 1:28.85
3 Townsend, Teagan JR Villa Grove -

Women's 800m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jennings, Anna FR Milford 2:52.36
2 Darr, Amanda JR Salt Fork (Catlin) 2:59.57
3 Fathauer, Baily SO Salt Fork (Catlin) 3:03.13
4 Lenhart, Natalie SO Georgetown-Ridge Farm 3:20.00
5 Key, Mary JR Georgetown-Ridge Farm 3:21.08
6 Wegeng, Sophia FR Villa Grove -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Foster, Karsyn SO Salt Fork (Catlin) 3:14.84
2 Lescak, Catherine SR Schlarman 3:22.00
3 Leitz, Emma SR Milford 4:11.84

Women's 1600m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jennings, Anna FR Milford 6:38.05
2 Teig, Sarah FR Milford 6:39.96
3 Nerusch, Julia JR Salt Fork (Catlin) 6:48.37
4 Stokes, Katelyn JR Villa Grove 6:54.34
5 Lenhart, Natalie SO Georgetown-Ridge Farm 7:48.62
6 Kinney, Riley SO Westville -
7 Key, Mary JR Georgetown-Ridge Farm -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lescak, Catherine SR Schlarman 7:59.43
2 Gregory, Lorin SO Milford 8:18.91
3 Bailey, Danielle JR Salt Fork (Catlin) -

Women's 3200m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nerusch, Julia JR Salt Fork (Catlin) 15:15.00
2 McCalla, Hannah SR Milford 16:19.00
3 Bailey, Danielle JR Salt Fork (Catlin) -

Women's 300m Hurdles   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kimbro, Jenny SR Salt Fork (Catlin) 45.46
2 King, Jayden SO Schlarman 52.55
3 Kirby, Morgan SR Salt Fork (Catlin) 54.00
4 Kaeb, Morgan FR Milford 54.24
5 Sermersheim, Elly SR Schlarman 1:03.81

Women's High Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gross, Janie SO Schlarman 1.23
2 Boyle, Karli SR Milford 1.23
3 Sermersheim, Elly SR Schlarman 1.22
4 Klemme, Sydnie SR Salt Fork (Catlin) 1.22
5 Wilson, Jessica SR Salt Fork (Catlin) 1.22
6 McCalla, Hannah SR Milford 1.22

Women's Long Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kimbro, Jenny SR Salt Fork (Catlin) 4.90
2 Morts, Emma FR Milford 4.27
3 Plotner, McKenna FR Salt Fork (Catlin) 3.96
4 longest, z SR Milford 3.55

Women's Triple Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Walder, Erica FR Milford 8.84
2 Sermersheim, Maddy SO Schlarman 8.53
3 Wilson, Jessica SR Salt Fork (Catlin) 8.23
4 Plotner, McKenna FR Salt Fork (Catlin) 8.20
5 Kaeb, Anna SR Milford -

Women's Discus Throw   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nicholson, Abby SR Salt Fork (Catlin) 3' 0.58"
2 Anderson, Rachyl SO Salt Fork (Catlin) 2' 11.05"
3 Witte, Katie JR Salt Fork (Catlin) 2' 11.05"
4 Gross, Janie SO Schlarman 1' 11.48"
5 Coffin, Emilee SO Villa Grove 1' 11.47"
6 Hall, Dylann SO Georgetown-Ridge Farm 1' 11.43"
7 Merkle, Monica SR Milford 1' 6.2"
8 McKinney, Paiton SO Milford 10.06
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Goodwin, Cassandra SO Georgetown-Ridge Farm 1' 8.12"
2 Chestnut, Skyler SO Villa Grove 1' 7.51"
3 Fulk, Ashley FR Villa Grove 1' 4.15"
4 Woodby, Kaylea SO Milford 1' 4.1"
5 Davis, Savannah FR Georgetown-Ridge Farm 1' 3.24"
6 Woodard, Layla FR Westville -
7 High, Kasandera SR Westville -