Western Indoor Classic I

Men's 60m Dash   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hernandez, Justin SR Carmel Stallions 7.31
2 Tender, Elza SR Indiana Storm Track Club 7.43
3 DuPriest, Corey SR NOVA TC 7.45
4 Malone, Noah SR Indiana Storm Track Club 7.45
5 Haltom, Ray SR Greenwood Christian 7.59
6 Matlock, Andrew SR Indiana Storm Track Club 7.60
7 Conyers, Demetrick SR Indiana Storm Track Club 7.71
8 Taylor, Joel SR Noblesville Distance Project 7.81
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Conyers, Demetrick SR Indiana Storm Track Club 7.85
2 Harris, Cortney SR Carmel Stallions 7.96
3 Gietl, Clay SO Zionsville 8.00
4 Gulley, Luke SO Unattached 8.08
5 Crandall, Tyler SR Noblesville Distance Project 8.10
6 Finta, Nick SO Unattached 8.31
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Hernandez, Justin SR Carmel Stallions 7.48
2 Conner, Owen SR Zionsville 7.67
3 Davis, Antonio JR Westfield 7.70
4 Vinson, Mychal SR Indiana Storm Track Club 7.80
5 Woodward, Adam SO Zionsville 8.05
6 Duffy, Desmond SR Indiana Storm Track Club 8.64
7 Williamson, Ian SR RFP Speed & Endurance 10.31
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Taylor, Joel SR Noblesville Distance Project 7.69
2 Waltman, Larry SR Springs Valley 7.72
3 Walker, Brett SR Zionsville 7.79
4 Duffy, Donnovan SR Indiana Storm Track Club 7.94
5 Carver, Zachary JR Unattached 8.01
6 Matis, Luke SR Rebel track club 8.08
7 Cannon, Josh SR TH North TC 8.75
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 DuPriest, Corey SR NOVA TC 7.48
2 Haltom, Ray SR Greenwood Christian 7.51
3 Tender, Elza SR Indiana Storm Track Club 7.52
4 Matlock, Andrew SR Indiana Storm Track Club 7.61
5 Malone, Rogeno SR Carmel Stallions 7.62
6 Canfield, Carson SO Zionsville 7.71
7 Mennen, Jack SR Unattached 7.84
Prelims Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Malone, Noah SR Indiana Storm Track Club 7.47
2 Clardy, KJ JR Westfield 7.67
3 Tolliver, Darnell SR NOVA TC 7.73
4 Escalante, Elijah SO Casey-Westfield 7.99
5 Lowe, Kolbe FR Springs Valley 8.01
6 Munz, Blake SO Zionsville 8.20

Men's 200m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Finta, Nick SO Unattached 27.40
2 Duffy, Desmond SR Indiana Storm Track Club 28.20
3 Williamson, Ian SR RFP Speed & Endurance 34.29
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gietl, Clay SO Zionsville 25.97
2 Young, Billie SR Indiana Storm Track Club 27.67
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Abdul, Abdelrahman SR Indiana Storm Track Club 24.47
2 Romanyk, Joe FR Zionsville 26.00
3 Woodward, Adam SO Zionsville 26.07
4 Munz, Blake SO Zionsville 26.30
5 Cannon, Josh SR TH North TC 30.83
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Tender, Elza SR Indiana Storm Track Club 24.18
2 Davis, Antonio JR Westfield 24.90
3 Greeson, Payton SO Zionsville 24.95
4 Matlock, Andrew SR Indiana Storm Track Club 24.99
5 Malone, Noah SR Indiana Storm Track Club 25.36
6 Crandall, Tyler SR Noblesville Distance Project 26.29
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Conner, Owen SR Zionsville 24.09
2 Neustifter, Drew JR Westfield 24.22
3 Bishop, Brock JR Zionsville 24.56
4 Taylor, Joel SR Noblesville Distance Project 24.78
5 Clardy, KJ JR Westfield 25.17

Men's 300m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McCullough, David SO Zionsville 37.49
2 Taylor, Joel SR Noblesville Distance Project 38.61
3 Canfield, Carson SO Zionsville 38.67
4 Mennen, Jack SR Unattached 39.01
5 Walker, Brett SR Zionsville 39.10
6 Gulley, Luke SO Unattached 41.52
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Vinson, Mychal SR Indiana Storm Track Club 38.53
2 Greeson, Payton SO Zionsville 39.70
3 Malone, Noah SR Indiana Storm Track Club 39.76
4 Malone, Rogeno SR Carmel Stallions 40.13
5 Matis, Luke SR Rebel track club 43.13
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Egunyomi, David SR NOVA TC 39.43
2 Lamb, Nathan SR NOVA TC 39.51
3 Romanyk, Joe FR Zionsville 39.65
4 Lenker, Ben SR NOVA TC 41.17
5 Hicks, Anthony SR Indiana Storm Track Club 42.63
6 McCanless, Connor SR NOVA TC 42.68
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Carver, Zachary JR Unattached 40.49
2 Young, Billie SR Indiana Storm Track Club 40.99
3 Waldon, Christian SR Unattached 43.40
4 Colby, Calvin SR Noblesville Distance Project 46.55

Men's 600m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Rigg, Oliver SR Zionsville 1:25.86
2 Payton, Ben JR Unattached 1:31.14
3 Browning, Evan Tate SO Zionsville 1:32.46
4 Sorrells, Tucker SR Zionsville 1:34.17
5 Cherry, Patrick SR Rebel track club 1:41.50
6 Scarcelli, Alex FR Zionsville 1:44.08
7 Waldon, Christian SR Unattached 2:01.54
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Johnson, Sean SR Cascade 1:30.30
2 Commerville, Jack SR Noblesville Distance Project 1:32.78
3 Duffy, Donnovan SR Indiana Storm Track Club 1:33.21
4 Conyers, Demetrick SR Indiana Storm Track Club 1:33.56
5 Cunningham, Genesis SR Indiana Storm Track Club 1:37.10
6 Gibson, Chandler SR Rebel track club 1:37.11
7 Phillips, Caleb JR Unattached 1:40.68
8 Orrell, Andrew JR Casey-Westfield 1:43.73
9 Hegar, Nasser SO Unattached 1:48.57

Men's 1500m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hartman, Alec SR Westfield 4:06.71
2 Rigg, Oliver SR Zionsville 4:09.59
3 Bennett, Aaron JR Westfield 4:10.00
4 Runningen, Max SR Noblesville Distance Project 4:11.28
5 Henthorn, Sam SR Westfield 4:16.44
6 Scheerer, Alec SR NOVA TC 4:20.47
7 Martin, Jackson JR Zionsville 4:23.81
8 Browning, Evan Tate SO Zionsville 4:25.20
9 Payton, Ben JR Unattached 4:26.25
10 Leahy, Nick SO Westfield 4:27.38
11 Stevens, Zach JR Zionsville 4:27.72
12 Martin, Cole SR Noblesville Distance Project 4:28.89
13 Hoffman, Eric JR Noblesville Distance Project 4:29.35
14 Obergfell, Clay SR Noblesville Distance Project 4:29.58
15 Shourd, Noah JR Westfield 4:29.59
16 Ingle, Hunter SR Unattached 4:31.30
17 Schmitz, Drew JR Westfield 4:31.98
18 Maue, Derek SO Westfield 4:32.49
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Slater, Hunter SR Greenwood Christian 4:29.54
2 Freeman, Zach SR Noblesville Distance Project 4:33.89
3 Neuzerling, Levi SR Noblesville Distance Project 4:34.17
4 Amburgy, Justin SR Noblesville Distance Project 4:35.72
5 Huntley, Jon SO Westfield 4:39.98
6 Phillips, Caleb JR Unattached 4:42.38
7 Scarcelli, Alex FR Zionsville 4:42.80
8 Gossard, Braedon SR Noblesville Distance Project 4:43.55
9 Dahl, Parker SO Westfield 4:44.44
10 Hlade, Alex SO Zionsville 4:45.38
11 Pirics, Trevor JR Westfield 4:50.58
12 Philips, Cale SO Zionsville 4:50.67
13 Commeville, Jack SO Unattached 4:53.11
14 Rice, Paeton SO Zionsville 4:55.64
15 Phillips, Corey FR Westfield 4:58.28
16 Shannon, Ryan SO Westfield 4:58.44
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Cash, Adam SO Zionsville 4:45.78
2 Angell, Truman SO Unattached 4:51.48
3 White, Evan SR Noblesville Distance Project 4:53.45
4 Balciunas, Luke SO Unattached 4:53.61
5 Olges, Garrett SR Noblesville Distance Project 4:57.80
6 McManus, Brad FR Westfield 4:59.08
7 Montgomery, Charlie FR Zionsville 5:06.52
8 Sifferlen, Charles SO Zionsville 5:07.00
9 Hegar, Nasser SO Unattached 5:07.10
10 Mingus, Nate SR Zionsville 5:11.87
11 Calvin, Nash SR Noblesville Distance Project 5:19.17
12 Koch, Asa FR Westfield 5:19.23
13 Holle, Jason SO Zionsville 5:26.12
14 Burgar, Owen SO Springs Valley 5:28.84
15 Abbott, Aidan SO Zionsville 5:29.67
16 Robinson, Gus SO Zionsville 5:42.54
17 Weisenberger, Clayton FR Springs Valley 5:49.15

Men's 3000m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Parsley, Ethan SR Westfield 9:23.00
2 Herrell, Desmond JR Westfield 9:35.00
3 Gavette, Drew FR Zionsville 9:50.10
4 Golde, Spencer SR Zionsville 10:02.90
5 Durham, David SO Cascade 10:04.60
6 Edmondson, J.R. SR Unattached 10:12.90
7 Stuff, Andrew FR Zionsville 10:23.00
8 Stevens, Zach JR Zionsville 10:25.90

Men's 60m Hurdles   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Mennen, Jack SR Unattached 9.38
2 McCanless, Connor SR NOVA TC 10.41
3 Matis, Luke SR Rebel track club 10.51
4 Hicks, Anthony SR Indiana Storm Track Club 10.51
5 Paden, Eric SO Zionsville 14.07

Men's High Jump 2nd   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Sewell, Nathan SR Casey-Westfield 5' 11.0"
2 Currey, Blake FR Casey-Westfield 5' 5.0"

Men's Pole Vault 2nd   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bray, Ethan SR PoleVaultElite 15' 0.0"
2 Cappola, Anthony JR Unattached 12' 0.0"
3 Rector, Lance SR Northview 12' 0.0"
4 Bender, Luke SO Zionsville 11' 6.0"
5 Loria, Steve SR Noblesville Distance Project 11' 6.0"
6 Richard, Dillon SR NOVA TC 11' 0.0"
7 Grossman, Aaron SR Unattached 11' 0.0"
8 Langevin, Ian JR Zionsville 11' 0.0"
9 Miller, Nick JR Zionsville 10' 6.0"
10 Bisesi, Nick SR PoleVaultElite 10' 6.0"
11 Zaheer, Meesam SR Zionsville -
12 Colby, Calvin SR Noblesville Distance Project -

Men's Long Jump 1st   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hernandez, Justin SR Carmel Stallions 20' 0.5"
2 DuPriest, Corey SR NOVA TC 19' 9.5"
3 Bishop, Brock JR Zionsville 18' 4.75"
4 Lowe, Kolbe FR Springs Valley 16' 9.75"
5 Harris, Cortney SR Carmel Stallions 14' 6.5"
6 Williamson, Ian SR RFP Speed & Endurance 10' 7.75"

Men's Shot Put 4 throws   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Garcia, Josh JR Unattached 41' 4.0"
2 hartmann, drew JR Unattached 38' 10.0"
3 Sierra, Dionicio JR Westfield 37' 1.5"
4 Kalb, Matthew SR Springs Valley 36' 5.0"
5 Morrone, Matthew SR Unattached 26' 9.0"
6 Hall, Cameron JR Springs Valley -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ferguson, Eric SR Unattached 49' 6.0"
2 Hopkins, Will SR Unattached 48' 0.0"
3 Bates, Jacob JR Springs Valley 44' 3.0"
4 Cummins, Shawn SR Unattached 40' 6.0"
5 Mendoza, David JR Westfield 39' 5.0"
6 Mennen, Jack SR Unattached 37' 9.0"

Women's 60m Dash   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Covington , Mikeisha FR Unattached 7.81
2 Killebrew, Semira FR Unattached 8.00
3 Hamilton-Ragsdale, Sydney FR Unattached 8.19
4 Bradley, Isabel SR Indiana Storm Track Club 8.20
5 Chestnut, Brooklyn SR Indiana Storm Track Club 8.34
6 McKenzie, Victoria SR Unattached 8.39
7 Elliott, Ramiah SR Indiana Storm Track Club 8.41
8 Anderson, Hanna SR Indiana Storm Track Club 8.44
Prelims Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Killebrew, Semira FR Unattached 7.93
2 Chestnut, Brooklyn SR Indiana Storm Track Club 8.21
3 Elliott, Ramiah SR Indiana Storm Track Club 8.31
4 Harper, Tori SR Indiana Storm Track Club 8.65
5 Keith, Hollyn JR Westfield 9.28
6 Johnson, Chasade JR Westfield 9.36
Prelims Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Covington , Mikeisha FR Unattached 8.01
2 Wilson , Mylicia SO Unattached 8.66
3 Williams, Stephanie JR Terre Haute North Vigo 8.77
4 Tucker, Skylar SR Indiana Storm Track Club 8.77
5 Frye, Faith FR Casey-Westfield 8.86
Prelims Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Hamilton-Ragsdale, Sydney FR Unattached 8.31
2 Mack, Arianna SR Indiana Storm Track Club 8.41
3 Smalley, Perrie SR Indiana Storm Track Club 8.62
4 Stigall, Keeliegh SR Terre Haute North Vigo 8.85
5 Burch, Alex SO Westfield 8.85
6 Masterson, Elizabeth SR Westfield 8.94
7 Clore, Zoei FR Unattached 9.13
Prelims Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark
1 Bradley, Isabel SR Indiana Storm Track Club 8.29
2 McKenzie, Victoria SR Unattached 8.29
3 Anderson, Hanna SR Indiana Storm Track Club 8.38
4 Knaus, Isabel SR Westfield 8.66
5 Lawry, Marissa SO Westfield 8.85
6 Boyd, Adrianna SR Indiana Storm Track Club 8.90
7 Rossini, Alice SR TH North TC 10.49

Women's 200m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Stoffregen, Seelye SR Unattached 28.54
2 Hunter, Kiana SR Unattached 29.32
3 Johnson, Chasade JR Westfield 32.62
4 Fritzen, Lily FR Unattached 34.81
5 Rossini, Alice SR TH North TC 35.51
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Grimes, Michaela JR Westfield 30.94
2 Lawry, Marissa SO Westfield 30.99
3 Janes, Kenna SO Westfield 31.20
4 Boyd, Arissa SR Indiana Storm Track Club 31.87
5 Brock, Kelly SR NOVA TC 32.01
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Anderson, Maria FR Noblesville 27.21
2 Stigall, Keeliegh SR Terre Haute North Vigo 28.66
3 Tucker, Skylar SR Indiana Storm Track Club 29.96
4 Williams, Stephanie JR Terre Haute North Vigo 30.69
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Elliott, Ramiah SR Indiana Storm Track Club 27.07
2 Kiser, Madison JR Target One Track Club 27.76
3 Pronschinske, Rebecca SR Westfield 28.27
4 Smalley, Perrie SR Indiana Storm Track Club 28.89
5 Barnes, Imani SR Unattached 29.18
6 Wilson , Mylicia SO Unattached 29.92
Finals Heat #5
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Bradley, Isabel SR Indiana Storm Track Club 26.73
2 Hamilton-Ragsdale, Sydney FR Unattached 26.78
3 Killebrew, Semira FR Unattached 26.83
4 Mack, Arianna SR Indiana Storm Track Club 27.44
5 Anderson, Hanna SR Indiana Storm Track Club 27.61
6 Kneadler, Peyton SR Indiana Storm Track Club 29.05

Women's 300m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Anderson, Maria FR Noblesville 41.67
2 Covington , Mikeisha FR Unattached 41.67
3 Hamilton-Ragsdale, Sydney FR Unattached 43.16
4 Hunter, Kiana SR Unattached 46.18
5 Frye, Faith FR Casey-Westfield 48.24
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kiser, Madison JR Target One Track Club 43.08
2 Robinson, Ella FR Zionsville 45.30
3 McKenzie, Victoria SR Unattached 46.41
4 Rice, Dariah SR Zionsville 46.48
5 Stephenson, Briana SR Cascade 46.88
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Spears, Sydney SR Indiana Storm Track Club 45.33
2 Barnes, Imani SR Unattached 45.87
3 Chestnut, Brooklyn SR Indiana Storm Track Club 45.94
4 Helsloot, Madie SR Noblesville 46.30
5 Smith, Katie SR NOVA TC 46.83
6 Boyd, Arissa SR Indiana Storm Track Club 47.76
Finals Heat #4
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Phillips, Alyssa SR NOVA TC 47.47
2 Egunyomi, Esther SR NOVA TC 48.98
3 Brock, Kelly SR NOVA TC 49.29
4 Clore, Zoei FR Unattached 51.08
5 Roudebush, Lia FR Noblesville 52.29

Women's 600m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Kneadler, Peyton SR Indiana Storm Track Club 1:43.01
2 Kiser, Madison JR Target One Track Club 1:46.94
3 Romanyk, Madison SO Zionsville 1:47.38
4 Boyd, Adrianna SR Indiana Storm Track Club 1:51.83
5 Martin, Hallie SR NOVA TC 1:56.17
6 Pappas, Annie SO Zionsville 1:57.88
7 Becker, Ali SO Westfield 1:59.85
8 Morse, Kate SR Rebel track club 2:05.84
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Barron, Caroline SR Rebel track club 1:54.73
2 Biggs, Tia JR Casey-Westfield 2:00.42
3 Tutewiler, Ellie JR Casey-Westfield 2:02.64
4 Baker, Laurell SR Rebel track club 2:06.25
5 Hummer, Kara FR Zionsville 2:08.51
6 Bostwick, Kira FR Zionsville 2:08.79
7 Thompson, Gracie SR Unattached 2:09.60
8 Neal, Kathleen JR Zionsville 2:18.13

Women's 1500m Run   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Leahy, Devon SR Westfield 5:02.28
2 Rigg, Sophia SO Zionsville 5:03.05
3 Roy, Savannah JR Avon High School 5:11.57
4 Deal, Aubrie FR Noblesville 5:18.73
5 Klinker, Abbie JR Noblesville 5:21.61
6 Cronin, Elizabeth SR Westfield 5:22.11
7 Pappas, Annie SO Zionsville 5:29.51
8 Bogdajewicz, Carly SO Westfield 5:32.79
9 Hamlet, Sarah FR Westfield 5:39.36
10 Barnett, Anna JR Westfield 5:53.04
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Martin, Andie SO Westfield 5:43.42
2 Senerius, Ashley FR Westfield 5:48.11
3 Barnett, Margaret SR Westfield 5:54.26
4 Hummer, Kara FR Zionsville 5:55.18
5 Bostwick, Kira FR Zionsville 6:02.62
6 Koch, Lexi FR Westfield 6:06.12
7 Gerdt, Rachel SR Rebel track club 6:10.97
8 Dearing, Mary SR Rebel track club 6:11.24
9 Neal, Kathleen JR Zionsville 6:13.11
10 Purkhiser, Alaina JR Springs Valley 6:13.84
11 Brochin, Nina FR Zionsville 6:30.72

Women's 3000m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Geisler, Christina JR Carmel Distance Project 10:50.83
2 Roy, Savannah JR Avon High School 11:41.48
3 Minton, Katie SR Rebel track club 12:43.97
4 Eaton, Brynn SR Noblesville 13:12.12
5 Miller, Samantha SR Unattached -

Women's 60m Hurdles   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Harper, Tori SR Indiana Storm Track Club 10.02
2 Robinson, Ella FR Zionsville 10.10
3 Stoffregen, Seelye SR Unattached 11.30
4 Gombold, Serena JR Noblesville 11.30
5 Janes, Kenna SO Westfield 11.55

Women's High Jump 1st   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Tyler, Shelby FR Noblesville 5' 2.0"
2 Wilson, Emily SR Zionsville 5' 1.0"
3 Helsloot, Madie SR Noblesville 4' 10.0"
4 Spears, Sydney SR Indiana Storm Track Club 4' 8.0"
5 Stivers, Amy SR Noblesville 4' 8.0"
6 McCoy, Elizabeth SO Crawford County 4' 6.0"
7 Keith, Hollyn JR Westfield -

Women's Pole Vault 1st   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Schrader , Zoe SR BCTC 10' 6.0"
2 Hill, Kayla SO Unattached 9' 6.0"
3 Rakes, Josie SR Terre Haute North Vigo 8' 6.0"
4 Jackson, Kya JR PoleVaultElite 8' 6.0"
5 Rose , Nesa SR BCTC 8' 0.0"
6 Sloan, Sydney SR PoleVaultElite 8' 0.0"
7 Brown, Sandra SR PoleVaultElite -
8 Stachler, Eva JR Zionsville -

Women's Long Jump 2nd   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Spears, Sydney SR Indiana Storm Track Club 16' 1.0"
2 Anderson, Maria FR Noblesville 15' 8.5"
3 Pronschinske, Rebecca SR Westfield 13' 0.25"
4 Santa Rita, Allison FR Noblesville 11' 6.25"
5 Hawkins, Annie FR Noblesville 10' 4.5"

Women's Shot Put 4 throws   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Gasho, Emily SR Unattached 28' 8.0"
2 Williams, Nicole SR Westfield 25' 5.0"
3 Waite, Erin SO Westfield 23' 4.0"
4 Fritzen, Lily FR Unattached 18' 9.5"
5 McQuillen, Colleen JR Westfield 17' 0.0"
6 Hendershott, Brittany JR Westfield 13' 4.5"