SEMO All-Comers Meet

Men's Men 55m Dash Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jones, Bryan SR Millington Track Club 6.79
2 Parks, D'Arbie SR NTL Elite Track 7.30
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Jones, Bryan SR Millington Track Club 6.79
2 Law, Drake SR Unattached 7.97
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Parks, D'Arbie SR NTL Elite Track 7.01
2 Aitch, Frank SR Missouri Elite Sports Club 8.87

Men's 55m Dash High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Smith, Leon SR Coach Mike Track Club 6.45
2 Truss, Brandon SR Trackmyspeed-Southern 6.72
3 Britton, Denzel SR Poplar Bluff 6.77
4 Moore, Jerrid JR Poplar Bluff 6.83
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jones, Jaylen SR Memphis Jaguars 6.67
2 Liggins, Princeton SR St. Louis Express 6.77
3 Johnson, Isaiah FR Poplar Bluff 6.80
4 Jones, Jayni SR East St. Louis 7.07
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Smith, Leon SR Coach Mike Track Club 6.55
2 Britton, Denzel SR Poplar Bluff 6.58
3 Johnson, Kevin SR East St. Louis 6.90
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Moore, Jerrid JR Poplar Bluff 6.67
2 Johnson, Isaiah FR Poplar Bluff 6.83
3 White, Justin FR Unattached 6.89
4 Latham, JaWaun SR St. Louis Express 6.96
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Liggins, Princeton SR St. Louis Express 6.83
2 Barousse, Brett SO Poplar Bluff 6.87
3 Hammons, James JR Unattached 7.11
4 Jones, Eric SR St. Louis Express 7.15
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Jones, Jayni SR East St. Louis 6.77
2 Watts, Brandon SR Unattached 6.99
3 Morrison, Darius SR Missouri Elite Sports Club 7.02
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Truss, Brandon SR Trackmyspeed-Southern 6.70
2 Jones, Jaylen SR Memphis Jaguars 6.71
3 Roggenburg, Chris SR Unattached 7.11
4 Harris, Keith SR Missouri Elite Sports Club 7.22
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Nichiols, Charles SO Memphis Jaguars 6.88
2 Martin, Chase SR St. Louis Express 7.45
3 Whitelock, John SR Pacific High School 7.49
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Nolden, DeAndre SR Unattached-Team 6.92
2 Pittman, Dontez SR Trackmyspeed-Southern 7.01
3 White, Marshanwee SR Trackmyspeed-Southern 7.10
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Byas, Miric SR Ultimate Speed Academy 7.09
2 Holten, Montez SO East St. Louis 7.14
3 Mosley, Jamie SR Trackmyspeed-Southern 7.21
Prelims Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Miles, Tyrell SR Ultimate Speed Academy 7.00
2 Tillman, Destry JR Palestine-Wheatley 7.19
3 Banton, Casani SR Missouri Elite Sports Club 7.27
Prelims Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Hampton, Qa'ran SR Millington Track Club 7.12

Men's 55m Dash Junior High   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Johnston, Joshua SR Ultimate Speed Academy 7.46
2 Norwood, Myles SR Ultimate Speed Academy 7.77
3 Caldwell, Devin SR Millington Track Club 8.51
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Fisher, Terrick SR Millington Track Club 8.64
2 Barousse, Luke SR Poplar Bluff 8.87
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Johnston, Joshua SR Ultimate Speed Academy 7.46
2 Caldwell, Devin SR Millington Track Club 8.57
3 Barousse, Luke SR Poplar Bluff 8.96
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Norwood, Myles SR Ultimate Speed Academy 7.80
2 Fisher, Terrick SR Millington Track Club 8.66

Men's 200m Dash High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Smith, Leon SR Coach Mike Track Club 23.68
2 Slaughter, Garrett SR Coach Mike Track Club 23.77
3 Morrison, Darius SR Missouri Elite Sports Club 25.36
4 Harris, Keith SR Missouri Elite Sports Club 27.62
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Liggins, Princeton SR St. Louis Express 23.62
2 Jones, Jayni SR East St. Louis 24.55
3 Nichiols, Charles SO Memphis Jaguars 24.70
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jones, Jaylen SR Memphis Jaguars 23.95
2 Molton, Herbert JR East St. Louis 25.94
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pittman, Dontez SR Trackmyspeed-Southern 24.45
2 Tillman, Destry JR Palestine-Wheatley 26.04
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Truss, Brandon SR Trackmyspeed-Southern 24.45
2 Hampton, Qa'ran SR Millington Track Club 24.87
3 Matthews, Malik SR Millington Track Club 24.98
Finals Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nolden, DeAndre SR Unattached-Team 24.83
2 Hilson, PJ SO Unattached 24.91
3 Hammons, James JR Unattached 25.86
Finals Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Irby, Romerro SR Memphis Jaguars 24.86
2 White, Marshanwee SR Trackmyspeed-Southern 25.39
3 Jones, Eric SR St. Louis Express 25.43
Finals Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Winston, Kemeric SR St. Louis Express 25.09
2 Maiden, Austin SO Unattached 25.43
3 Martin, Layton SR St. Louis Express 25.63
4 Marks, Spencer SR St. Louis Express 28.00
Finals Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Roggenburg, Chris SR Unattached 24.78
2 Holten, Montez SO East St. Louis 25.96
3 Martin, Chase SR St. Louis Express 27.28
Finals Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Miles, Tyrell SR Ultimate Speed Academy 25.20
2 Watts, Brandon SR Unattached 26.37
3 Clay, Brandon SR Millington Track Club 26.64
Finals Heat #11
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dueker, Jordan SR Ultimate Speed Academy 26.54
2 Byas, Miric SR Ultimate Speed Academy 27.59

Men's 400m Dash Junior High   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Smith, Alex SR Unattached 1:05.22
2 Wasserstrom, Max SR Unattached 1:05.66
3 Caldwell, Reggie SR Millington Track Club 1:05.69
4 Hobbs, Franklin SR Memphis Jaguars 1:13.84
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Davis, Trenton SR Cleats of Fire 1:02.16
2 Fisher, Terrick SR Millington Track Club 1:22.39
3 Caldwell, Devin SR Millington Track Club 1:26.71

Men's 400m Dash High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hilson, Nicholas SR Unattached 51.25
2 Johnson, Kevin SR East St. Louis 52.53
3 Slaughter, Garrett SR Coach Mike Track Club 53.49
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Liggins, Princeton SR St. Louis Express 53.78
2 Jones, Jayni SR East St. Louis 55.27
3 Molton, Herbert JR East St. Louis 57.46
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Irby, Quintsontro SR Memphis Jaguars 53.68
2 Jones, Jaylen SR Memphis Jaguars 53.73
3 Barber, Joshua SR St. Louis Express 55.24
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Seals, Elias SR St. Louis Express 55.94
2 Latham, JaWaun SR St. Louis Express 56.11
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Session, William SR Trackmyspeed-Southern 54.84
2 Bah, Sorre SR Memphis Jaguars 55.93
3 Tillman, Destry JR Palestine-Wheatley 58.97
Finals Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Irby, Romerro SR Memphis Jaguars 56.19
2 Winston, Kemeric SR St. Louis Express 57.13
3 Hampton, Qa'ran SR Millington Track Club 58.35
Finals Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jones, Eric SR St. Louis Express 56.66
2 Martin, Layton SR St. Louis Express 56.68
3 Duchatschek, Clayton JR Unattached 56.81
Finals Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Maiden, Austin SO Unattached 57.57
2 Whitelock, John SR Pacific High School 58.54
3 Holten, Montez SO East St. Louis 1:00.02
Finals Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nolden, DeAndre SR Unattached-Team 56.14
2 Lofton, Michael SR Trackmyspeed-Southern 1:01.17
3 Marks, Spencer SR St. Louis Express 1:03.57
Finals Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 White, Marshanwee SR Trackmyspeed-Southern 57.60
2 Roberts, Wesley JR Palestine-Wheatley 59.58
3 Martin, Chase SR St. Louis Express 59.80
4 Williams, Stanley SR St. Louis Express 1:02.89
Finals Heat #11
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mosley, Jamie SR Trackmyspeed-Southern 1:05.57
Finals Heat #12
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Clay, Brandon SR Millington Track Club 1:01.81
2 Mix, Raymond SO East St. Louis 1:03.48
Finals Heat #13
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Byas, Miric SR Ultimate Speed Academy 59.69
2 Dueker, Jordan SR Ultimate Speed Academy 1:00.09
3 Ashley, Jackson SR Ultimate Speed Academy 1:02.66

Men's Men 400m Dash Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McCrite, Alex JR Unattached 58.52

Men's 800m Run High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bailey, Griffin SR Unattached 2:00.67
2 Plunkett, David SR Unattached 2:04.09
3 Fleming, PJ SR Millington Track Club 2:04.74
4 Irby, Quintsontro SR Memphis Jaguars 2:08.47
5 Barber, Joshua SR St. Louis Express 2:14.61
6 Seals, Elias SR St. Louis Express 2:15.95
7 Hagemann, Saxon SO Pacific High School 2:22.40
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Maiden, Austin SO Unattached 2:13.56
2 Winston, Kemeric SR St. Louis Express 2:18.86
3 Smith, Dakota SO Palestine-Wheatley 2:19.47
4 Crawford II, Markeith FR Unattached 2:24.51
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Martin, Layton SR St. Louis Express 2:17.49
2 Smith, Damien SO East St. Louis 2:20.61
3 Williams, Stanley SR St. Louis Express 2:26.25
4 Williams, John SO Unattached 2:26.98
5 Roberts, Wesley JR Palestine-Wheatley 2:28.72
6 Marks, Spencer SR St. Louis Express 2:31.44
7 Besirevic, Amar SO Unattached 2:40.49
8 Gracey, Travis SO Palestine-Wheatley 3:23.65
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Sanders, Carson SR Ultimate Speed Academy 2:19.58
2 Clay, Brandon SR Millington Track Club 2:25.90
3 Irby, Romerro SR Memphis Jaguars 2:32.82
4 Ashley, Jackson SR Ultimate Speed Academy 2:35.71
5 Murphy, Brody SO Palestine-Wheatley 2:44.25

Men's 800m Run Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Davis, Trenton SR Cleats of Fire 2:24.72
2 Nelvis, Jamieson SR Memphis Jaguars 2:25.24
3 Wasserstrom, Max SR Unattached 2:35.51
4 Caldwell, Reggie SR Millington Track Club 2:37.14
5 Smith, Alex SR Unattached 2:38.71
6 Hobbs, Franklin SR Memphis Jaguars 3:00.82

Men's Men 1 Mile Run Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ehlen, Mark SR Unattached 8:06.00

Men's 1 Mile Run Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nelvis, Jamieson SR Memphis Jaguars 5:45.38
2 Hubbell, Ethan SR Unattached 6:49.40

Men's 1 Mile Run High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bailey, Griffin SR Unattached 4:39.74
2 Murray, Sena SR Memphis Jaguars 4:45.53
3 Plunkett, David SR Unattached 4:46.63
4 Jones, Keaton SR Memphis Jaguars 4:47.15
5 Jones, Colin SR Memphis Jaguars 4:57.31
6 Ketterling, Gryphon SR Unattached 5:08.28
7 Fleming, PJ SR Millington Track Club 5:21.01
8 Bah, Sorre SR Memphis Jaguars 5:30.96
9 Austin III, Gary JR Unattached 5:41.45
10 Seals, Elias SR St. Louis Express 5:58.97
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Sanders, Carson SR Ultimate Speed Academy 5:13.84
2 Williams, John SO Unattached 5:35.84
3 Smith, Dakota SO Palestine-Wheatley 5:43.91
4 Conway, Cody SO Pacific High School 5:46.86
5 Derickson, Tyler JR Unattached 6:14.14
6 Besirevic, Amar SO Unattached 6:24.30
7 Murphy, Brody SO Palestine-Wheatley 6:33.63
8 Gracey, Travis SO Palestine-Wheatley 7:50.99

Men's 3000m Run High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Duchatschek, Clayton JR Unattached 9:18.12
2 Walls, Christopher SR Memphis Jaguars 9:53.75
3 Falco, Trevor JR Unattached 10:00.20
4 Ketterling, Gryphon SR Unattached 10:19.23
5 Sanders, Carson SR Ultimate Speed Academy 10:21.93
6 Martin, Ryan FR Unattached 10:27.11
7 Austin III, Gary JR Unattached 11:05.54
8 Conway, Cody SO Pacific High School 11:19.37
9 Moore, Wesley SO Poplar Bluff 11:23.92
10 Brendel, Jack SR Mehlville High School 12:12.80
11 Peacock, Justin SO Palestine-Wheatley -

Men's 55m Hurdles High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Session, William SR Trackmyspeed-Southern 7.50
2 Johnson, Isaiah FR Poplar Bluff 8.36
3 Pittman, Dontez SR Trackmyspeed-Southern 8.38
4 Watts, Brandon SR Unattached 8.38
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mosley, Jamie SR Trackmyspeed-Southern 9.64
2 Roberts, Wesley JR Palestine-Wheatley 9.87
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Session, William SR Trackmyspeed-Southern 7.62
2 Pittman, Dontez SR Trackmyspeed-Southern 8.35
3 Watts, Brandon SR Unattached 8.53
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Johnson, Isaiah FR Poplar Bluff 8.48
2 Warren, Tyler JR Pacific High School 8.77
3 Mosley, Jamie SR Trackmyspeed-Southern 10.66
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Jablonowski, Andrew SR Unattached 8.80
2 Roberts, Wesley JR Palestine-Wheatley 10.04

Men's 55m Hurdles Junior High   Top↑

Prelim
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Davis, Trenton SR Cleats of Fire 10.33

Men's Men 55m Hurdles Open/Masters   Top↑

Prelim
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Law, Drake SR Unattached 11.23

Men's Men High Jump Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McCrite, Alex JR Unattached 6' 6.0"
2 Law, Drake SR Unattached 5' 2.0"

Men's High Jump High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Warren, Tyler JR Pacific High School 6' 0.0"
2 Pierce, Britt FR Unattached 5' 6.0"
3 Mix, Raymond SO East St. Louis 5' 6.0"
4 Moore, Tyler SR Ultimate Speed Academy 5' 4.0"
5 Moore, Alexander SR Ultimate Speed Academy 5' 2.0"
6 Dueker, Jordan SR Ultimate Speed Academy 5' 2.0"
7 Murphy, Brody SO Palestine-Wheatley -

Men's Men Pole Vault Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pitcher, Zach SR Saint Louis Pole Vault Cl 10' 6.0"

Men's Pole Vault Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rowland, Gage SR Poplar Bluff 9' 0.0"
2 Barousse, Luke SR Poplar Bluff 8' 0.0"

Men's Pole Vault High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Maddox, Dakota SR Unattached 15' 6.0"
2 Halter, Justin SR Unattached 13' 0.25"
3 Vincent, Adam JR Poplar Bluff 12' 6.0"
4 Paneitz, Zachary JR Unattached 9' 6.25"
5 Dauster, Austin SO Unattached 8' 6.0"
6 Barousse, Brett SO Poplar Bluff -

Men's Long Jump Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Norwood, Myles SR Ultimate Speed Academy 4.91

Men's Men Long Jump Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Raisbeck, Greg SR Unattached 5.49
2 Law, Drake SR Unattached 5.04
3 Aitch, Frank SR Missouri Elite Sports Club 3.69

Men's Men Triple Jump Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Law, Drake SR Unattached 10.48

Men's Triple Jump High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Molton, Herbert JR East St. Louis 1' 1.03"
2 Mix, Raymond SO East St. Louis 1' 0.72"
3 Smith, Damien SO East St. Louis 11.88
4 Moore, Tyler SR Ultimate Speed Academy 11.04

Men's Shot Put Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hunn Jr., Corey SR Unattached 10.72

Men's Men Shot Put Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Law, Drake SR Unattached 11.91
2 Aitch, Frank SR Missouri Elite Sports Club 8.85

Men's Shot Put High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hunter, Brandon SR Dashers Track Club 1' 1.51"
2 Nelson, Cameron SR Memphis Jaguars 11.37
3 Moore, Alexander SR Ultimate Speed Academy 9.91

Men's Men Weight Throw Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Phillips, Nick SR Unattached 1' 3.33"
2 Phillips, Zack SR Unattached 1' 2.3"
3 McDonald, Tim SR Throw For The Road Hammer 9.34

Women's 55m Dash High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Turner, Hava JR Missouri Elite 7.35
2 Nash, Destiney SR Ultimate Speed Academy 7.54
3 Phillips, Ariana SR Ultimate Speed Academy 7.59
4 Johnson, Brittney SR Ultimate Speed Academy -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pearson, Zionn SO St. Louis Blues 7.59
2 Frank, Danielle SR St. Louis Express 7.60
3 Eakin, Krisman SO Unattached 7.63
4 Waldner, Makayla SR Cleats of Fire 7.66
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Frank, Danielle SR St. Louis Express 7.58
2 Eakin, Krisman SO Unattached 7.60
3 Eakin, Kaylee SO Unattached 7.80
4 Muldrow , O'Shayla FR Sylvan Hills 7.97
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Turner, Hava JR Missouri Elite 7.36
2 Pearson, Zionn SO St. Louis Blues 7.58
3 Forrest, Si'Arra SR St. Louis Express 7.82
4 Perry, Kyra SR St. Louis Express 8.00
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Cherry, Ivana SR Memphis Jaguars 7.66
2 Beaudoin, Rachel SR Unattached 7.78
3 Richey, Taylor SO Unattached 8.05
4 Earl, Alysa SR Des Arc 8.09
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Eckert, Gabrielle JR Unattached 8.42
2 Williams, Skylon SO Des Arc 8.64
3 Brunette, Kayli JR Unattached 8.80
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Lewis, Makaylah SR Memphis Jaguars 7.96
2 Bailey, Kayla SR Ultimate Speed Academy 7.97
3 Bradley-Pikes, Aminah SR Ultimate Speed Academy 8.06
Prelims Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Johnson, Brittney SR Ultimate Speed Academy 7.31
2 Phillips, Ariana SR Ultimate Speed Academy 7.57
3 Nelson, Codi SR Memphis Jaguars 8.07
Prelims Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Nash, Destiney SR Ultimate Speed Academy 7.48
2 Lewis, Ja'Nia SR Missouri Elite Sports Club 8.24
3 Farmer, Sa'Maya JR Sylvan Hills 8.28
4 Green, Briana SR Memphis Jaguars 9.14
Prelims Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Waldner, Makayla SR Cleats of Fire 7.59
2 Marble, Kristian SR Ultimate Speed Academy 7.66
3 Anderson, Jada SR Ultimate Speed Academy 7.87
4 Carter, Andrea SR Cleats of Fire 8.17

Women's 55m Dash Junior High   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Burnett, Alicia SR Ultimate Speed Academy 7.23
2 Fortenberry, Jada SR Memphis Jaguars 7.55
3 Walker, Alexis SR NTL Elite Track 7.83
4 Jones, Amani SR St. Louis Blues 8.02
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Holloway , Deja SR Dashers Track Club 7.76
2 Moore, Brooke SR Ultimate Speed Academy 7.99
3 Spence, Kehlie SR Cleats of Fire 8.11
4 Prescott, Shya SR NTL Elite Track 8.76
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Walker, Alexis SR NTL Elite Track 7.68
2 Jones, Amani SR St. Louis Blues 7.98
3 Holloway , Deja SR Dashers Track Club 8.01
4 perry/anderson, sanai SR Trackmyspeed-Southern 9.88
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Moore, Brooke SR Ultimate Speed Academy 8.07
2 Prescott, Shya SR NTL Elite Track 8.64
3 Green, Nicole SR Memphis Jaguars 8.90
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Burnett, Alicia SR Ultimate Speed Academy 7.18
2 Fortenberry, Jada SR Memphis Jaguars 7.61
3 Spence, Kehlie SR Cleats of Fire 8.20

Women's Women 55m Dash Open/Masters   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Smith, Kirby SR Unattached 7.91
2 Bindel, Sarah SO Unattached 8.02
3 Richardet, Andrea SR Unattached 8.90
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rogers-Adkinson, Diana SR Unattached 9.80
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bright, Belinda SR NTL Elite Track 7.45
2 Smith, Kirby SR Unattached 7.81
3 Bindel, Sarah SO Unattached 7.94
4 Muchmore, Debbie SR Unattached 11.51
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Richardet, Andrea SR Unattached 8.94
2 Rogers-Adkinson, Diana SR Unattached 9.74
3 Arnold, Linda SR Unattached 10.01

Women's Women 200m Dash Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Smith, Kirby SR Unattached 27.40
2 Bright, Belinda SR NTL Elite Track 27.64

Women's 200m Dash High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Turner, Hava JR Missouri Elite 26.95
2 Eakin, Krisman SO Unattached 27.42
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Frank, Danielle SR St. Louis Express 26.96
2 Cherry, Ivana SR Memphis Jaguars 27.70
3 Muldrow , O'Shayla FR Sylvan Hills 28.86
4 Miller, Chanel SO Sylvan Hills 29.11
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Beaudoin, Rachel SR Unattached 28.61
2 Forrest, Si'Arra SR St. Louis Express 28.64
3 Nelson, Codi SR Memphis Jaguars 28.96
4 Wasserstrom, Maya JR Unattached 31.50
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lewis, Makaylah SR Memphis Jaguars 29.62
2 Earl, Alysa SR Des Arc 30.66
3 Morris, Susan SO Hutchison School 31.14
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Reeder-Seals, Kennedy SR St. Louis Express 29.77
2 Sanders, Erykah SO Sylvan Hills 29.81
3 Richey, Taylor SO Unattached 30.70
4 Eckert, Gabrielle JR Unattached 31.45
Finals Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bell, Gracie SR Hutchison School 33.29
Finals Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Williams, Skylon SO Des Arc 31.97
2 Seuss, Haley SR Hutchison School 31.98
3 Kennedy, Victoria JR Hutchison School 33.20
Finals Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lewis, Ja'Nia SR Missouri Elite Sports Club 29.99
2 Jones, Caroline JR Hutchison School 32.16
3 Hotop, Abbey SO St. Vincent HS, Perryvill 37.94
Finals Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bailey, Kayla SR Ultimate Speed Academy 29.65
2 Brown, Destiny SR Ultimate Speed Academy 29.76
Finals Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nash, Destiney SR Ultimate Speed Academy 28.27
2 Anderson, Jada SR Ultimate Speed Academy 29.53
3 Stiles, Aniyah SR Ultimate Speed Academy 29.88
4 Mitchell, Mekhi SR Ultimate Speed Academy 29.99
Finals Heat #11
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Marble, Kristian SR Ultimate Speed Academy 28.76
2 Bradley-Pikes, Aminah SR Ultimate Speed Academy 29.37
Finals Heat #12
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Phillips, Ariana SR Ultimate Speed Academy 28.32
2 Southern, Aisha SR Ultimate Speed Academy 29.49
3 Green, Briana SR Memphis Jaguars 35.25

Women's 200m Dash Junior High   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Fortenberry, Jada SR Memphis Jaguars 28.86
2 Walker, Alexis SR NTL Elite Track 28.99
3 Williams, Octavia SR St. Louis Express 29.58
4 Holloway , Deja SR Dashers Track Club 29.64
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Burnett, Alicia SR Ultimate Speed Academy 26.99
2 Prescott, Shya SR NTL Elite Track 33.72
3 perry/anderson, sanai SR Trackmyspeed-Southern 38.78
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Moore, Robyn SR Ultimate Speed Academy 30.30

Women's Women 400m Dash Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Smith, Kirby SR Unattached 1:05.56
2 Bright, Belinda SR NTL Elite Track 1:10.60

Women's 400m Dash High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Frank, Danielle SR St. Louis Express 1:04.50
2 Whitted, Valerie SO Unattached 1:08.96
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Eakin, Kaylee SO Unattached 1:05.94
2 Muldrow , O'Shayla FR Sylvan Hills 1:06.02
3 Reed, Mikayla SO Unattached 1:06.67
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Long, Kendall SR Memphis Jaguars 1:02.94
2 Forrest, Si'Arra SR St. Louis Express 1:04.14
3 Stone, Heather SR Unattached 1:07.01
4 Jefferson, Ashley FR Sylvan Hills 1:09.21
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Cherry, Ivana SR Memphis Jaguars 1:05.26
2 Harris, Dasia JR Sylvan Hills 1:09.58
3 Miller, Chanel SO Sylvan Hills 1:11.41
4 Wasserstrom, Maya JR Unattached 1:12.68
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nelson, Codi SR Memphis Jaguars 1:06.05
2 Lewis, Makaylah SR Memphis Jaguars 1:06.16
3 Reeder-Seals, Kennedy SR St. Louis Express 1:06.80
Finals Heat #6
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Perry, Kayla SR St. Louis Express 1:12.36
2 Perry, Kyra SR St. Louis Express 1:12.46
3 Taylor , Dadreuna FR Sylvan Hills 1:13.06
4 Earl, Alysa SR Des Arc 1:13.10
Finals Heat #7
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kennedy, Victoria JR Hutchison School 1:12.00
2 Eckert, Gabrielle JR Unattached 1:12.88
3 Bland, Deja FR Sylvan Hills 1:24.28
Finals Heat #8
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Sanders, Kasandra SR Flames TC 1:16.56
2 Sims, Eliza SR Hutchison School 1:18.16
3 White, Abigail SO Hutchison School 1:22.92
Finals Heat #9
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lewis, Ja'Nia SR Missouri Elite Sports Club 1:07.90
2 Jones, Caroline JR Hutchison School 1:10.96
Finals Heat #10
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Carter, Andrea SR Cleats of Fire 1:10.58

Women's 400m Dash Junior High   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Fortenberry, Jada SR Memphis Jaguars 1:04.22
2 Jones, Amani SR St. Louis Blues 1:06.26
3 Williams, Octavia SR St. Louis Express 1:07.34
4 Green, Nicole SR Memphis Jaguars 1:17.88
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Burnett, Alicia SR Ultimate Speed Academy 1:03.23
2 Johnston, Quierra SR Ultimate Speed Academy 1:06.64
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Walker, Alexis SR NTL Elite Track 1:08.33
2 Prescott, Shya SR NTL Elite Track 1:25.88

Women's 800m Run Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Williams, Octavia SR St. Louis Express 2:40.83
2 Johnston, Quierra SR Ultimate Speed Academy 2:44.55
3 Nelvis, Joanna SR Memphis Jaguars 2:45.10

Women's 800m Run High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Dohm, Alysaa SO Des Arc 2:34.87
2 Stone, Heather SR Unattached 2:35.28
3 Dandridge, Alyssa SR Memphis Jaguars 2:37.20
4 Jefferson, Ashley FR Sylvan Hills 2:54.18
5 Dominick, Maryah SO Unattached 3:04.31
6 Wasserstrom, Maya JR Unattached 3:08.49
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Reeder-Seals, Kennedy SR St. Louis Express 2:46.61
2 Sims, Eliza SR Hutchison School 2:52.45
3 Perry, Kayla SR St. Louis Express 2:57.46
4 Sanders, Erykah SO Sylvan Hills 2:59.93
5 Harris, Dasia JR Sylvan Hills 3:01.14
6 White, Abigail SO Hutchison School 3:07.12
7 Towles, Sierra SO Sylvan Hills 3:10.98
8 Joiner, Jade SO Sylvan Hills 3:13.93
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Green, Jessica SR Memphis Jaguars 3:06.97
2 Marbley, Allysia JR Sylvan Hills 3:14.53
3 Taylor , Dadreuna FR Sylvan Hills 3:15.48
4 Holsapple, Mackenzie JR Unattached 3:25.45
5 Bland, Deja FR Sylvan Hills 3:41.10

Women's 1 Mile Run High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Stone, Heather SR Unattached 6:04.50
2 Dohm, Alysaa SO Des Arc 6:07.92
3 Hotop, Abbey SO St. Vincent HS, Perryvill 7:10.84
4 Joiner, Jade SO Sylvan Hills 7:36.47
5 Marbley, Allysia JR Sylvan Hills 7:36.57
6 Holsapple, Mackenzie JR Unattached 8:00.06

Women's 1 Mile Run Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Nelvis, Joanna SR Memphis Jaguars 6:22.61

Women's 3000m Run High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Reed, Mikayla SO Unattached 10:43.62
2 Martin, Sara SO Unattached 11:47.84
3 Sliger, Katie SO Poplar Bluff 12:36.04

Women's Women 3000m Run Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Richardet, Kristen SR Unattached 11:17.94

Women's Women 55m Hurdles Open/Masters   Top↑

Prelim
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Arnold, Linda SR Unattached 12.75

Women's 55m Hurdles High School   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Waldner, Makayla SR Cleats of Fire 8.63
2 Fulton, Symiah SR Ultimate Speed Academy 8.74
3 Whitted, Valerie SO Unattached 8.91
4 Hunn, Kelsey SR Unattached 9.00
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Southern, Aisha SR Ultimate Speed Academy 9.47
2 Brown, Destiny SR Ultimate Speed Academy 9.66
3 Carter, Andrea SR Cleats of Fire 9.91
4 Morris, Susan SO Hutchison School 9.92
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Whitted, Valerie SO Unattached 8.93
2 Miller, Chanel SO Sylvan Hills 12.48
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Waldner, Makayla SR Cleats of Fire 9.16
2 Morris, Susan SO Hutchison School 10.06
3 Seuss, Haley SR Hutchison School 11.01
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Carter, Andrea SR Cleats of Fire 9.82
2 Southern, Aisha SR Ultimate Speed Academy 10.59
3 Brown, Destiny SR Ultimate Speed Academy 10.71
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Hunn, Kelsey SR Unattached 9.19
2 Fulton, Symiah SR Ultimate Speed Academy 9.23
3 Mitchell, Mekhi SR Ultimate Speed Academy 11.39

Women's 55m Hurdles Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Spence, Kehlie SR Cleats of Fire 9.30
2 Jones, Amani SR St. Louis Blues 9.94
Prelim
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Spence, Kehlie SR Cleats of Fire 9.75
2 Jones, Amani SR St. Louis Blues 9.78

Women's High Jump Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Anderson, Maya SR Ultimate Speed Academy 4' 6.0"
2 Walker, Alexis SR NTL Elite Track 4' 4.0"
3 Prescott, Shya SR NTL Elite Track 4' 0.0"

Women's High Jump High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Eaker, Danika SR Unattached 4' 10.0"
2 McCrite, Kelsey SO Unattached 4' 6.0"
3 Stiles, Aniyah SR Ultimate Speed Academy -

Women's Pole Vault High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Christopher, Marisa SR Unattached 8' 6.0"
2 Reed, Caitlin SO Unattached 8' 6.0"
3 Hotop, Abbey SO St. Vincent HS, Perryvill -
4 Schumer, Katie SO Unattached -

Women's Long Jump High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Pearson, Zionn SO St. Louis Blues 5.07
2 Fulton, Symiah SR Ultimate Speed Academy 5.06
3 Waldner, Makayla SR Cleats of Fire 4.84
4 Eaker, Danika SR Unattached 4.40
5 Mitchell, Mekhi SR Ultimate Speed Academy 4.18
6 Southern, Aisha SR Ultimate Speed Academy 3.79
7 Brunette, Kayli JR Unattached 3.41
8 Thomas, Amber SR Unattached 3.39

Women's Women Long Jump Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Muchmore, Debbie SR Unattached 2.35

Women's Triple Jump High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Brown, Destiny SR Ultimate Speed Academy 10.80
2 Morris, Susan SO Hutchison School 9.57
3 Anderson, Jada SR Ultimate Speed Academy 9.55
4 Eaker, Danika SR Unattached 9.52
5 Marble, Kristian SR Ultimate Speed Academy 9.38
6 Sanders, Erykah SO Sylvan Hills 8.95
7 Earl, Alysa SR Des Arc 8.91
8 Seuss, Haley SR Hutchison School 8.77
9 Thomas, Amber SR Unattached 8.49

Women's Triple Jump Junior High   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Moore, Robyn SR Ultimate Speed Academy 8.86

Women's Shot Put High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lyles, Nia FR St. Louis Blues 11.65
2 Meitzenheimer, Danielle SR Unattached 10.25
3 Farmer, Sa'Maya JR Sylvan Hills 9.20
4 White, Angelina FR Unattached 8.71
5 Green, Jessica SR Memphis Jaguars 8.28
6 Dodel, Elise FR Throwing & Growing 7.91

Women's Women Shot Put Open/Masters   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Muchmore, Debbie SR Unattached 5.55

Women's Shot Put Junior High   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Morris, McKinlee SR St Louis Blues 11.38
2 Moore, Robyn SR Ultimate Speed Academy 9.33
3 Martin, Courtnee SR St. Louis Blues 7.65
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Meitzenheimer, Danell SR Unattached 11.81

Women's Weight Throw High School   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gregory, Danielle FR Throw For The Road Hammer 1' 0.37"
2 Schultz, Rachel SO Unattached 11.87
3 Lyles, Nia FR St. Louis Blues 11.01
4 Morris, McKinlee SR St. Louis Blues 8.11
5 Dodel, Elise FR Throwing & Growing 7.61